KC na konzolích je docela problém.
Jedna z věcí, která prakticky nelze ovlivnit je málo výkonný procesor ve spojení s komplexností hry (takové to, na bojišti je iks vojáků, a hra musí počitat u každého z nich s několika vrstvami oblečení).
Takhle, kdybych neměl Xbox one X, tak bych si tuto hru nekupoval. četl jsem koment, že na klasickém Xboxu se hra po posledním patchi (paradoxně) více seká.
I tak má hra problémy: ne sice zásadní, ale jsou. KC je jediná hra, kde XOX funí a občas zamrzne a spadne. Doskakování postav nevnímám zásadně, spíš si člověk všimne doskakování textur (třeba čepice + textury na ni). Jinak celková dohlednost je bez problémů, není taková ta mlha v dálce a podobně.
Trošku nerealistické je to, že se z každého komína kouří, a kouř má inkoustovou barvu, ale to je jen detail.
|