Jo, jo, uvažuješ, ale minule jsem hrála IWD uplně sama :-D. A to je to taková prima hra. Musim říct že mě mírně znervózňuje, že moje taktiky z něj nejsou na BG použitelný. A ty postavy! Můj powergamesrskej instinkt brečí v koutku. Možná proto moje taktiky nefungujou. S bandou suboptimálních jedinců se špatnejma classama. Člověk kterej dělal Tormenta věděl, jak maj vypadat staty na postavy. Dakkon by měl mít vlastní náboženství.. teda ne že by ho neměl, ale myslim že by lidi měli uctívat jeho :-D.
V Dragon age se sice člověk musí smířit s tim, že některý postavy jsou s odpuštěnim magoři, ale alespoň jsou srovnatelný s hráčskou postavou.
Teď sedim v práci a čtu Sherlocka Holmese. Viděla jsem nějaký filmy a seriál a chci vědět, jak jsou věrný nebo nevěrný originálu. |