Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 31. 5. 2018, 23:52:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nějak tady nechápu co se děje Murphymu. Asi má nějakej záchvat. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 31. 5. 2018, 17:26:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| nikdy jsem takovej problém neměl... ale zkoušet se mi to nechce... heh... | |||
| Jméno: | Yuyana | 31. 5. 2018, 15:15:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ok, otázka. Jak se dá nastavit, aby mi Heroes 4 vždycky jel na jeden procesor? Už mě nebaví nastavovat spřažení po každym spuštění. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 29. 5. 2018, 15:52:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
fuuu... poloviční expy a dvojnásobnej počet životů?... proč mi o tom nikdo neřekl? ![]() |
|||
| Jméno: | Hektor90 | 28. 5. 2018, 21:44:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Problém s rozlišením vyřešen. Bylo to opravdu o nastavení monitoru. Moc děkuju za nápad a radu. | |||
| Jméno: | Thalen | 28. 5. 2018, 18:36:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A žádnej mod nemám, jen jsem upravil textový soubor tak, aby měly nestvůry 2x tolik života, a dávaly 1/2 XP při hře za jednu postavu. Hardcore. | |||
| Jméno: | Thalen | 28. 5. 2018, 18:35:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nastavené u odpočívání jsem změnil, a je to ten jediný hotkey, který prostě nefunguje. | |||
| Jméno: | Ean | 28. 5. 2018, 16:56:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja som sa s tým stretol tiež nedávno. Taktiež som chcel spánok nahradiť niečím iným, ale nepodarilo sa mi to. | |||