Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 13. 3. 2018, 23:02:25 delete
e-mail:
 
Řekněte mi, k čemu průměrnej uživatel notebooku potřebuje jednoduchou klávesovou zkratku která mu postaví obraz na bok :-p.
Jméno: Yuyana 13. 3. 2018, 22:59:26 delete
e-mail:
 
Jen alt? Já měla podobný potíže kvůli klávesovejm zkratkám intel grafárny... kterou ani nepoužívám... musela jsem to vypnout, aby se mi hry neotáčely bokem a tak podobně. Na širokoúhlym monitoru je fakt sranda, když se to otočí na bok a člověk neví proč, nepřenastaví to nazpět, protože na to nevidí... :-D.
Jméno: JCMurphy 13. 3. 2018, 22:55:16 delete
e-mail:
 
mno dal jsem tam tu angličtinu akorát mám problém, že když dám alt + šipka doprava, tak se přetočí celej monitor a hra crashne...
Jméno: Yuyana 13. 3. 2018, 22:44:49 delete
e-mail:
 
Pro učení jazyka každá motivace dobrá. Tak šu, můžeš nám to pak přeložit, my počkáme :-p.
Jméno: JCMurphy 13. 3. 2018, 22:36:21 delete
e-mail:
 
mno, prej nic jinýho než google translace do eng neexistuje kvůli nechtíči eng komunity tu hru hrát ve větším množství... tss... já se snad kvůli gothicům a vodním dýmkám začnu učit rusky... tak jsem tam teda prdl aspoň ten google překlad...
Jméno: JCMurphy 13. 3. 2018, 21:27:49 delete
e-mail:
 
jak se na návraty instaluje jinej jazyk než je paruština? povedlo se mi to rozjet, ale jsem z toho lehce (těžce) blbej a strojovej google překlad pro mně taky není zrovna to pravý vořechový...
Jméno: Yuyana 13. 3. 2018, 19:26:54 delete
e-mail:
 
Poslala jsem to do fórka k mýmu poslednímu příspěvku o mm7, můžeš se pokochat.
Jméno: Adam23 13. 3. 2018, 19:13:42 delete
e-mail:
 
Screen tý modifikace cos udělala, Yuyano?
Jméno: Yuyana 13. 3. 2018, 18:03:33 delete
e-mail:
 
Já tu trpim tim že mě baví sekat mečem. Ve dvojce je boj zbraněma uplně rozbitej.
Jméno: JCMurphy 13. 3. 2018, 14:33:06 delete
e-mail:
 
tak na ty hordy skřetů je to nejepesnější kouzlo a zbytek jsem dodrbával s armádou temnot... i když jsem byl "pouhý" ohnivý mág... ale jak jsem řekl, ještě se budu rozhodovat... zprovozňovat to budu asi až v pátek...
Jméno: Uran 13. 3. 2018, 06:23:24 delete
e-mail:
 
To:JCMurphy
ne jen ty hordy skřetů před hradem a okolím. A dohrát to šlo.
Jméno: Yuyana 12. 3. 2018, 23:42:40 delete
e-mail:
 
Tak... jsem zrovna dosólovala mm7. Víte jak jsem vždycky říkala že to dělat nebudu, protože mi vaděj hroby? Udělala jsem nějakou šílenou prasečinu v grafickejch souborech hry a podařilo se mi komplet smazat nejen hroby, ale i inventářový portréty. Vypadá to velmi čistě.
Jméno: JCMurphy 12. 3. 2018, 17:22:07 delete
e-mail:
 
asi tak... za drakobijce je to dobrej challenge... i když... aj já to chtěl dát za mága jenom nevím jestli vody, či nekro (má až nějak moc abilit... meh... i když... summony byly vždycky ultimátní, jenže pak bych byl eště větší posera... či ne?... no kdo ví... bude to můj první Návrat... ) napřed se budu muset řádně rozkoukat a pak si vyberu kam se přidám, ale určitě to bude nějaká nová frakce... za starý jsem to už dohrál...
Jméno: Yuyana 12. 3. 2018, 16:34:39 delete
e-mail:
 
Pokud ti to přijde lehký, tak to nehraj za mága... jednoduchý řešení.
Jméno: JCMurphy 12. 3. 2018, 13:57:56 delete
e-mail:
 
eh?... tys takhle brutálně vyvraždil přátelskej tábor vlnou smrti!?... že se nestydíš... a to jde pořád dohrát?... questový postavy to asi nezabije, ale aj zadavatele ostatních questů?...
Jméno: Uran 12. 3. 2018, 13:41:36 delete
e-mail:
 
Třeba to od v1 -> v2 nějak překopali. Nebudu moc spojlerovat, ale stačilo nakráčet do momentálně přátelského tábora zakouzlit takové hromadné kouzlo a koukat jak se obránci ke mě sbíhají a těsně před doběhnutím efektně hromadně umírají.
Jméno: JCMurphy 12. 3. 2018, 09:39:51 delete
e-mail:
 
množ to nevím... teď je tam prý na zvolení ze čtyř obtížností a ta nejvyšší, tak je ze začátku celkem porod s kopancem do koulí v jednom...
Jméno: Uran 12. 3. 2018, 07:27:05 delete
e-mail:
 
To: JCMurphy
Hrál jsem Návraty před par lety a osobně mi to připadla linka za "mága" zajímavá, ale obtížnost příliš nízká.

Hrál jsem verzi 1.x tak jsem v pokušení si znovu zahrát i 2.0, ale za jinou frakci.
Jméno: Elemir 12. 3. 2018, 02:01:00 delete
e-mail:
 
Hm, tak mě nákup na eBay opět dojmul, asi Ameriku silně omezím. Jak se nově nezobrazují import charges, tak je to na pytel. Cena zboží vypadá na první pohled dobře, ale jak doprava tvoří 2/3 ceny, tak to s import charges dá dohromady skoro dvojnásobek. Namísto tisícovky jsou z toho rázem dva tisíce a člověk ani neví jak. Tohle se vyplatí až tehdy, když se na to jedno poštovné nakoupí více věcí, ale to zas ne každý umožňuje. Nějak se navíc nemůžu zbavit pocitu, že to poslední dobou hýbe s cenou mnohem více, než tomu bylo v minulosti. Skoro si říkám, že bude zase lepší spíše riskovat clo
Jméno: JCMurphy 9. 3. 2018, 13:37:58 delete
e-mail:
 
já už Gothic dohrál víckrát... (s jednou postavou!!! ) takže to fakt plánuju v průběhu pár týdnů rozjet...