Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 16. 6. 2018, 12:41:10 delete
e-mail:
 
Poslední tejden mám takovou zvláštní chuť hrát Baldur´s Gate. Zatím odolávám, snažim se myslet na Imoen, to vždycky pomůže. Nemám ráda když si nemůžu udělat partu sama a Icewind je prostě o tolik lepší... jenže už je ohranej. Umim ho zpaměti a moje parta je stabilní, nemám chuť zkoušet nic novýho. Nikdy jí nemám, když najdu dokonale funkční způsob.

Každopádně nejdřív dojedu ten Gothic 2, až se mi do toho přestane montovat ten o něco reálnější život :-D. Už se zdatně probíjim datadiskem, technicky můžu jít na Ravena, jen se mi zatím nechce, chci ještě obratnost na silnější luk.
Jméno: Elemir 15. 6. 2018, 13:15:03 delete
e-mail:
 
Já už s ním kdysi nějakou přednášku na téma vývoje her viděl, dobře se poslouchá, takže doporučuji to minimálně zkusit.
Jméno: JCMurphy 15. 6. 2018, 12:43:04 delete
e-mail:
 
dvě a půl? znám lidi, kteří u pětiminutovejch videí nadávají, že jim ten čas nikdo nevrátí sorry jako, ale ne...
Jméno: StriderCZ 15. 6. 2018, 07:52:14 delete
e-mail:
 
Kdyby jste měli 2 a půl hodiny čas na přednášku M. Klímy o KC a tvorbě her obecně:
https://www.youtube.com/watch?v=XAtgZudbVJE&t=3533 ...
Jméno: Elemir 14. 6. 2018, 21:23:46 delete
e-mail:
 
Jj Underworld Ascendant by měl vyjít zhruba po prázdninách, u Bard´s Tale IV si nejsem příliš jistý, ale někdy na začátku června se objevila další ukázka ze hry, kde už to vypadá skoro ve finiši. Na oboje jsem zvědavý, ale u UA čekám Early Access. Každopádně to testnu a poreferuju Na BT se těším o něco více, ale nepřispíval jsem na něj (kdyžtak https://bardstale.com/).
Jméno: Stridercz 14. 6. 2018, 18:03:05 delete
e-mail:
 
Má vyjít UU ascendant....nebo rak nějak. Mám ale obavu z toho, že ho chtějí vydat předčasně...
Jméno: Richmond 14. 6. 2018, 17:28:17 delete
e-mail:
 
Elemir: Nemá letos vyjít ten duchovní nástupce Ultimy Underworld? A možná čtvrtej Bard?
Jméno: JCMurphy 14. 6. 2018, 00:27:06 delete
e-mail:
 
no spolubydla mi říkal, že se chystá šestej díl, ale taky nadával, že grafika vypadá stejně jak pětka já nevím... já měl vždycky pocit, že to se doladí až ke konci, tak asi ne...

jinak já letos hry ani zas tak neřeším, teď hraju heroes of the storm & gothic 2:notr, zato v kinech braši... tam teď budu vysedávat minimálně dvakrát do měsíce co tam všecko dávají...
Jméno: Elemir 13. 6. 2018, 19:43:57 delete
e-mail:
 
Aha, já zahlídl jen to info o mobilních TES a Starfieldu, ale ráno mi kolega taky říkal, že tam na oznámení TES VI došlo, jenomže to jsem mu mezitím nechtěně vyvrátil

Výkon bude asi kámen úrazu, ale ráno jsme se právě bavili, že to možná pojede na enginu Kotoru a ten by byl k potřebnému hardware přívětivější. Nicméně realita může být všelijaká.

Pro tenhle rok potěší snad jen AC Odysea. Oproti Originu nečekám velkou změnu, ale to prostředí je stejně lákavé jako Egypt.
Jméno: StriderCZ 13. 6. 2018, 14:00:43 delete
e-mail:
 
Jinak sleduji dění na E3 hlavně přes Vortex, včetně prvních dojmů z TES Blades
https://www.youtube.com/watch?v=r7KId3SWPrA
Jméno: StriderCZ 13. 6. 2018, 13:05:32 delete
e-mail:
 
Nové TES VI bude, ale začnou na něm pracovat po dokončení Starfieldu.
Ty mobilní TES na iPhone X vypadají nádherně, ale obávám se, že 1. bude to free to play.
2. fyziku neošidíš- hra vypadá až moc krásně na to, aby to utáhl mobil- prostě na tak výkonnou grafiku potřebuješ výkon procesoru + grafiky = velká spotřeba energie.
To je ten samý důvod, proč TES na Switchi nikdy nebude vypadat tak hezky jako "staré PS4".

Jméno: Elemir 13. 6. 2018, 05:51:07 delete
e-mail:
 
Ale teď ještě něco jiného. Bethesda na E3 kupodivu skutečně oznámila TES, ale nejde o nic nového, jen se rozšiřují na mobilní zařízení Nicméně oznámili ještě jedno singleplayerové RPG s titulem Starfield. Jsem zvědav, co z toho vyleze.
Jméno: Elemir 13. 6. 2018, 05:43:13 delete
e-mail:
 
Jsi mi teď připomněl, jak jsme si jako děti zapalovali stonky miříkovitých rostlin. Už ani nevím, co konkrétně za kytku to bylo, ale vyschlý stonek měl schopnost samovolněji hořet. Kouř z toho byl takový ostřejší s nakyslou příchutí. Docela se divím, že jsme to ve zdraví přežili Ale bolehlav nebo bolševník u nás v té době nějak nerostl.
Jméno: JCMurphy 12. 6. 2018, 00:22:57 delete
e-mail:
 
kdyby to bylo jak v té čajovně (kterou zavřeli ani se nedivím... přestože jsem tam nikdy nebyl... ale... vikingové a emaři...) a dával bych jim tolik jak to chutnalo, tak bych po nich chtěl eště doplatek mno nejspíš si tu zajdu eště zítra/dneska na odpolední meníčko a optám se esli mají aspoň konečně adalya love 66... jsem zvědavej jak jim to s tím půjde... měl jsem ho doma a nebylo to vůbec špatný...
Jméno: JCMurphy 12. 6. 2018, 00:19:07 delete
e-mail:
 
jináč jsem po víkendovým absťáku zašel do leyal, lenže z těch dražších tam měli lenom to co jsem už měl a nijak mně to neoslovilo... tak jsem si dal al fakhera máta, jahoda, borůvka (eště se mně ptali jako amatéra... tss... máta s borůvkou je taková klasika... dávám si to v podnicích kde nemám páru jak kvalitně to nabíjejí) ale necítím tam ani prd nabíjí to tu nejspíš ta holka co roznáší dýmky, či nevím, ale dneska se to nepovedlo... přitom normálně to má "decentní" příjemnou chuť... sice nic světobornýho, ale dneska je to fakt o ničem...
Jméno: JCMurphy 12. 6. 2018, 00:14:26 delete
e-mail:
 
no právě... mno co už... ináč, kdybych vešel do kláštera, tak bych byl už u mágů, že? (tou fintou se mi tam lozit nechce...) případně, nemůžu to vzít aniž by byla druhá kapitola, ne?
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 23:31:02 delete
e-mail:
 
Ten kroužek z těch kamenejch potvor myslim. Kapitola nová bude až tě pošlou za drakama, ne?
Jméno: JCMurphy 11. 6. 2018, 23:22:33 delete
e-mail:
 
jakej klíč? ináč už jsem teda u žoldáků a mám lepčí zbroj... kapitola nová není kdybych to věděl, tak se tam přidám dřív... vymlacování by bylo jednoduší... teď rozkrádám ty krvavý kalichy, akorát mám pocit, že ten u lichváře jsem někde prodal... :/
Jméno: Yuyana 11. 6. 2018, 18:13:54 delete
e-mail:
 
Zmlátila jsem dva slabý a stačilo to. Nemám ráda tyhle nerovný souboje. Teď asi musim sestavit ten klíč, což bude sranda...
Jméno: JCMurphy 11. 6. 2018, 15:49:20 delete
e-mail:
 
a porazilas všech pět žoldáků, či jenom ty nejslabší? ináč mně celkem nasral ten chuj jak mi dal jednu obratnst zadara pak jsem nejspíš zmršil ten quest s meče, páč jsem ho porazil a uložil to... mno teď jdu koupit ten lepčí luk a zkusím to testnout na chňapavcích... jo a taky jsem zbytečně vyplýtval svitky ohnivé bouře jeden by se určitě hodil na těch cca 7 wargů v lese...