Zcela upřímně, od nové Rune neočekávám simulátor boje, ale rychlou akční řežbu. Tzn. minimalistický kryt, několik poloh seků a omezená komba. Zbytek musí být v nohách hrdiny. Ty souběžné průběhy postav s načasovaným sekem jsou pro Rune typické, tady jsem naopak rád, že se to snažili zachovat. Stejně tak hod zbraní. Chce to akorát doladit plynulost a animace + odstranit ty šílené zpomalené sekvence, resp. aby to nebylo u každého druhého boje. Na netu jsou i další videa, kde už je to pak lépe použité. On je pak dost rozdíl mezi singleplayer částí a multiplayerem, pro singl si to s tím chce více vyhrát, ale jak už bylo řečeno, je to zatím jen alfa.
Jinak dneska mi přišel mail z GOGu, máme online profily To jsem strašně rád, akorát nevím, k čemu to je. U většiny her mám nulu, protože přes Galaxy hraji málokdy. Důvodem je hlavně fakt, že v případě hrání přes Galaxy mi blbne screenshotování v DOSBoxu. |