Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: lampasak 9. 3. 2018, 09:13:44 delete
e-mail:
 
To ne, jen normalniho NoTR. Ja na mody moc nejsem. Gothic je moje srdcovka a mam strach, ze mi mody pokazi dojem
Jméno: JCMurphy 9. 3. 2018, 00:18:50 delete
e-mail:
 
aj s tím módem Návraty?
Jméno: lampasak 8. 3. 2018, 09:40:37 delete
e-mail:
 
Gothica mam zrovna rozjeteho Za maga v 2. Kapitole.
Jméno: JCMurphy 7. 3. 2018, 00:10:53 delete
e-mail:
 
od Luneticů si pamatuju jenom jednu Ty jsi moje máma... ironie... už se nemůžu dočkat jak odsud vypadnu a pamatuju si zrovna tohle
Jméno: Yuyana 6. 3. 2018, 20:52:22 delete
e-mail:
 
Provokatére :-D.
Jméno: Elemir 6. 3. 2018, 20:29:54 delete
e-mail:
 
Lu co?
Jméno: Yuyana 6. 3. 2018, 19:54:11 delete
e-mail:
 
Blbá paměť umí bejt velmi výhodná. Ta moje je, Bohužel, téměř dokonalá. Kterou písničku od lunetiku chcete zazpívat?
Jméno: JCMurphy 6. 3. 2018, 09:57:07 delete
e-mail:
 
tak tady bude asi můj blbej pamatovák celkem výhoda
Jméno: Elemir 6. 3. 2018, 06:55:09 delete
e-mail:
 
Což o to, svého času jsem to taky projel vícekrát, ale teď mě to nějak neoslovilo, abych u toho vydržel déle Úplně se mi zpřeházely nálady, anebo je to zase klasika, že se mi nechce podstupovat ten začátek. Za poslední dobu jsem tímto stylem rozehrál více her, ale jak jsem si pak vzpomněl, jak to bude pomalu probíhat dále, tak jsem to zas zavřel Proto asi teď hraju víceméně pořád něco nového.
Jméno: JCMurphy 6. 3. 2018, 00:05:48 delete
e-mail:
 
já tu hru už dohrál cca 4x, či možná i 5x? takže zvednutí obtížnosti a přidání dalších dafaq záležitostí do hry pro mně bude další vzrůšo... no stejně tam ale budu hrát nejspíš za mága aneb armáda temnot jistí moji neschopnost...
Jméno: Elemir 5. 3. 2018, 21:35:01 delete
e-mail:
 
Není to tak dlouho, co jsem se pokoušel G2 znovu rozehrát, ale moc mi to nešlo. Tohle by možná za úvahu stálo. Já moc modifikace tedy nemusím, ale vypadá to zajímavě.
Jméno: JCMurphy 5. 3. 2018, 21:12:17 delete
e-mail:
 
http://www.gothicz.net/mod/navraty/

to je tak, když to odešlete ještě než tam dáte odkaz
Jméno: JCMurphy 5. 3. 2018, 21:11:44 delete
e-mail:
 
hmm... uvažoval jsem nad tím už nějakej rok zpátky, ale teď mám fakt neskutečný nutkání si koupit Gothic 2 zlatou edici a nainstalovat si k tomu tenhle "mód" kterej je pětkrát větší než kolikrát normální datadisky... sice jsem teď začal online kupovat celkem dost nějakejch jinejch her, ale Gothic 2 byla vždycky jedna z mojich největších srdcovek...
Jméno: Elemir 2. 3. 2018, 23:35:24 delete
e-mail:
 
Vidíš, já už na to koukám natolik jako na světskou věc, že už ... no, už by mě to asi nenapadlo. Já si Vavřince spíše asociuji s Buškem z Velhartic a jeho zhodnocením kvality českých vín té doby Samozřejmě mě omlouvá, že jsem severočech
Jméno: JCMurphy 2. 3. 2018, 22:30:06 delete
e-mail:
 
Vavřinec je patron našeho kostela... dobře děláš jen tak dál...
Jméno: Elemir 2. 3. 2018, 22:21:06 delete
e-mail:
 
Mno, já sedím doma, v ruce stopku Vavřince a taky bych neměnil
Jméno: JCMurphy 2. 3. 2018, 13:21:56 delete
e-mail:
 
tak sedím v praze... hookah kurzy jsou za mnou sice to bylo dražší, ale vyzkoušel jsem si nabíjení, projeli jsme historii aj si dvakrát zakouřil... teda vlastně třikrát (slušně samozřejmě )aj mi doporučil ilegální/levnější dovoz dýmek a tabáků dafaq!? (najs!) a projeli jsme aj různý dýmky, který by mi měly sedět nejvíc... tímto se s vámi předběžně loučím, páč jak to budu mít doma, tak budu pořád hookovat (snad mně za to slovo nezabije )
Jméno: JCMurphy 1. 3. 2018, 10:29:18 delete
e-mail:
 
horor? možná první a druhej díl filmů... ale třetí film ti tak maximálně roztrhá bránici a tohle jde zdatně v jeho šlépějích...
Jméno: lampasak 1. 3. 2018, 10:23:47 delete
e-mail:
 
Na horory nejsem, i kdyz podle traileru to vypada misty hodne vtipne.
Jméno: JCMurphy 1. 3. 2018, 00:44:12 delete
e-mail:
 
znám, ale nedívám se... zato jsem teď dojel první řadu Ash vs. Evil dead boha to byly časy... a od roku 2015 to má aj seriál cool!