Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | lampasak | 9. 3. 2018, 09:13:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
To ne, jen normalniho NoTR. Ja na mody moc nejsem. Gothic je moje srdcovka a mam strach, ze mi mody pokazi dojem ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 7. 3. 2018, 00:10:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
od Luneticů si pamatuju jenom jednu Ty jsi moje máma... ironie... už se nemůžu dočkat jak odsud vypadnu a pamatuju si zrovna tohle ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 6. 3. 2018, 19:54:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Blbá paměť umí bejt velmi výhodná. Ta moje je, Bohužel, téměř dokonalá. Kterou písničku od lunetiku chcete zazpívat? | |||
| Jméno: | JCMurphy | 5. 3. 2018, 21:12:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.gothicz.net/mod/navraty/
to je tak, když to odešlete ještě než tam dáte odkaz ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 2. 3. 2018, 22:30:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vavřinec je patron našeho kostela... dobře děláš jen tak dál... |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 3. 2018, 22:21:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mno, já sedím doma, v ruce stopku Vavřince a taky bych neměnil ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 1. 3. 2018, 10:29:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
horor? možná první a druhej díl filmů... ale třetí film ti tak maximálně roztrhá bránici a tohle jde zdatně v jeho šlépějích... |
|||
| Jméno: | lampasak | 1. 3. 2018, 10:23:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na horory nejsem, i kdyz podle traileru to vypada misty hodne vtipne. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 1. 3. 2018, 00:44:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
znám, ale nedívám se... zato jsem teď dojel první řadu Ash vs. Evil dead boha to byly časy... a od roku 2015 to má aj seriál cool! |
|||