Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Thalen 28. 5. 2018, 12:10:02 delete
e-mail:
 
Mám ten samý problém. 5ešení by moc pomohlo, děkuji.
Jméno: Hektor90 28. 5. 2018, 12:09:54 delete
e-mail:
 
https://ibb.co/hqymYJ
Jméno: Hektor90 28. 5. 2018, 12:08:36 delete
e-mail:
 
Ahoj,

po nějaké době jsem si opět nainstaloval MM7 (Gog verze). Nicméně hra se mi stále zobrazuje v malém rozlišení pouze uprostřed obrazovky a zatím se mi nepovedlo najít jediný návod, který by fungoval, abych mohl rozlišení upravit. Nainstaloval jsem následně GrayFace 2.0. Zkoušel jsem také ResTool, vkládat hodnoty přímo do MM7.ini souboru. Spouštěl jsem hru ve window módu, 16-bit hloubka atd, atd. Žádná změna, chtěl bych Vás poprosit o radu, jestli s tím někdo má zkušenost, jak toto napravit. Předem moc děkuji.

Jméno: Elemir 25. 5. 2018, 22:19:33 delete
e-mail:
 
Když já právě na to pravidelné přihlašování nejsem. Obvykle se přihlašuji na webech až ve chvíli, kdy chci opravdu něco sdělit/napsat. Na DH jsem zrovna stihl ten update s konzolema, což by mi ani tak nevadilo, ale vadilo mi, jak ta úvodní stránka poté vypadala. U příspěvků mám navíc takový blbý zvyk, že se občas u čtení některých kydů neudržím a musím zareagovat, a to prostě nejde. Na DH je dost lidí, kterých si vážím, ale jak mi tu n-tečka před lety naznačil ... jako správný dinosaur bych mě spíše vymřít a to nejlépe někde v ústraní Poslední můj pokus byla registrace na Oldgames, které mi jsou mnohem bližší.
Jméno: Richmond 25. 5. 2018, 18:34:53 delete
e-mail:
 
ad Oldgames : já se tam fakt hodně snažil a myslel jsem si, že se to tam udrží, ale jednu dobu jsem tam měl hlavní obrazovku skoro "pro sebe", protože jsem byl všude já a připadal jsem si blbě

ad DH: No s příchodem konzolí jsem zvažoval odchod odtamtud, protože jsem se toho děsil. Ale pak jsem si zapnul filtry na platgormy, nechal tam PC, Amigu, SNES a ZX spectrum a skoro jsem nepoznal rozdíl. Lidé tam jso různé, na některé tam mám pifku, ale jsou tam i docela zkušení matadoři, se kterými se dá diskutovat.

ad RPGry. Jo to je veliká škoda, jednu dobu to tam opravdu žilo, vlastně i dnes si občas některé památné debaty projíždím a bavím se
Jméno: Yuyana 25. 5. 2018, 16:30:49 delete
e-mail:
 
Svinstvo a jeste to priznavaj.
Jméno: Elemir 25. 5. 2018, 15:05:11 delete
e-mail:
 
Všimli jste si, jak se ode dneška blbne s GDPR? Normálně vlezu do Seznamu na email a koukám na svojí profilovou fotku ... ta zmizela a místo ní je tam můj avatar kouzelné knihy, kterou používám na různých fórech. Jednak mě překvapila změna samotná a pak mě zaujalo, co o mě vlastně Seznam "všechno" ví Nějak si nevybavuji, že bych tam tenhle obrázek kdy uváděl.
Jméno: Adam23 25. 5. 2018, 12:21:55 delete
e-mail:
 
Tak lidi sou ruzny a ruzny konicky maj
Jméno: Yuyana 25. 5. 2018, 12:00:57 delete
e-mail:
 
To je zajímavá definice pro plnou skříň mrtvol :-D.
Jméno: Adam23 25. 5. 2018, 11:53:52 delete
e-mail:
 
Ale to vis, ze jo, my ti tvoje holcici tajemno nebereme!

DD
Jméno: Yuyana 25. 5. 2018, 11:43:33 delete
e-mail:
 
Ale jistě to tu nikdo neví :-p.
Jméno: Uran 25. 5. 2018, 11:06:41 delete
e-mail:
 
Občas se zapojím, ale spíše jsem takový "sledovač".
Jméno: Adam23 25. 5. 2018, 06:08:53 delete
e-mail:
 
Diskuzni krouzek taky dobrej.
Pro novacky: nikdo tu nikomu hlavu neutrhne, a ani Yuyana urcitr neni takova kudlanka, za jakou se vydava
Jméno: Elemir 24. 5. 2018, 14:43:28 delete
e-mail:
 
Bylo by hezké, kdyby se to tu opět rozproudilo, ale moc v to už nedoufám. Oněměly i navštěvovanější weby a s univerzálnějším obsahem. Např. na Oldgames.sk jsem si často vedl monolog, popř. jsme si navzájem odpovídali s Richmondem a Ringem. Jen málokdy se zapojil někdo další. Kvůli tomu ale na Oldgames nemusím přeci chodit Na druhou stranu to chápu, omílat řadu let ta samá témata a k tomu ne každý se dodnes ještě věnuje hraní.

Zůstala tak podstatně mainstreamovější Databazeher.cz (DH), ale na ní mi několik věcí nesedí a tou podstatnou věcí je právě ten širší záběr. Vystupuje tam dost exotů, které vídat opravdu nemusím. Pro někoho, kdo nechce být permanentně přihlášený a filtrovat si témata, je to pak nepoužitelné. Dříve jsem snahy o univerzální platformu kvitoval, proto jsem byl z uzavření RPGHry.cz docela nešťastný, ale DH je něco, kde kvantita začala převažovat nad kvalitou.

Léta po přihlášení jsem tam kvůli jednomu svému výstupu ani nekoukal, ale loni v prosinci nebo tak nějak tam začala nějaká soutěž či co (přišlo oznámení emailem), tak jsem DH zase chvíli sledoval a to jsem neměl dělat Opět jsem musel smáznout všechny odkazy a našeptávání z prohlížeče a mám klid. Někdo to ignorovat dokáže, někomu to třeba ani nevadí, ale mě to jen utvrdilo v tom, že mi to za to nestojí. Nějak už nemám ani důvod se dohadovat o věcech k tématu, nebo kohokoliv o čemkoliv přesvědčovat. Vlastně proto jsem tak nějak rezignoval na možnost, že se to i tady ještě někdy oživí
Jméno: Yuyana 24. 5. 2018, 13:18:04 delete
e-mail:
 
Musíme to začít inzerovat jako diskusní kroužek.
Jméno: Elemir 23. 5. 2018, 18:46:07 delete
e-mail:
 
Lepší už to nebude. Návštěvnost webu setrvale klesá a tím pádem i možnost, že sem někdo zavítá na "delší" dobu. 12 let od nového věku Elemir´s Page a 16 let od krachu 3DO - to je i tak dost slušné skóre. Vlastně jsem ani nečekal, že tu bude živo tak dlouho Popravdě jsem přežil hezkou řádků webů, ale z pohledu obsahu už dlouhodobě stagnuju. Odpadá tak důvod web sledovat a to je jedna z věcí, která by mohla ještě někoho přilákat.
Jméno: JCMurphy 23. 5. 2018, 02:36:11 delete
e-mail:
 
den pauza? už je další den... ináč mně to v té práci ubijí třináctihodinový směny? dvakrát za sebou?... sebevražda... a manažerka mi dneska... teda... včera říkala, že když tam nebudu, tak nebudou stíhat... tak tam budu aspoň na čtyři hodiny... a já na ni, že esli bere invalidní důchod... prej taky bere důchod jí zejtra... teda... dneska ukážu důvod mýho... ať to zkusí trumfnout...
Jméno: Yuyana 22. 5. 2018, 20:59:19 delete
e-mail:
 
A bude tady ticho!

Tak, a teď zas tejden pauza, ať to vypadá že mám autoritu.
Jméno: Uran 21. 5. 2018, 10:30:45 delete
e-mail:
 
wget -R forever
Jméno: JCMurphy 19. 5. 2018, 12:52:39 delete
e-mail:
 
dneska je v Brně animefest žel podívám se tam až dneska od tří... páč... zdražovali vlezný a na druhou polovinu budu platit skoro stejně jak před třema rokama na celý tři dny... jsem chudej... a o5 sedím v čajovně na dýmce