Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 21. 3. 2018, 21:41:31 delete
e-mail:
 
Hrajete někdo plošinovky? Já se do nějaké občas pustím s chutí, abych zjistil, že mě to fyzicky vyčerpává ) Aktuálně zkouším hrát starší hopsandu Titus Fox, ale někdy tedy jsem jako otloukánek. Na tohle nějak nemám buňky.
Jméno: Elemir 21. 3. 2018, 18:23:37 delete
e-mail:
 
Je to naprd, cenově je to navíc poněkud ujeté. Kdyby měl člověk jistotu, že na těch nových Atomech ty WinXP spustí, tak by se o tom dalo uvažovat. Ještě by se dalo taky uvažovat o nějakém linuxu, ale naštěstí můj notebook snad pár dalších let vydrží, tak to budu asi řešit až potom. Chce to něco stabilnějšího a aby to bylo masivnější, snad časem někdo s něčím podobným přijde.

Jinak mi dorazily Wizardry 6 (identické balení, jako má Richmond) ... všechno perfektní, až na malý detail, jaksi jsem přehlídl, že v tom balení není kódovací kartička. Prostě vždycky to musí být něco za něco Balení vypadá opravdu netknutě, resp. velmi málo používané, ale kódy asi někdo využíval až moc, takže se nejspíše v průběhu času vytratily. I přes tenhle nedostatek jsem nadmíru spokojený, protože sehnat něco ucházejícího, mi trvalo dost dlouho. Naštěstí v GOG verzi jsou ty kódy už odstraněné.
Jméno: StriderCZ 21. 3. 2018, 13:41:53 delete
e-mail:
 
Netbooky dojely na to, že MS se vykašlal na XPéčka.
V podstatě máš nyní na výběr pouze Ultrabooky, což je ale volba dost "na ho*no"...
Jméno: Elemir 21. 3. 2018, 05:48:49 delete
e-mail:
 
M.A.S.H. mi z počátku zrovna nesedl, ale časem jsem tomu přišel na chuť Nedávno byl zrovna někde kvíz pro pamětníky. Naproti tomu Červený trpaslík není nic pro mě.

JCMurphy: myslem jsem samozřejmě Heroes online

Netbook ... což mi tak připomnělo, že jsem se chtěl podívat na nabídku menších notebooků, ale v tomhle ohledu už bude v nabídce asi už jen kombinace tabletů s klávesnicí. Přitom netbooky jako takové špatný nápad nebyl.
Jméno: JCMurphy 19. 3. 2018, 20:36:48 delete
e-mail:
 
M.A.S.H. je dobrej seriál ale nejlepší je jeho parodie ve Futuramě...
Jméno: Yuyana 19. 3. 2018, 19:34:40 delete
e-mail:
 
Obávám se že si z toho seriálu pamatuju jedinou scénu a ta opravdu, ale opravdu nebyla vtipná, takže mě nikdy nenapadlo, že by tam chyběl nějakej smích.
Jméno: StriderCZ 19. 3. 2018, 19:06:28 delete
e-mail:
 
M.A.S.H. byl bez debilního smíchu na pozadí...
Jméno: Yuyana 19. 3. 2018, 00:34:17 delete
e-mail:
 
Však to co provozuje Blizz je už uplně jiná hra :-p.
Jméno: JCMurphy 19. 3. 2018, 00:00:43 delete
e-mail:
 
teď se divíš, že funguje WoW, či Heroes online? mno já se divím u obojího... to měl tenkrát Blizzard keců, že s WoWkem skončej a rozjedou jinou mmorpg, lenže... Overwatch...

a jinak jop... heroes online eště funguje, i když... ta hra je fajn, relativně funguje (i když pořád to pákrát za den spadne... a není to počítačem, padalo to aj ve škole... fuck ubi...)ale řešit ty ultra mega sety na všecko atd. mně nebaví... různý sestavy jednotek? bleh... teď mám sice hromadu hromovejch ptáků a pár těch kobko duchů s ovládnutím jednotky, ale stejně... nejlepší je mít celou bandu upírů a hrr na ně
Jméno: Elemir 18. 3. 2018, 22:40:28 delete
e-mail:
 
Ona ta hra ještě funguje? Těch let, co jsem to neviděl, jeden by řekl, že to už museli zabalit ... dostalo se to alespoň z té bety?
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 22:40:23 delete
e-mail:
 
Já byla dneska ve wowku sprdnutá za to, že jsem vykopla z hera jedenáctiletý dítě :-D. Ani mi to nevadí, dostali jsme místo něj a jeho doprovodu dva slušně našlapaný damagery a šlo to velmi hladce.
Jméno: JCMurphy 18. 3. 2018, 21:44:36 delete
e-mail:
 
dal jsem si na pár dní návrat na Heroes online... přidal jsem se do staré guildy, ze které jsem byl vyhoštěn, ale varoval jsem je, že toho nejspíš za nějakej den zase nechám, tak ať mně pak kdyžtak zase kicknou
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 19:29:23 delete
e-mail:
 
Si řikám že možná maj vliv všechny ty divadelní představení, který jsem jako malá poslouchala na deskách, Cimrmani a tak. Tam se smíchem celkem nejde nic udělat. U seriálů vadí jen pokud nejsou vtipný. Tim trpaslík celkem netrpí.
Jméno: Richmond 18. 3. 2018, 18:44:27 delete
e-mail:
 
Mně tedy zpočátku ten smích taky vadil (v CZ verzi), ale překvapivě jsem si na to nějak zvyknul.
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 17:22:04 delete
e-mail:
 
Českej dabing čeho kde nebyl smích na pozadí?

Jinak to že něco oceňujou američani neberu jako plus, amíci jsou vadný :-p.
Jméno: StriderCZ 18. 3. 2018, 16:02:09 delete
e-mail:
 
K těm starším hrám... Jak to tak vypadá, můj netbook pomalu skončil svoji dráhu. Ale až se dokopu ke koupi nějakého cca 14 palcového noteboku...tak se ke hraní rád vrátím

K dabingu- četl jsem rozhovor, kde američani ocenili český dabing - ocenili zejména to, že tam nebyl právě ten přiblblý smích na pozadí.
Jméno: Richmond 18. 3. 2018, 11:49:12 delete
e-mail:
 
StriderCZ: Já jsem ještě o něco starší a mám v plánu tolik her z 80. a 90.let, že do konce života nepoznám ten stav, že bych neměl co hrát )
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 10:55:23 delete
e-mail:
 
Hádám že to v dabingu mohli nedělat, ale originál má prej publikum, tak tam je to asi napevno :-p. Nijak zvlášť mi to nevadí, spíš mě zarazil místy absurdně špatnej překlad.
Jméno: StriderCZ 18. 3. 2018, 10:22:18 delete
e-mail:
 
Červený trpaslík je skvělý, jen škoda, že ho zkurvili trapným smíchem v pozadí...

Jinak je mi 45, a stále mám a nemám co hrát...
Záleží, musím hledat. tenhle měsíc hraji hry v rámci Game Passu: Momentálně mně bere Rime, občas mně nasere Super Lucky tale. Mám herní plán- až mi skončí Game passs (cca za 14 dní) tak se vrátím ke Kingdom Come (konečně vyšel 1.13 patch na Xbox).
Jméno: Yuyana 18. 3. 2018, 07:25:47 delete
e-mail:
 
Alespoň někdo! Pojďme si založit klub.