Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 26. 3. 2018, 14:34:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KungFu Master
Dík za odkaz....Doplnil jsem si vzdělání ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 26. 3. 2018, 14:09:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hezký přehled automatů je vidět na http://arcadehry.cz/stranky/galerie/automaty ... ještě Asteroids jsem určitě hrál, tyhle jednodušší hry se totiž daly občas nalézt i mimo herny. Jinak u toho ostatního opravdu těžko říci, protože mě se to už kryje s osmibity. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 26. 3. 2018, 13:43:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Saboteur to asi nebyl, paměť sice klame, ale tehdy se mi zdála grafika mnohem hezčí. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 25. 3. 2018, 20:22:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
heh... Golden Axe... to je největší klasika kde jsou ty časy, kdy o poutích jezdívaly automaty na peníze s touhle gamesou... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 23. 3. 2018, 17:03:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
z plošinovek jediný na co si vzpomenu a co jsem úspěšně dohrál je pro mně legendární Cosmos a bavilo mně to... to je hlavní... |
|||
| Jméno: | Daero | 22. 3. 2018, 02:26:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Predvcerom som natrafil na review Might and Magic VII (https://www.youtube.com/watch?v=l6rmG4ZbLTA). Nasledne som bol zasiahnuty vlnou nostalgie. No a ako to uz u niektorych byva neodolaju si znova pripomenut detske casi . Tak som vtom znova. Tentokrat M&M7.
Som rad ze tato stranka existuje. Vzdy som tu nasiel pomoc ked som si nevedel dat rady. |
|||
| Jméno: | Elemir | 21. 3. 2018, 22:42:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Plošinovky moc ne, Giana Sisters, Prehistorik, Lemmings ... spíš manželka, tu to baví více :D | |||