Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 9. 6. 2018, 16:42:26 delete
e-mail:
 
A je nejaka moznost jak si opravit (modifikovat) cenu kouzla v MP? Hledal jsem to v tech LOD souborech, ale obavam se, ze to je nekde natvrdo v exe, dll?
Jméno: StriderCZ 9. 6. 2018, 08:33:33 delete
e-mail:
 
KC na konzolích je docela problém.
Jedna z věcí, která prakticky nelze ovlivnit je málo výkonný procesor ve spojení s komplexností hry (takové to, na bojišti je iks vojáků, a hra musí počitat u každého z nich s několika vrstvami oblečení).
Takhle, kdybych neměl Xbox one X, tak bych si tuto hru nekupoval. četl jsem koment, že na klasickém Xboxu se hra po posledním patchi (paradoxně) více seká.
I tak má hra problémy: ne sice zásadní, ale jsou. KC je jediná hra, kde XOX funí a občas zamrzne a spadne. Doskakování postav nevnímám zásadně, spíš si člověk všimne doskakování textur (třeba čepice + textury na ni). Jinak celková dohlednost je bez problémů, není taková ta mlha v dálce a podobně.

Trošku nerealistické je to, že se z každého komína kouří, a kouř má inkoustovou barvu, ale to je jen detail.

Jméno: Elemir 7. 6. 2018, 17:28:11 delete
e-mail:
 
Vysloveně jsem musel tipovat ty části, které už se přímo týkají podrobností z hraní, protože naposledy jsem viděl jen videa z alfy. Jinak mě docela překvapilo, kolik jsem toho o hře pochytil a kolik si toho vlastně pamatuj, aniž bych se snažil

Problém bude s optimalizací, CryEngine byl původně stavěn pro vysoký výkon PC, takže i když je už postaršího data, přeci jen s tím budou mít konzole problém. To doskakování postav apod. asi moc pořešit nejde, ale zase na druhou stranu, mohlo to být horší. Na videa jsem ovšem schválně nekoukal, abych si nekazil zážitek.
Jméno: StriderCZ 7. 6. 2018, 09:22:16 delete
e-mail:
 
V testu jsem měl 85%, pár drobných chybek se našlo...
Jinak KC se více méně stala mojí launchovou hrou na Xbox one X
Nedovedu si představit, jak by vypadala na Xbox one S, nebo na "staré PS4", protože se jedná o jedinou hry, kdy nový Xbox funí... a co jsem sledoval Rudu z Pařanského ráje, tak se i zasekne z důvodu přehlcení (bojové scény s velkým množstvím postav).
Jméno: JCMurphy 7. 6. 2018, 08:25:08 delete
e-mail:
 
já na to nemám stroj, tak jsem měl lenom 35% viděl jsem jenom jak to hrál kámoš ani ne pět minut na jeho starým kompu kde se mu to sekalo ale hrozně té hře fandím...
Jméno: Elemir 7. 6. 2018, 07:29:23 delete
e-mail:
 
Jak dobře znáte českou hru Kingdom Come: Deliverance? ... aniž bych tu hru kdy pořádně viděl, tak 70% To člověk ani nemusel sledovat, aby mu toho za ta léta v paměti utkvělo tolik.
Jméno: JCMurphy 7. 6. 2018, 02:03:11 delete
e-mail:
 
na hvězdný války epizodu 8 jsem ani nešel... a já teď chodím na různý úchylárny do kina od té doby, co nebydlím s matronou matkou...
Jméno: Elemir 6. 6. 2018, 19:38:55 delete
e-mail:
 
Jj, mělo to český dabing, ale já tu scénu tuším viděl i v aj. Jistý už si moc nejsem, protože jsem ta videa už smazal a pak to běželo v ČT, tak mi to splývá.

Asi jo, počkám do příštího roku a případně skouknu komplet nových SW. To video z tvorby Šmaka taky tedy zkusím
Jméno: Yuyana 6. 6. 2018, 19:35:07 delete
e-mail:
 
No jo, dabing. Asi to má češtinu, co? To je ale svatokrádež. Ale to video si fakt najdi, jen dávej pozor ať nepadneš pod stůl.

Hele, já to vidim tak, že nejjednodušší je nechat to zastarat a pak na to někde bokem kouknout a ohodnotit. Neriskovala bych nějakou platbu.
Jméno: Elemir 6. 6. 2018, 19:28:18 delete
e-mail:
 
Šmak se mi taky líbil a je i perfektně nadabovaný. Tak nějak jsem si představoval Firkraaga. Tvorba animací je vždycky problém, já v tom viděl nasnímaný pohyb gekona, jestli jste někdy koukali, jak běhaj třeba na Sahaře s tím vyvýšeným tělíčkem Video z tvorby jsem neviděl a ani mě to moc neláká. Kdysi jsem akorát ze zvědavosti koukal na animace z Jurassic Park.

Já bych možná i na toho Sola ze zvědavosti zašel, ale podle mě to zase bylo plánované jako trilogie a už jen to mě odrazuje. Minulý rok jsem nešel ani na pokračování té nové trilogie. Nebylo to špatné, ale nevím, jestli mě zajímá, jak se to bude vyvíjet. Solo v ní zemřel a hlavní záporák je takovej divnej. Už to není prostě ono. Něco mi na tom scénáři nesedí. Tak strašně moc se některý věci snažili vysvětlovat, až se nezasvěcenému musela točit hlava. Nejslabší pasáž byla, když se nová hrdinka během 1 minuty naučila používat sílu ...
Jméno: Yuyana 6. 6. 2018, 18:20:20 delete
e-mail:
 
Superpadouchy jsem neviděla, zato jsem viděla na youtube záznam z toho jak byl drak tvořenej, a bylo to spíš komický než cool :-D. Některý věci by asi diváci neměli vidět :-p.
Jméno: JCMurphy 6. 6. 2018, 17:51:43 delete
e-mail:
 
trilogie hobita je fakt krásná ukázka, jak se dá úžasnej první díl shodit na lehce nadprůměrnej druhej díl až ke třetímu sračkoidnímu, kterej byl založenej na pár posledních stránkách knížky...

jinak na Solo taky nepůjdu... a co jsem četl, tak je to snad nejhorší z celé série (i když... viděl jsem video, kde byly ještě tři nějaký ještě víc sračkoidní spin offy...) jinak šmak byl cool viděli jste někdo to video superpadouchové v aréně?...
Jméno: Elemir 6. 6. 2018, 17:43:23 delete
e-mail:
 
Třeba doufali, že umřel stářím
Jméno: Yuyana 6. 6. 2018, 14:56:23 delete
e-mail:
 
Jasně že tam pořád je, kdybych já měla haldu zlata tak bych taky nešla pryč. A elfové tam vypadaj tak strašně jetý :-D. Banda úchyláčků.

Zas nový StarWars? Zajímavý.
Jméno: Elemir 6. 6. 2018, 13:59:20 delete
e-mail:
 
No, oni ho původně zabít nechtěli, oni se jen chtěli přesvědčit, jestli tam ještě pořád je První díl je asi nejlepší, pak už to šlo z kopce dolů. Jako trilogie je to podivně roztahané a navíc místy přikrášlené ještě více, než tomu bylo u Pána prstenů.

Já pro změnu zvažoval nové Star Wars s mladým Solem, ale jak jsem se dočetl, nemusím prý litovat, že jsem to neviděl.
Jméno: Yuyana 6. 6. 2018, 13:30:46 delete
e-mail:
 
:-D Všichni víme, proč se nikdy nevzdaluju příliš daleko od defaultních obličejů.

Já koukala na hobita, ale bylo to strašný. Okradli dráčka a ještě ho chtěli zabít. Tak jsem to vypnula.
Jméno: Elemir 6. 6. 2018, 11:40:06 delete
e-mail:
 
Včera jsem cvičmo zkusil Dragons Dogma a nevypadá to zle. Nijak jsem netestoval nastavení, takže těžko hodnotit ovládání apod., ale má to docela zajímavý rozjezd. Zpočátku to vypadalo až podezřele schůdně, ale jakmile jsem se dostal přes úvod, tak jsem v městské studni dostal pořádnou nakládačku Je to trošku řízlé MMO, takže v jedné lokaci jsou úkoly různých úrovní, ale na Japonce je to celkem vstřícné. Neelé 2 hoďky ve hře a ještě jsem se ani nedostal k vývoji postavy. Trochu mě jen vyděsila úvodní tvorba postavy. Snažil jsem se svojí bojovnici co nejvíce zkrášlit, ale jak se mi v intru usmála, tak zamrzl ten můj úsměv Ale dobrý, je to konverze hry z roku 2012 a ta věrnost animací bude asi problém. Nicméně je hezké, že si dali na podobných detailech vůbec záležet. Hrát zatím dál nebudu, ale asi se k tomu po Wizardry 8 vrátím.
Jméno: Yuyana 3. 6. 2018, 14:01:16 delete
e-mail:
 
Stojí dvě.
Jméno: Adam23 3. 6. 2018, 08:22:46 delete
e-mail:
 
Muzete nekdo overit ze na experta magie vzduchu, chybne stoji staticky vyboj 2 many misto 1? Mam GF patch na GOG verzi.
Jméno: Yuyana 1. 6. 2018, 10:19:38 delete
e-mail:
 
?