Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 16. 3. 2018, 13:05:12 delete
e-mail:
 
kdy to má vlastně být? 2020? 2022? se mi to nějak vypařilo z hlavy...
Jméno: Elemir 16. 3. 2018, 11:52:18 delete
e-mail:
 
Odkaz je správně http://www.terra-arcanum.com/downloads/arcanum/, do toho předchozího se vložila smyčka sem Flash byl v té době dost populární a spolehlivý, když mu to funguje i dnes, tak není důvod to předělávat. Horší to bude, až Flash v prohlížečích definitivně zaříznou.
Jméno: Uran 16. 3. 2018, 11:37:06 delete
e-mail:
 
Tak koukam, že web resp. odkaz "http://www.terra-arcanum.com/downloads/arcanum/fi ...

Zamrzl v době flashe. Ale stáhnout se dá.

Jméno: JCMurphy 16. 3. 2018, 09:38:42 delete
e-mail:
 
hmm... můžu ty apgrejdy prubnout, díky... a Arcanum je prostě boží hra... krásná kombinace magie/technologie v old school stylu...
Jméno: Uran 16. 3. 2018, 07:03:37 delete
e-mail:
 
Arcanum je hra co mě chytla a nepustila. Trochu jsem ji vylepšil podle http://mujweb.cz/ddterr/

Jen mi vadí ta kadence luků a palných zbraní. Taky se občas stane, že mi zbraň vypadne a když si toho nevšimnu tak o ní přijdu.

Vetšinou hraji za technicky char.
Jméno: Yuyana 16. 3. 2018, 00:42:41 delete
e-mail:
 
To je taková psychická porucha.
Jméno: JCMurphy 16. 3. 2018, 00:39:20 delete
e-mail:
 
optimismus? co to je!? :P
Jméno: Yuyana 15. 3. 2018, 23:17:09 delete
e-mail:
 
A zkoušel jsi bejt větší optimista? Nevidět to tak černě? :-p
Jméno: JCMurphy 15. 3. 2018, 22:47:54 delete
e-mail:
 
hmm... svět mám celej černej... někde je zjevně error... ale jinak slyším, všecky ty panely mám v pohodě, aj mluvit můžu...
Jméno: JCMurphy 15. 3. 2018, 22:29:24 delete
e-mail:
 
Arcanum mám právěže hrozně rád... ten nápad udělat svět kde spolu bojuje magie/technika a pak taky Falloutovsky řešený boje, který ke konci stejně přepneš do reálnýho režimu aj ten příběh není ale vůbec špatnej... mno akorát byl problém, že jsem to hrál vždycky za technickýho trpajzlíka/člověka... teďka chci konečně zkusit něco jinýho... jenže... to jsem chtěl už hodněkrát
Jméno: Elemir 15. 3. 2018, 20:47:22 delete
e-mail:
 
Arcanum jsem nikdy pořádně nerozehrál, poměrně brzy mě to přestalo bavit. Snad časem se k tomu dokopu podobně jako k PST.
Jméno: JCMurphy 15. 3. 2018, 20:39:33 delete
e-mail:
 
grafika je o dost vylepšená, hromady kostlivců u Xádě ve věži, venku bludičky, Xáďa tam měl na vršku aj Beliarův oltář a hromadaaaa trávy to půjde odinstalovat, kdyžtak tam dám starý textury a těžce snížím vizuál, já grafiku nikdy zrovna moc neřešil a nastránkách byly eště nějaký vizuální downgrady...

ináč jsem Arcanum taky koupil a už instaluju... fuu... jsem za hry vyplázl snad už přes tisícovku je to těžce návykový...
Jméno: Elemir 15. 3. 2018, 20:22:21 delete
e-mail:
 
15 FPS je dost málo, to s tím museli provést doslova psí kusy I když je pravdou, že mě svého času Gothic II jako takový taky nešel úplně ideálně, takže ten engine asi jde docela snadno pochroumat.
Jméno: JCMurphy 15. 3. 2018, 18:33:10 delete
e-mail:
 
no moc jsem si nezahrál... jenom jsem vylezl z věže a fps kleslo na nepříjemných 15 ta tráva by měla jít odinstalovat, ale spíš si říkám, že si stáhnu Arcanum...
Jméno: Yuyana 15. 3. 2018, 18:12:18 delete
e-mail:
 
Tak jak to jde? Co ruština?
Jméno: JCMurphy 14. 3. 2018, 10:53:20 delete
e-mail:
 
já to instaloval podle fóra a zas tak těžký to nebylo (leč bobky jsem z toho měl to se musí nechat...)
Jméno: Uran 14. 3. 2018, 07:20:23 delete
e-mail:
 
Zkusil někdo instalovat podle thoto návodu?
http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=358&t=189 ...

Připadne mi to celkem HC. Takové menší RPG před vlastní hrou.
Jméno: Yuyana 14. 3. 2018, 00:24:34 delete
e-mail:
 
Počkej, ty ses pokusil s tim hrát dál? :-D
Jméno: JCMurphy 14. 3. 2018, 00:08:15 delete
e-mail:
 
zase se mi to stalo... našel jsem na netu jednoduchej způsob jak tomu zabránit... jinak bych se z xardasovy věže nikdy nedostal
Jméno: JCMurphy 13. 3. 2018, 23:50:45 delete
e-mail:
 
to bude asi tím já mám intel 4600... no... o to větší vzrůšo ta hra bude... ale každopádně mně tam sere použitej font... vypadá to jak nějaká nejepesnější zpráva o návrat u diabla na zem, jenže když jsou tak zdeformovaný všecky texty, tak tě to začně srát... po desátým použití...