Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 18. 3. 2018, 07:17:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mně se trpaslík teda líbil od počátku, taky jsem nadšenej fanoušek ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 3. 2018, 02:42:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
upřímně... ne... nikdy jsem se na to nedíval ale pustil jsem si raubíře Ralfa a přestože jsem u toho chtěl usnout, tak jsem to dojel až do konce... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 3. 2018, 22:03:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To znamená že puberta skončila :-p.
Neni to běžná jarní depka? Já kolikrát nic nehraju celý tejdny, prostě neni nálada tak neni. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 17. 3. 2018, 21:56:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tyjo... vůbec nevím co se se mnou děje... nakoupil jsem hromadu her a nic z toho nehraju / nechci hrát... co to znamená? o_O!? | |||
| Jméno: | Yuyana | 17. 3. 2018, 20:08:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já totiž vůbec nevěděla, že ty válečky vyvolaj draka, a pak jsem nějak věřila, že ho musim zabít. Tak to bejvá, když je boss, že jo. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 17. 3. 2018, 19:34:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
mně se ho nikdy nepodařilo zabít a kolik na to bylo potřeba postav? teď myslíš toho tvýho overpowered multiclass repeated play drowa? ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 3. 2018, 19:06:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hele kdysi dávno se mi ho podařilo zabít, a od tý doby považuju za morálnější zabít všechny hady :-p. Jen shodou okolností, rozumíš. | |||
| Jméno: | Elemir | 17. 3. 2018, 00:13:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hm, Ubisoftu už bych nevěřil Ale jednou možná zas překvapí. |
|||