Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 1. 6. 2018, 03:08:20 delete
e-mail:
 
já to přežiju... ty se spíš boj o sebe :P
Jméno: Yuyana 31. 5. 2018, 23:52:54 delete
e-mail:
 
Nějak tady nechápu co se děje Murphymu. Asi má nějakej záchvat.
Jméno: Yuyana 31. 5. 2018, 23:50:37 delete
e-mail:
 
Virtualbox na tohle neni vhodnej. Navíc s nim mám nějaký problémy. Ta hra jede hezky, jen když vyžaduje víc výkonu a hrábne si pro druhý jádro tak zmrzne, takže jí musim usměrňovat. Utilitky nemám, tohle je jediná hra která běží pod 8.1 a zároveň dělá tyhle věci.
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2018, 23:47:54 delete
e-mail:
 
*thumbs up*
Jméno: Elemir 31. 5. 2018, 21:20:44 delete
e-mail:
 
Zajímavý problém. Když jsem HoMM4 naposledy zkoušel, tak jsem na podobný problém nenarazil. Bylo to určitě na Phenomu II a Core2Duo. Nemáš třeba nějakou utilitku, která by jádra uzamykala? Abych pravdu řekl, v tomhle se moc nevyznám, protože já to nikdy k ničemu nepotřeboval, ale někde jsem o tom dříve slyšel.Druhý možný, byť krkolomnější způsob je, nacpat to třeba do VirtualBoxu pod Windows XP.
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2018, 17:26:52 delete
e-mail:
 
nikdy jsem takovej problém neměl... ale zkoušet se mi to nechce... heh...
Jméno: Yuyana 31. 5. 2018, 16:26:22 delete
e-mail:
 
Spřažení. Myslim že jsem se vyjádřila celkem jasně. Pokud hra běží na ví jak jedno jádro, mrzne. A pokaždé se spouští na všechny. Chci aby to nedělala, protože je obtěžující to po každym spuštění přenastavovat.
Jméno: JCMurphy 31. 5. 2018, 16:14:19 delete
e-mail:
 
spřažení? wadafaqa? a co je s tím za problém?
Jméno: Yuyana 31. 5. 2018, 15:15:04 delete
e-mail:
 
Ok, otázka. Jak se dá nastavit, aby mi Heroes 4 vždycky jel na jeden procesor? Už mě nebaví nastavovat spřažení po každym spuštění.
Jméno: Elemir 29. 5. 2018, 17:10:27 delete
e-mail:
 
Hektor90: Není zač

Thalen: Asi bych na tvém místě opravdu zkusil pro klid čistou instalaci. To co už máš, můžeš totiž klidně zazálohovat bokem a případně to pak zas nahrát zpět. Nevíme třeba, co tam máš všechno za patche, jaká je to konkrétně verze apod.
Jméno: JCMurphy 29. 5. 2018, 15:52:33 delete
e-mail:
 
fuuu... poloviční expy a dvojnásobnej počet životů?... proč mi o tom nikdo neřekl?
Jméno: Hektor90 28. 5. 2018, 21:44:54 delete
e-mail:
 
Problém s rozlišením vyřešen. Bylo to opravdu o nastavení monitoru. Moc děkuju za nápad a radu.
Jméno: Thalen 28. 5. 2018, 18:36:42 delete
e-mail:
 
A žádnej mod nemám, jen jsem upravil textový soubor tak, aby měly nestvůry 2x tolik života, a dávaly 1/2 XP při hře za jednu postavu. Hardcore.
Jméno: Thalen 28. 5. 2018, 18:35:53 delete
e-mail:
 
Nastavené u odpočívání jsem změnil, a je to ten jediný hotkey, který prostě nefunguje.
Jméno: Ean 28. 5. 2018, 16:56:55 delete
e-mail:
 
Ja som sa s tým stretol tiež nedávno. Taktiež som chcel spánok nahradiť niečím iným, ale nepodarilo sa mi to.
Jméno: Yuyana 28. 5. 2018, 15:16:26 delete
e-mail:
 
Jop, žádnej problém. Mám hru neznámýho původu s Grayfce patchem. Hra ostatně ani nedovoluje mít dvě věci na jedný klávese. Nemáš nějakej mód/patch co by měl vliv na ovládání?
Jméno: Yuyana 28. 5. 2018, 15:09:57 delete
e-mail:
 
Aha. Mě to fungovalo normálně, jdu to vyzkoušet.
Jméno: Yuyana 28. 5. 2018, 15:09:05 delete
e-mail:
 
Musíš ještě změnit nastavení u odpočívání.
Jméno: Thalen 28. 5. 2018, 13:24:11 delete
e-mail:
 
Ještě jedna otázka, prosím. Když změním ovládání hry, rychlokouzlo dám na R, postava chce pořád odpočívat a během toho kouzlí, i když odpočinek přesunu na jiný hotkey

Nějaký nápad, co s tím dělat? Díky.
Jméno: Elemir 28. 5. 2018, 12:59:04 delete
e-mail:
 
Ahoj, to podle mě není hrou, ta je v defaultu v rozlišení 640 x 480, což přesně odpovídá tomu screenshotu. Nějaké nastavení (grafická karta, monitor, apod.) pak zřejmě ten obraz orámuje, namísto toho, aby ho to roztáhlo po celé ploše. Tipuju ten monitor, zkus pohledat nějaké nastavení na téma fixace obrazu (Adjust apod.). Kdysi jsem něco podobného řešil a musel jsem to popřesouvat právě s pomocí voleb na monitoru.