Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 14:39:41 delete
e-mail:
 
Já řešim všechny monstra lukem. Meč mám i s +8 bonusem na 31 aby mě vzali žoldáci a víc neřešim.

Do boje na blízko se vždycky počítá jen síla, ale k tomu luku se to prej přičítá, tak zkusim. Každopádně mám furt dost prostoru, když nejlepší luky chtěj 160 a já mám 59 :-D.
Jméno: JCMurphy 11. 6. 2018, 14:11:55 delete
e-mail:
 
tak já už mám tu šavlu s dmgem 100, obratnost 50... mám pocit, že k dmg se počítá lenom síla... inač duely jsem dal ty tři nejlehčí... ale když chci porazit toho chuja v hospodě (taky kvůli dalšímu questu od toho pasáčka), tak mně vždycky rozdrbe... sral jsem se s tím včera hodinu, pak jsem šel radši spat... a toho blba jak po tobě chtěl peníze, tak na toho kašlu... ten je na mně fakt trochu velkej levl... jinak obratnost pojedu teď naplno... chci střílet nejlepším lukem což bude sice krapet porod, ale co už... jinak s mečem jsem na 35 a většinu běžnejch monster s tím v pohodě umlátím... boha jak já se těším na ten eště lepší meč 60 obratnost 120 dmg a 10% k boji...
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 14:02:12 delete
e-mail:
 
Tak jsem přijatá mezi žoldáky, ale duely byly hnus. Zdá se že to nakonec fakt půjde.

Mimochodem Murphy, při minulý hře jsem se docela nasmála, když mě vesničani na farmě přistihli jak jim vybírám truhly a pustili se do mě srpama... ale já patřila k žoldákům, a moji kolegové se do těch vesničanů pustili a skoro celou farmu vyvraždili :-D.
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 13:18:14 delete
e-mail:
 
Tak jsem se rozhoupala k tomu že s tou hrou zkusim hnout. Když vytáhnu zbraň na 30, tak se za mě přimluví ten trouba cord, co vůbec nemá repsket pro lučištníky :-D, a pak asi budu muset vyhrát duely. Bude sranda.

Nějak se snažim zjistit rozsah efektu obratnosti, co se týče bonusu k damage. Jestli je to stejný jako síla a má význam to narvat co nejvejš.
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 12:43:45 delete
e-mail:
 
No, já používala prakticky jen luk, meč sice mám, ale on stejně dělá prd, protože za nim neni žádná síla.
Jméno: JCMurphy 11. 6. 2018, 03:32:24 delete
e-mail:
 
no ani nevím jak se mi to povedlo, ale jsem lvl 13 takže už mám obratnost na padesátce... sword s dmg 100 a můžu si aj sehnat luk s dmg přes pade... ono to kapsářství taky dobře krade expy... pro postavu ale teď musím jít spat... k ďasu... už nejsem nejmladší...
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 01:07:58 delete
e-mail:
 
Jinak chňapavci šli lukem moc hezky.
Jméno: Yuyana 10. 6. 2018, 23:52:28 delete
e-mail:
 
Tak trollové jsou jednoduchý. Ty používám jako startovací expy. Je to jejich chyba že se otáčej tak pomalu.
Jméno: JCMurphy 10. 6. 2018, 23:31:08 delete
e-mail:
 
a eště chňapavci... blbě se zabíjejí... svině dotěrný...
Jméno: JCMurphy 10. 6. 2018, 23:30:34 delete
e-mail:
 
mno tak zatím tam pobíhají 2 trolové, černej trol, 2 ohnivý ještěrky, cca polovina obyč ještěrek, cca polovina těch hňupů co pobíhají u vody všeci wargové, všeci orkové, kromě jednoho vedle města (sláva tomu doprovodu ) a všeci shadowbeasti ináč questy mám všecky krom dvou, ale ty dodělám až zítra a pak eště musím získat respekt u těch pitomejch žoldáků... tss...
Jméno: Yuyana 10. 6. 2018, 22:05:57 delete
e-mail:
 
No všechno co šlo zabít :-D. Takže většina wargů a takovejch breberek žije.
Jméno: JCMurphy 10. 6. 2018, 20:59:41 delete
e-mail:
 
jop, já jsem teď taky tak nějak... ale měl jsem pocit, žes říkala, že to máš všecko vyzabíjený no nic mno... tak se jdu přidat k drakobijcům... na sílu je tam lenom leden quest... bez něj to přežijeme...
Jméno: Yuyana 10. 6. 2018, 20:23:50 delete
e-mail:
 
No já to teď zkoušela, dala jsem jedenáct levelů... a pak mi došlo že bez síly mě asi drakobijci ani nevemou :-D. Tak jsem to vzdala.

Jinak tyhle potvory buď nezabíjim, nebo je žeru proměněná v dračího chňapavce.
Jméno: JCMurphy 10. 6. 2018, 20:18:23 delete
e-mail:
 
a jinak pro specifikaci... chci to teď dát za drakobijce v lehké drakobijecké zbroji s lukem a jednoručkou na obratnost, či spíš s beliarovým drápem... bude to sice challenge, ale tak... přežil jsem solo M&M... snad to dáme aj takhle...
Jméno: JCMurphy 10. 6. 2018, 19:54:13 delete
e-mail:
 
technickej dotaz... hraju teda Gothic 2 s datáčem (ten addon na to byl na moji grafiku až moc mocnej... takž nic...) a zajímá mně, jak jste byli schopní porazit ty orky, stínový šelmy, wargy a trolly už v první kapitole?
Jméno: StriderCZ 10. 6. 2018, 14:37:43 delete
e-mail:
 
Je rozdíl mezi : žádná mezera a velké D a
: D
Jméno: flash 10. 6. 2018, 12:03:33 delete
e-mail:
 
Hmm..asi ne, tak to udelal naschval a nachytal me
Jméno: flash 10. 6. 2018, 12:02:50 delete
e-mail:
 
kdyz tak ctu strideruv prispevek prijde mi ze ti to tady pise misto velkyho dé smajliky

TEST : DDDD
Jméno: Adam23 10. 6. 2018, 07:43:18 delete
e-mail:
 
Diky, tam jsem se jeste nekoukal. No ostatni fungujou spravne. Ve spells.txt to jsou podle me jen popisky. a je to tam spravne. Ono ty popisky jsou spravne i ve hre, akorat to odecte 2 many na experta.
Jméno: Elemir 9. 6. 2018, 20:25:29 delete
e-mail:
 
Adam23: a ostatní základní kouzla ti fungují normálně? Třeba Ohnivý nebo Duchovní šíp. Definice obsahuje datový soubor ICONS.LOD a v něm soubor Spells.txt.

StriderCZ: počkám si na GOTY edici a pak si to asi taky zahraji, ale teď se právě obávám toho, že to budou patchovat i na PC a bude to všelijaké. Navíc bych rád, abych to měl v kompletu.