Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 16. 3. 2018, 13:05:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| kdy to má vlastně být? 2020? 2022? se mi to nějak vypařilo z hlavy... | |||
| Jméno: | Elemir | 16. 3. 2018, 11:52:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
Odkaz je správně http://www.terra-arcanum.com/downloads/arcanum/, do toho předchozího se vložila smyčka sem Flash byl v té době dost populární a spolehlivý, když mu to funguje i dnes, tak není důvod to předělávat. Horší to bude, až Flash v prohlížečích definitivně zaříznou. |
|||
| Jméno: | Uran | 16. 3. 2018, 11:37:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak koukam, že web resp. odkaz "http://www.terra-arcanum.com/downloads/arcanum/fi ... Zamrzl v době flashe. Ale stáhnout se dá. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 16. 3. 2018, 09:38:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hmm... můžu ty apgrejdy prubnout, díky... a Arcanum je prostě boží hra... krásná kombinace magie/technologie v old school stylu... | |||
| Jméno: | Uran | 16. 3. 2018, 07:03:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Arcanum je hra co mě chytla a nepustila. Trochu jsem ji vylepšil podle http://mujweb.cz/ddterr/
Jen mi vadí ta kadence luků a palných zbraní. Taky se občas stane, že mi zbraň vypadne a když si toho nevšimnu tak o ní přijdu. Vetšinou hraji za technicky char. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 15. 3. 2018, 23:17:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A zkoušel jsi bejt větší optimista? Nevidět to tak černě? :-p | |||
| Jméno: | JCMurphy | 15. 3. 2018, 22:47:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hmm... svět mám celej černej... někde je zjevně error... ale jinak slyším, všecky ty panely mám v pohodě, aj mluvit můžu... | |||
| Jméno: | Elemir | 15. 3. 2018, 20:47:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Arcanum jsem nikdy pořádně nerozehrál, poměrně brzy mě to přestalo bavit. Snad časem se k tomu dokopu podobně jako k PST. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 14. 3. 2018, 10:53:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
já to instaloval podle fóra a zas tak těžký to nebylo (leč bobky jsem z toho měl to se musí nechat...) |
|||
| Jméno: | Uran | 14. 3. 2018, 07:20:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkusil někdo instalovat podle thoto návodu?
http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=358&t=189 ... Připadne mi to celkem HC. Takové menší RPG před vlastní hrou. ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 14. 3. 2018, 00:08:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
zase se mi to stalo... našel jsem na netu jednoduchej způsob jak tomu zabránit... jinak bych se z xardasovy věže nikdy nedostal ![]() |
|||