Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 18. 3. 2018, 07:17:52 delete
e-mail:
 
Mně se trpaslík teda líbil od počátku, taky jsem nadšenej fanoušek
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 03:14:17 delete
e-mail:
 
Počkej, jako fakt ne? Teeda. Já znám všech "12" sérií zpaměti, česky i anglicky :-D. ("12" protože devátá série neexistuje.) Jsme na to koukali už jako malí, byli jsme kvůli tomu tajně vzhůru do dvou do rána, protože ČT si fakt neumí vybrat lepší vysílací čas. Kdyby to bylo nějak krvavý nebo tam byl sex, ale to je seriál kterej jsem neměla problém ukázat vlastní matce :-D.

Vim že některý lidi to od začátku odradilo, on ten uplnej začátek je takovej nijakej, musí se to brát od "všichni jsou mrtví Dejve" :-p.
Jméno: JCMurphy 18. 3. 2018, 02:42:02 delete
e-mail:
 
upřímně... ne... nikdy jsem se na to nedíval ale pustil jsem si raubíře Ralfa a přestože jsem u toho chtěl usnout, tak jsem to dojel až do konce...
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 00:46:11 delete
e-mail:
 
Zkoušel jsi koukat na červenýho trpaslíka? :-D
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 23:39:16 delete
e-mail:
 
když učit se mi nechce, hrát se mi nechce, práci nemám (přestože jsem jim tam dával v úterý přihlášku, tak mi eště nezavolali... tss...) na luk je zima, cajon mně po půl hodině nebaví... mno zkusím IWD eště jednou zapnout a snad mně to začne bavit...
Jméno: Yuyana 17. 3. 2018, 23:15:19 delete
e-mail:
 
Vůbec nic, prostě 14 dní nic nehraj.
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 22:52:06 delete
e-mail:
 
mno nevím... táhne mi na 26 a 5... na jeden věk je to pozdě a na druhej zas brzo... nebo že bych se tak těšil na vodárku?... bo fakt nevím... co mám dělat!?...
Jméno: Yuyana 17. 3. 2018, 22:03:25 delete
e-mail:
 
To znamená že puberta skončila :-p.

Neni to běžná jarní depka? Já kolikrát nic nehraju celý tejdny, prostě neni nálada tak neni.
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 21:56:22 delete
e-mail:
 
tyjo... vůbec nevím co se se mnou děje... nakoupil jsem hromadu her a nic z toho nehraju / nechci hrát... co to znamená? o_O!?
Jméno: Yuyana 17. 3. 2018, 20:08:08 delete
e-mail:
 
Já totiž vůbec nevěděla, že ty válečky vyvolaj draka, a pak jsem nějak věřila, že ho musim zabít. Tak to bejvá, když je boss, že jo.
Jméno: Yuyana 17. 3. 2018, 19:43:14 delete
e-mail:
 
Hele, byla to moje v zásadě první hra, když nepočítám některý omyly na začátku... je to velmi, velmi dávno, pamatuju si z toho jen ten pocit zoufalství a fakt že tankovala otilukova koule, protože nic jinýho to nepřežilo. Nebyl to čestnej souboj. OP drow neni zrovna tankovací postava, je to takovej "umim všechno na slušný úrovni" týpek, neriskovala jsem to s nim :-D.

Navíc to překvapivě myslim vážně, že se mi ho nechce zabíjet, preferuju odstranení viníků.
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 19:34:07 delete
e-mail:
 
mně se ho nikdy nepodařilo zabít a kolik na to bylo potřeba postav? teď myslíš toho tvýho overpowered multiclass repeated play drowa?
Jméno: Yuyana 17. 3. 2018, 19:06:43 delete
e-mail:
 
Hele kdysi dávno se mi ho podařilo zabít, a od tý doby považuju za morálnější zabít všechny hady :-p. Jen shodou okolností, rozumíš.
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 17:49:37 delete
e-mail:
 
tož věci na historické burze se prodávaly dobře, tak to nakonec koupím, ale chci se jenom optat, jestli na IWD2 existuje fakt nějakej dobrej mód, či o ničem nevíte?
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 11:50:37 delete
e-mail:
 
hmm... uvažuju, že bych eště koupil IWD2... povedlo se někdy někomu zabít toho černýho draka? (i když je mi jasný, že tu bude minimálně jedna kladná odpověď...)
Jméno: Elemir 17. 3. 2018, 11:23:53 delete
e-mail:
 
Mě Ubisoft zklamal hlavně tím, že když už mu jde tedy o výdělek, tak mohl vytvořit alespoň druhý díl Dark Messiaha, to by podle mě úspěch mělo. Takhle bude akorát držet značku k M&M a nic z toho, protože taky nedoufám, že by pokračoval s Heroes nebo samotnými M&M.
Jméno: JCMurphy 17. 3. 2018, 11:14:26 delete
e-mail:
 
mno sérii Heroes Ubisoft zkurvil do takovejch rozměrů, že osmýho dílu se ztěžka kdy dočkáme... a M&M sice mohlo bejt dobrý, ale kvůli nezájmu hráčů to taky na jedenáctej díl nevidím...
Jméno: Elemir 17. 3. 2018, 00:13:14 delete
e-mail:
 
Hm, Ubisoftu už bych nevěřil Ale jednou možná zas překvapí.
Jméno: flash 16. 3. 2018, 22:04:27 delete
e-mail:
 
Jo, ja jsem vetsinou dostupny, v klidu

V mailu na me koukala zprava:
Heroes, will you dare to step into the realm of Might & Magic.
hrklo ve mne ze bude dalsi MM a ono to jsou nejaky kresleny pisisvori Elemental guardians..at se ten UBI jde bodnout..
Jméno: Elemir 16. 3. 2018, 18:28:11 delete
e-mail:
 
Abych řekl pravdu, tak vlastně netuším. Ostatně pořád tu bude možnost mít starší verzi prohlížeče a předpokládám, že plugin pro flash bude stále dostupný, jen nebude dále udržovaný.

On je dneska opět docela diskutabilní i JavaScript, ten zase spojují s chybami v procesorech intelu apod., takže jsem se párkrát dočetl, že by se taky měl v zájmu bezpečnosti vypínat