Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Chirurg 1. 5. 2018, 16:09:00 delete
e-mail:
 
no dobře, to si napsal přesně, ale jak to mám vrátit na to se právě ptám
Jméno: JCMurphy 1. 5. 2018, 16:02:22 delete
e-mail:
 
mám pocit, že změny, který by měly jít vrátit by měly mít jinou barvu, než bílou, ne?
Jméno: Chirurg 1. 5. 2018, 12:16:03 delete
e-mail:
 
čau chci se zeptat, hraju MaM7 a když mě nějaká potvora způsobila, že sem zestárnul o jeden rok, jde to nějak vrátit zpět ? nějakou magii nebo tak... díky
Jméno: flash 30. 4. 2018, 23:11:02 delete
e-mail:
 
Souhlas. Ten pocit predlohy tam je, o tom zadna.
Snad to nejak solidne dotahnou do konce.
Jméno: Elemir 30. 4. 2018, 22:32:42 delete
e-mail:
 
https://youtu.be/9vDVdQPEZu0 ... už nějakou dobu po vývoji nové RUNE pokukuji, tak jsem dneska zkusil vyhledat něco více, než pouhý trailer a vypadlo mi tohle 4 minutové video od IGN. Když si odmyslím pár rušivých prvků, tak z toho atmosféra RUNE cítit je, ale u některých pasáží si nejsem jist kvalitou soubojového systému - buďto je tak zprzněný, nebo ten týpek, co to předvádí, je neskutečný matlák Pravda bude asi uprostřed, protože na animacích zásahu je také něco špatně. Ale tak je to teprve alfa, základ funguje a špatně to rozhodně nevypadá.
Jméno: StriderCZ 23. 4. 2018, 20:26:23 delete
e-mail:
 
To je zajímavé...na netbooku s Atomem mi výkon při emulaci nedělá problém. Ale je fakt, že hraji jen hry od Hoborga...možná, že to hraje nějakou roli. Pro repas. nTB spíš proto, že u některých her je desetipalcový monitor už mslý. Naštěstí mi to u N&M vůbec nevadí.
Ono jde sice kabelem přepnout na jiný monitor, nebo to obejít připojením obyč. klávesnice, ale...
Jméno: Elemir 23. 4. 2018, 19:46:20 delete
e-mail:
 
Taky nemám na notebooku numerickou klávesnici, ale teď mě napadá jiná věc, já mám na notebooku anglické WinXP, podobně jako na PC mám anglické Win7. Pokud však uvažuješ o repasovaném notebooku, tak to asi bude nejlepší řešení. Já mám třeba na Core2Duo problém emulovat cokoliv nad Amiga 600 - seká se mi zvuk. Lepší procesor by se mi docela hodil, ale já to mám zas záměrně, protože můj DELL je stále ještě vybavený COM portem.
Jméno: StriderCZ 23. 4. 2018, 19:31:18 delete
e-mail:
 
Ale moc mně to nepálí. Rozjel jsem sedmý díl M&M...a třemi kouzelníky a klerikem...a bavím se jako nikdy...Momentálně mám tři experty magie ohně s firebaly a jsem na začátku Mohylového údolí.
Vážně uvažuji nad repasovaným NTB s displejem do 15 palců, který by byl jen na WinUAE a Dosbox...
Jméno: StriderCZ 23. 4. 2018, 19:26:03 delete
e-mail:
 
Problém mám na netbooku, který je bez numerické klávesnice. Tam bude asi zakopaný pes...
Jméno: Elemir 22. 4. 2018, 21:08:44 delete
e-mail:
 
StriderCZ: teď jsem zkoušel EOB ve WinUAE na notebooku a nemám s klávesnicí žádný problém, takže netuším, co by to případně mohlo dělat. WinUAE mám ve verzi 3.6.1.
Jméno: JCMurphy 22. 4. 2018, 12:41:37 delete
e-mail:
 
přičemž Gothic 2 & Arcanum mám koupený a nainstalovaný, lenže jak jsem už v Brně, tak jsem kvůli spolubydlovi zkusil zas rozjet Heroes of the storm a... ono to zas jede...
Jméno: JCMurphy 22. 4. 2018, 12:36:39 delete
e-mail:
 
já mám dost her, který bych si chtěl ještě někdy zahrát, jenže nevím... život utíká... a internet je největší žumpa kde se člověk může upotit... teda... utopit... a já mám takovou úchylku, S&M úchylku... chtěl bych určitě někdy dohrát Temple of elemental evil, pak Gothic 2, Deus Ex tu remasterovanou verzi, Arcanum, Planescape Torment remasterovanou verzi, páč jsem nevěřil, že mně někdy nějaká hra tak emočně dostane jak právě tenhle kousek... aj to Baldurs Gate kombo 2v1 se stejnou postavou, jenže to je zas tak pekelně roztahaná hra... a teď když budu chodit do práce, střílím z luku, vychutnávám si přes hoďku denně dýmku, tak je to špaténka :(

a ještě je ze mně Brony 4ever... taky zrovna nepomáhá...
Jméno: Richmond 21. 4. 2018, 17:50:36 delete
e-mail:
 
Díky, tahle hra si vyžaduje plné vcucnutí Měsíční pauza mi prospěla, takže jsem plnej elánu. Uvidíme, jak moc budu skeptickej až dojde na souboje...
Jméno: Elemir 21. 4. 2018, 17:20:35 delete
e-mail:
 
Hodně štěstí a dej vědět Já se moc daleko nedostal, ale mě to zrovna zastihlo v blbém rozpoložení.
Jméno: Richmond 21. 4. 2018, 16:01:46 delete
e-mail:
 
Dal jsem si rpg pauzu, ale po měsíci už mám absťák Tak jsem si nainstaloval Serpent in Staglands a po přečtení manuálu, který je dle mého nutností, se do hry docela těším. Někdo to kritizuje, že to je akorát grafika, kterou přetáhly pixel art filtrem, ale co mám dělat, když to na mě působí
Jméno: Elemir 19. 4. 2018, 19:11:39 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: StriderCZ 19. 4. 2018, 09:07:40 delete
e-mail:
 
Raději bych EoB dohrál přes WinUEA (AMIGA rulez)

Jinak zatím jsem v herní fázi- na Xboxupařím Oblivion a těším se na Morrowind.
Plánuji dohrát Kingom Come, a Minecraft až vyjde super duper grafika.

Po všejším záznamu streamu od Daniela Sercela jsem rozehrál MM VII- 3 kouzelníky + Clerika.
https://www.youtube.com/watch?v=FkfqXKTZxBg&lc=z22 ...

Jméno: StriderCZ 19. 4. 2018, 07:47:08 delete
e-mail:
 
Gratulace k dohrání Stonekeepu. Kdyby jsi měl tip, jak na tu klávesnici ve WinUAE, byl bych vděčný. U zadávání jmen herních postav to nevadí- prostě jim dám jména z levé poloviny klávesnice. Ale pokud hra potřebuje zadat heslo, nebo jiný údaj, to už by problém být mohl.
Jméno: Elemir 18. 4. 2018, 20:11:56 delete
e-mail:
 
Schválně na to zkusím kouknout. WinUAE teprve postupně testuji a osobně mám třeba na notebooku trochu problém s výkonem. Ale emulace slabších procesorů, která by EOBům měla v pohodě stačit, by neměla činit žádný problém. Ovšem klávesnice by trochu problém být mohla.

Jinak já jsem nad ránem konečně po letech dojel Stonekeep, takže teď se asi pár měsíců klasickým dungeonům vyhnu a dojedu konečně import ve Wizardry 8. Nějak toho bylo poslední dobou moc a Stonekeep už byl asi opravdu vrchol. Chvilku jsem měl nutkání rozjet Dungeon Mastery, ale musím zabrzdit. Začínám se nějak snadno vzdávat řešení problémů (rébusy a spol.) a to by mohlo ve finále vést až k degradaci herního zážitku, což si ty hry určitě nezaslouží.
Jméno: StriderCZ 15. 4. 2018, 12:57:22 delete
e-mail:
 
S Amigou verzí mám problém...na netbooku mi skáče anglická klávesnice a mám pak problém psát písmenka a číslice z pravého horního rohu...