Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 14. 4. 2018, 11:55:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ne, to fakt ne... momentálně jsem si překleslil slepou mapu od DJ z oldgames.sk a postupuju pěkně políčko po políčku---prostě relax... | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 4. 2018, 11:35:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak hodně štěstí ... tedy nemyslel si to jako dohrátí za jedno dopoledně? ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 14. 4. 2018, 06:48:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mimochodem, sehnal jsem náhradní kabel k netbooku, takže dopoledne je jasné...
Už mám všechno nachystané- tužka , papír a Eye of Beholder I |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 13. 4. 2018, 13:10:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| na školu už prdím a já myslel technický možnosti jakože mám intel 4600hd... a času je taky málo... | |||
| Jméno: | Uran | 13. 4. 2018, 12:55:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zlatá léta na vejšce. Chci je zpět!!
Technické možnosti?? POE. Kdyžtak poradím a dám nějaký equip do začátku. ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 13. 4. 2018, 12:41:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to: JCMurphy
podobná zkušenost s Primator 16 ° v metru na dejvické na lačno jako student před pár lety ![]() |
|||
| Jméno: | Uran | 13. 4. 2018, 12:37:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mé oblíbené lahvové pivo https://www.bernard.cz/cs/pivo/sortiment/lahvove-p ... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 13. 4. 2018, 11:21:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
na starobrno slýchávám kolikrát mocnou to zlobu, ale aj tak si to občas dám ono... vypít se to dá všechno, ale jenom něco z toho víc než jeden půllitr... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 12. 4. 2018, 20:02:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
To rád slyšim, že nejen já mám rád Budvar. Jedno z nej piv, co znám je kroužkovanej ležák od nich. Lahoda. A slušně silnej, né jako vodička ze z Plzně D |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 12. 4. 2018, 20:00:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
jaj... budvar!... ten je boží, akorát mi nějak vypadl z hlavy ![]() |
|||