Je to naprd, cenově je to navíc poněkud ujeté. Kdyby měl člověk jistotu, že na těch nových Atomech ty WinXP spustí, tak by se o tom dalo uvažovat. Ještě by se dalo taky uvažovat o nějakém linuxu, ale naštěstí můj notebook snad pár dalších let vydrží, tak to budu asi řešit až potom. Chce to něco stabilnějšího a aby to bylo masivnější, snad časem někdo s něčím podobným přijde.
Jinak mi dorazily Wizardry 6 (identické balení, jako má Richmond) ... všechno perfektní, až na malý detail, jaksi jsem přehlídl, že v tom balení není kódovací kartička. Prostě vždycky to musí být něco za něco Balení vypadá opravdu netknutě, resp. velmi málo používané, ale kódy asi někdo využíval až moc, takže se nejspíše v průběhu času vytratily. I přes tenhle nedostatek jsem nadmíru spokojený, protože sehnat něco ucházejícího, mi trvalo dost dlouho. Naštěstí v GOG verzi jsou ty kódy už odstraněné. |