Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 18. 5. 2018, 20:15:56 delete
e-mail:
 
Viditelně prostě nebyl dost silnej :-D.
Jméno: JCMurphy 18. 5. 2018, 15:33:59 delete
e-mail:
 
já? já jenom odpovídal Yuyana! ukažmě si naň!!!
Jméno: Yuyana 18. 5. 2018, 13:38:07 delete
e-mail:
 
Omlouvám se za svoje lovecký pudy.
Jméno: Elemir 18. 5. 2018, 13:26:38 delete
e-mail:
 
Hm, řekl bych, že jste ho vyděsili

Grimoire, LoX, Swords and Sorcery, Elminage ...
Jméno: Yuyana 17. 5. 2018, 19:00:42 delete
e-mail:
 
A je tu nováček! Chyťte hooo :-D.
Jméno: JCMurphy 17. 5. 2018, 18:43:28 delete
e-mail:
 
upřímně? nemám tušení... nic takovýho jsem neviděl... ale party vlastnoručně vytvořených hrdinů? thats my style vlastně... aj jeden hrdina lenže dnešní rpgčka mně tak nějak... nejsou schopna uspokojit...
Jméno: Tindo 17. 5. 2018, 18:36:01 delete
e-mail:
 
Po letech znovu vzpomínám na krásné hraní MM6-MM8. Rád bych se zeptal, jestli se objevil od vydání MMX nejaký nový dungeon s partou hrdinů a tahovými souboji?
Jméno: Elemir 16. 5. 2018, 20:42:24 delete
e-mail:
 
M&M zásadně nestahuji, takže netuším

Dneska jsem zase po dlouhé době horko těžko něco doloval z paměti, protože si potřeboval pár věcí zasadit do kontextu a je to bída. Přitom některé věci si z doby okolo roku 1998 pamatuji docela dobře a jiné se mi perfektně vykouřily z hlavy I když, koukal jsem se na cover verze soundtracků Baldur´s Gate II, kde nabíhaly portréty jednotlivých NPC a já si kupodivu vzpomněl na jména i těch, které jsem snad nikdy v družině nepoužil Vypadl mi akorát na chvilku Keldorn a nemohl jsem si vzpomenout, jak se jmenoval ten druid.
Jméno: JCMurphy 15. 5. 2018, 12:26:44 delete
e-mail:
 
dá se vlastně desítka stáhnout? protože... ehm... tabáky... ehm... ale je pravda, že nějakej M&M bych si aj dát mohl... i když bych nejspíš vybíral mezi sedmičkou a osmičkou... a když nad tím tak uvažuju, tak nejspíš osmičku za solo upíra... chtěl jsem to hrát ako první, lenže si vzal trolla... protože... jsem větší troll než krvepijatika...
Jméno: Uran 15. 5. 2018, 11:30:31 delete
e-mail:
 
Jedině, že by Elemir rozšířil web i o Path of Exile

Na podzim však planuji znovu rozerát MM6,7,8 poprvé jako solo pak znovu MMX
Jméno: JCMurphy 14. 5. 2018, 18:00:28 delete
e-mail:
 
asi tak... potřebujeme dávat opovržlivé a ignorantské odpovědi noobům jaká to škoda, že moje schizofrenie se na internetu neprojevuje... ono... ty debaty tu tak nějak začaly uvadat už od té doby, co hra na fóru s hádankama skončila
Jméno: Yuyana 14. 5. 2018, 15:11:00 delete
e-mail:
 
Potřebujeme nějaký aktivní nováčky. Jinak jsme v řiti.
Jméno: Adam23 13. 5. 2018, 08:44:30 delete
e-mail:
 
Tak nahoď NOSNÝ téma
Jméno: JCMurphy 12. 5. 2018, 23:12:48 delete
e-mail:
 
chci debatu... přes týden je to tu zase mrtvý... a témata na fóru mně nezajímají...
Jméno: Elemir 3. 5. 2018, 20:29:26 delete
e-mail:
 
Mno, tak to jsme se asi vzájemně neshodli v pojmu rychlá akční řežba
Jméno: JCMurphy 2. 5. 2018, 15:59:22 delete
e-mail:
 
když chci rychlou akční řežbu, tak si zahraju Jazz Jackrabbit, Sonica, či třeba vodrhovačku golden axe nevím, ta grafika mi k tomuhle stylu hry vůbec nesedí...
Jméno: Elemir 2. 5. 2018, 07:17:32 delete
e-mail:
 
Zcela upřímně, od nové Rune neočekávám simulátor boje, ale rychlou akční řežbu. Tzn. minimalistický kryt, několik poloh seků a omezená komba. Zbytek musí být v nohách hrdiny. Ty souběžné průběhy postav s načasovaným sekem jsou pro Rune typické, tady jsem naopak rád, že se to snažili zachovat. Stejně tak hod zbraní. Chce to akorát doladit plynulost a animace + odstranit ty šílené zpomalené sekvence, resp. aby to nebylo u každého druhého boje. Na netu jsou i další videa, kde už je to pak lépe použité. On je pak dost rozdíl mezi singleplayer částí a multiplayerem, pro singl si to s tím chce více vyhrát, ale jak už bylo řečeno, je to zatím jen alfa.

Jinak dneska mi přišel mail z GOGu, máme online profily To jsem strašně rád, akorát nevím, k čemu to je. U většiny her mám nulu, protože přes Galaxy hraji málokdy. Důvodem je hlavně fakt, že v případě hrání přes Galaxy mi blbne screenshotování v DOSBoxu.
Jméno: JCMurphy 1. 5. 2018, 18:11:36 delete
e-mail:
 
nope... ale co v tom videu bylo? 3 seky, nabíhání na protivníka, retardovaný hopsání atd... má to být remake té staré hry? to je asi jediný co to omlouvá, ale jinak bych tam fakt čekal nějaký fešný novinky a v dnešní době Kingdom come mně to nezajímá... (kingdom jsem nehrál, ale víte jak to myslím...)
Jméno: Elemir 1. 5. 2018, 17:41:07 delete
e-mail:
 
chirurg: existuje na to černý lektvar, popř. se později dostaneš k patřičné studni v Eofolu (náhodný efekt, ale save/load to řeší).

JCMurphy: myslíš, jako že je to moc barevný?
Jméno: JCMurphy 1. 5. 2018, 16:16:11 delete
e-mail:
 
vypadám snad jako někdo kdo ví co je dneska za den? nemám tucha... napadá mně leda kostel... či se vrátit v čase lenže to není můj problém, že to nikdo neumí...

a jinak co jsem se díval na ten alfa Rune (no... trailer to nazývat nebudu...) tak jsem byl teda těžce zklamanej... jediný co je omlouvá je... ta alfa... hned jsem si pustil starej Rune gameplay... a... hlava moje děravá... měl jsem pocit, že grafika byla teda lepší... lenže vzpomínky na dětství mají tu nejvýkonější grafiku ...