Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Chirurg | 1. 5. 2018, 16:09:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
no dobře, to si napsal přesně, ale jak to mám vrátit na to se právě ptám ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 1. 5. 2018, 16:02:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| mám pocit, že změny, který by měly jít vrátit by měly mít jinou barvu, než bílou, ne? | |||
| Jméno: | Chirurg | 1. 5. 2018, 12:16:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| čau chci se zeptat, hraju MaM7 a když mě nějaká potvora způsobila, že sem zestárnul o jeden rok, jde to nějak vrátit zpět ? nějakou magii nebo tak... díky | |||
| Jméno: | flash | 30. 4. 2018, 23:11:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Souhlas. Ten pocit predlohy tam je, o tom zadna.
Snad to nejak solidne dotahnou do konce. |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 4. 2018, 22:32:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
https://youtu.be/9vDVdQPEZu0 ... už nějakou dobu po vývoji nové RUNE pokukuji, tak jsem dneska zkusil vyhledat něco více, než pouhý trailer a vypadlo mi tohle 4 minutové video od IGN. Když si odmyslím pár rušivých prvků, tak z toho atmosféra RUNE cítit je, ale u některých pasáží si nejsem jist kvalitou soubojového systému - buďto je tak zprzněný, nebo ten týpek, co to předvádí, je neskutečný matlák Pravda bude asi uprostřed, protože na animacích zásahu je také něco špatně. Ale tak je to teprve alfa, základ funguje a špatně to rozhodně nevypadá. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 23. 4. 2018, 19:26:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Problém mám na netbooku, který je bez numerické klávesnice. Tam bude asi zakopaný pes... | |||
| Jméno: | Richmond | 21. 4. 2018, 17:50:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
Díky, tahle hra si vyžaduje plné vcucnutí Měsíční pauza mi prospěla, takže jsem plnej elánu. Uvidíme, jak moc budu skeptickej až dojde na souboje... |
|||
| Jméno: | Elemir | 21. 4. 2018, 17:20:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hodně štěstí a dej vědět Já se moc daleko nedostal, ale mě to zrovna zastihlo v blbém rozpoložení. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 19. 4. 2018, 09:07:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Raději bych EoB dohrál přes WinUEA (AMIGA rulez)
Jinak zatím jsem v herní fázi- na Xboxupařím Oblivion a těším se na Morrowind. Plánuji dohrát Kingom Come, a Minecraft až vyjde super duper grafika. Po všejším záznamu streamu od Daniela Sercela jsem rozehrál MM VII- 3 kouzelníky + Clerika. https://www.youtube.com/watch?v=FkfqXKTZxBg&lc=z22 ... |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 4. 2018, 12:57:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| S Amigou verzí mám problém...na netbooku mi skáče anglická klávesnice a mám pak problém psát písmenka a číslice z pravého horního rohu... | |||