Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 14. 4. 2018, 20:09:28 delete
e-mail:
 
Dej pak schválně vědět, jak dlouho ti to trvalo dohrát. Někdy v budoucnu mám v plánu zkusit ještě Amiga verzi včetně automapy, tak jsem zvědavý, jak se zhruba liší herní časy od úplného kreslení až po využití automapy.
Jméno: StriderCZ 14. 4. 2018, 11:55:44 delete
e-mail:
 
Ne, to fakt ne... momentálně jsem si překleslil slepou mapu od DJ z oldgames.sk a postupuju pěkně políčko po políčku---prostě relax...
Jméno: Elemir 14. 4. 2018, 11:35:19 delete
e-mail:
 
Tak hodně štěstí ... tedy nemyslel si to jako dohrátí za jedno dopoledně?
Jméno: StriderCZ 14. 4. 2018, 06:48:50 delete
e-mail:
 
Mimochodem, sehnal jsem náhradní kabel k netbooku, takže dopoledne je jasné...
Už mám všechno nachystané- tužka , papír a Eye of Beholder I
Jméno: StriderCZ 14. 4. 2018, 06:47:07 delete
e-mail:
 
Path of Exile je fajn hra. Sice mi tak trochu vadí, že je hodně tmavá, ale je to asi nejlepší nástupce Diabla II co jsem kdy hrál.
A až nebudu mít na Xboxu co hrát, tak se k téhle hře vrátím...
Jméno: StriderCZ 14. 4. 2018, 06:45:31 delete
e-mail:
 
Z piv jsem měl nejraději černého Purkmistra. Není tak sladký, a když jsme si na Marjánce dali s kámošem dva tupláky, hned bylo osm čárek. A za ten pohled, jak se nádherné tupláky nesou k našemu stolu...Ku*va kde jsou ty doby. Ale aspoň je na co vzpomínat...
Jméno: JCMurphy 13. 4. 2018, 13:10:54 delete
e-mail:
 
na školu už prdím a já myslel technický možnosti jakože mám intel 4600hd... a času je taky málo...
Jméno: Uran 13. 4. 2018, 12:55:34 delete
e-mail:
 
Zlatá léta na vejšce. Chci je zpět!!

Technické možnosti?? POE. Kdyžtak poradím a dám nějaký equip do začátku.
Jméno: JCMurphy 13. 4. 2018, 12:50:05 delete
e-mail:
 
jop, primátora šestnáctku jsem jakožto správnej pedobear zkoušel cca 2 roky zpátky dvě deci na lačno a taky to se mnou lehce zamávalo...

jináč path of exile je na mně přeci jenom mimo moje technický možnosti ale někdo ze známejch to určitě hraje...
Jméno: Uran 13. 4. 2018, 12:43:31 delete
e-mail:
 
Mimo mísu. Nehraje někdo ze zde přítomných Path of Exle?
Jméno: Uran 13. 4. 2018, 12:41:07 delete
e-mail:
 
to: JCMurphy
podobná zkušenost s Primator 16 ° v metru na dejvické na lačno jako student před pár lety
Jméno: Uran 13. 4. 2018, 12:37:59 delete
e-mail:
 
Mé oblíbené lahvové pivo https://www.bernard.cz/cs/pivo/sortiment/lahvove-p ...

Jméno: JCMurphy 13. 4. 2018, 11:55:15 delete
e-mail:
 
každopádně moje nejoblíbenější pivo je... wild horny pony IPA když byl ten brněnskej beerfest na náměstí, tak jsem tam chodil a dával si nějaký zabijáky, či s dobrým názvem... pak jsem si chtěl dát pivo s názvem myslím: skotský zabiják, či už fakt nevím, mělo to myslím 22 stupňů ale po tom se dost rychle slehla zem... tak jsem si pak dal gunslingera 16tku... no byl jsem pak v takovým stavu, že mi máslo ze svačiny kydlo na triko
Jméno: JCMurphy 13. 4. 2018, 11:21:48 delete
e-mail:
 
na starobrno slýchávám kolikrát mocnou to zlobu, ale aj tak si to občas dám ono... vypít se to dá všechno, ale jenom něco z toho víc než jeden půllitr...
Jméno: Adam23 12. 4. 2018, 20:17:06 delete
e-mail:
 
Teď jsem zvedavej, co pije Yuyana, teda kromě krve
Jméno: Elemir 12. 4. 2018, 20:09:29 delete
e-mail:
 
Když už jsme u toho Brna, Starobrno mě nijak nenadchlo, ale čas od času si kupuju Zlatého bažanta v lahvi, který se někde v okolí Brna v licenci vyrábí. Jinak u nás je ještě jeden významný a skoro zapomenutý pivovar a to jsou Vratislavice, které vaří taky slušnou dvanáctku, jenomže to všechno v konkurenci upadá. Ústecký Zlatopramen je kolikrát o odvaze - opít se tím dá, ale ta rána ...
Jméno: Elemir 12. 4. 2018, 20:03:21 delete
e-mail:
 
Vidíš, já měl za to, že se ohledně Plzně mluvilo právě o Číňanech. Tady u nás to byla léta s pivem docela bída. Na to, že máme nedaleko Žatec a Louny, tak to tu kupodivu snad nikde nečepujou. Přitom Žatecká 11° bývalo slušné pivo, stejně tak tmavá desítka. Žatec mi chutnal rozhodně více, jak Kozel, který se první výrazně zhoršil. U Kozla byla ovšem bezkonkurenční tmavá desítka, v závěsu za ní byla Krušovická tmavá. Svého času jsem měl v oblibě Hermelín s chlebem a k tomu tmavé pivo Dneska jsem alespoň rád za ten výběr lahvového piva, kterého už k nám dováží více druhů. Z pohledu pivaře se mi právě Praha líbila, protože nabízela větší výběr různorodých hospod (Lobkowitz jsem pak třeba dlouhá léta nikde neviděl), ale je pravdou, že zrovna za mě začala unifikace s Gambrinusem. Mimochodem, Staropramen jsem jako student vysloveně nesnášel a jak to nakonec dopadlo Plzeň (točená) u nás vyjde na 31-35 Kč. Máme tu i extra podnik se školeným výčepním.
Jméno: Adam23 12. 4. 2018, 20:02:36 delete
e-mail:
 
To rád slyšim, že nejen já mám rád Budvar. Jedno z nej piv, co znám je kroužkovanej ležák od nich. Lahoda. A slušně silnej, né jako vodička ze z Plzně D
Jméno: JCMurphy 12. 4. 2018, 20:00:54 delete
e-mail:
 
jaj... budvar!... ten je boží, akorát mi nějak vypadl z hlavy
Jméno: Adam23 12. 4. 2018, 19:49:28 delete
e-mail:
 
Já myslel nucení sebe sama, někdy mi připadá, Yuyano