Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 19. 6. 2018, 01:29:02 delete
e-mail:
 
vůbec nevím jak mám splnit ten quest s těma zmizelejma lidma :/ u dextera jsem našel ten dopis, aj jsem ho přečetl, ale pořád je quest otevřenej a dopis v inventáří nemám... je možný, že bych ho dal gregovi, kterej mi tam šel pomoct?... nikdo na to nereaguje, ani vatras... jak se jinak dostat do datáčové lokace? v druhé kapitole už jsem... saturas říká, že čeká na vatrasovo vyjádření... :(
Jméno: JCMurphy 19. 6. 2018, 01:00:08 delete
e-mail:
 
Poirota jsem teda nikdy nemusel... ale jak je teď ten novej film jak tam hraje Depp, Cruz a hromada dalších es, tak na ten bych se aj podíval... jinak Holmes má geniálně zpracovaný ty dva filmy jak tam je R. downsyndrom junior...

a co se týče paladinů, tak já na nich těžce nenávidím ty pitomý zbroje... no teď chci jet za žoldáka na obratnost, jednoruční/luky a budu běhat v lehké drakobijecké zbroji dokud to bude možný mrtě se mi líbí a statistiky má nejlepší... z těch co se mi líbí... třebas ta z datadisku je ještě coolovnější, leč statistiky pitomý... existuje cheat jak předělat vzhled zbroje?
Jméno: Yuyana 18. 6. 2018, 23:22:58 delete
e-mail:
 
Poirot mi dřív nevadil, teď už ano. V čem konkrétně ti vadí seriálovej/filmovej Holmes? ono totiž těch zpracování je tolik...
Jméno: Elemir 18. 6. 2018, 22:46:10 delete
e-mail:
 
Teď jsem si všiml toho příspěvku k Sherlocku Holmesovi ... mno, kniha a povídky jsou lepší. V seriálech nebo filmech mi ne vše úplně sedlo, i když třeba ten starý seriál o Holmesovi je jinak docela dobrý. Raději mám Poirota, ten mi ve filmovém zpracování sedl. Jako knižní povídky si to moc nedokážu představit, byť u filmu je i propblém, kdo ty hlavní postavy hrál. Petr Ustinov jako Poirot třeba není špatný, ale není to úplně ono.
Jméno: Elemir 18. 6. 2018, 22:27:39 delete
e-mail:
 
Za mágy byl G2 zajímavý, ale já jsem holt na ty zbraně a ideálně meče, takže více dohrávek mám za paladiny Žoldáci mi nikdy k srdci nepřirostli. Luky bych chtěl taky jednou zkusit a ten sen mám už od jedničky, ale nikdy jsem se k tomu neodvážil.

Zabrané portréty v BG moc neřeším, svou družinu většinou znám, takže se duplikaci snadno vyhnu
Jméno: JCMurphy 18. 6. 2018, 22:16:54 delete
e-mail:
 
za mága je gothic až neskutečně snadnej... dohrál jsem to za něj cca 2x, ináč co se týče portrétů ve zmiňovenejch hrách, tak to znám vybíral jsem pro charaktery většinou stejný ať jsem to měl rozjetý jakkoliv... na tohle to stačí
Jméno: Yuyana 18. 6. 2018, 22:15:32 delete
e-mail:
 
vybrala. v BG to opravdu nejde. Navíc většina portrétů je stejně zabraná, a neni nad to mít v partě dva lidi se stejnym obličejem a hláškama.
Jméno: Yuyana 18. 6. 2018, 22:14:40 delete
e-mail:
 
Mám opačnej názor, v iwd jsem si alespoň NĚCO
Jméno: Elemir 18. 6. 2018, 21:57:58 delete
e-mail:
 
Portréty v BG ještě ujdou, ale v IWD to byla tragédie. Obvykle s tím úplně problém nemám, ale většinou skončím u jednoho a toho samého portrétu pro více rozehrávek a bez ohledu na povolání a rasu. V tomhle se opravdu moc nevyšvihli. Někde jsem svého času měl knihovnu alternativních portrétů, ale musel bych kouknout. Stylových po vzoru BG zas tak moc nevzniklo, což je škoda. Paradoxně většina ženských je právě z té kategorie XXX..., ale někde jsem měl i portréty podle 90. představ. Sice taky takové ... no typické ..., ale alespoň to bylo stylové. Ona třeba i Imoen v normálu musí přepadat dopředu
Jméno: Yuyana 18. 6. 2018, 21:48:41 delete
e-mail:
 
Tak jsem čekala frontu na hero ve wowku a v mezičase koukala na portréty do BG/IWD. Protože ten odpad co je tam hráči nabídnut přeci nemůžu použít. Obávám se že moje nároky jsou vysoký.

Vážně. Nechci nic co vypadá na 90 a má plnovous. Ženy musej vypadat stylově a mít soudný oblečení... to ostatně platí i pro chlapy. Nesnesu nic v plátovejch bikinách, bederní roušce nebo něčem podobně absurdnim. Nic extrémně nasvalenýho a nic s prsama na který nestačej písmenka abecedy.

A teď když jsem vytřídila 99% možností... :-D
Jméno: Yuyana 18. 6. 2018, 18:45:54 delete
e-mail:
 
Mágové jsou komunisti. Banda vymytejch mozků. Zkusila jsem to ale ani jsem nedokázala dodělat linku k reálný magii. Tak teď zkoušim hru na agi, mám v plánu to dohrát se silou 10.

Žoldáci jsou moje parta, jsou nejsvobodnější.
Jméno: JCMurphy 18. 6. 2018, 17:48:50 delete
e-mail:
 
tož zlodějská guilda ke mně pasuje plížit se, střílet lidi do zad, okrádat kretény... a nejlepší bylo, když jsem se přidal k mágům a ta jejich hláška...
Jméno: Yuyana 18. 6. 2018, 10:26:46 delete
e-mail:
 
Jmenuje se Sengrath, nebo tak nějak. Je v hradě ve starym táboře hned u vstupní díry. V určitý fázi děje odejde dolu k palisádě pro svojí kuši co mu upadla a orkové ho zabijou. Je možný ho komplet lootnout se všim co jsi mu prodal, krom zbrojí a takovejch věcí co lootovat nejdou. Šípy stojej 1g na prodání i koupení, takže si jich u něj můžeš bez ztrát nahromadit kolik chceš. Ten chlápek ve městě co tě učí skinovat prodává neomezený množství, pokaždé když dáš obchodovat se doplní.

Ne, nesnažila, mě okrádání lidí nepřináší příjemný pocity :-D.
Jméno: JCMurphy 18. 6. 2018, 01:16:21 delete
e-mail:
 
eh? kterej vendor? pamět mi už neslouží jak za mlada... a ty ses nikdy nesnažila ten quest s kalichama splnit? já vždycky, akorát to vždycky nějak poseru...
Jméno: Yuyana 17. 6. 2018, 14:12:06 delete
e-mail:
 
Jo tohle, to znám. Nějak jsem se s tim nenamáhala.

O žádnym cheatu nevim. Prodávání questovejch itemů je problém, no. Možná je muj sklon k tomu neprodávat věci užitečnější než jsem myslela :-D.

Ja si dělám malej poklad pro toho vendora co pak umře a jde lootnout. Vždycky mu nacpu tak 40 tisíc šípů, doživotní munice a zbytek se prodá.
Jméno: JCMurphy 17. 6. 2018, 12:17:46 delete
e-mail:
 
když jseš ve zlodějské guildě, tak ti dají quest ať posbíráš 6 krvavých kalichů po městě, jenže jeden je u toho lichváře a ten jsem někde prodal neexistuje nějakej cheat jak ten jeden přičarovat zpátky? či nakopírovat to co mám v inventáři? na cheatech jsem to tak nějak nemohl najít
Jméno: Yuyana 17. 6. 2018, 08:41:13 delete
e-mail:
 
Jo, jo, uvažuješ, ale minule jsem hrála IWD uplně sama :-D. A to je to taková prima hra. Musim říct že mě mírně znervózňuje, že moje taktiky z něj nejsou na BG použitelný. A ty postavy! Můj powergamesrskej instinkt brečí v koutku. Možná proto moje taktiky nefungujou. S bandou suboptimálních jedinců se špatnejma classama. Člověk kterej dělal Tormenta věděl, jak maj vypadat staty na postavy. Dakkon by měl mít vlastní náboženství.. teda ne že by ho neměl, ale myslim že by lidi měli uctívat jeho :-D.

V Dragon age se sice člověk musí smířit s tim, že některý postavy jsou s odpuštěnim magoři, ale alespoň jsou srovnatelný s hráčskou postavou.

Teď sedim v práci a čtu Sherlocka Holmese. Viděla jsem nějaký filmy a seriál a chci vědět, jak jsou věrný nebo nevěrný originálu.
Jméno: Yuyana 17. 6. 2018, 07:19:47 delete
e-mail:
 
Jakej kalich?

Každopádně já prodávám jen tak abych měla na šípy :-D. Více méně přežívám o odměnách za kůže... respektive přežívala jsem, teď mám peněz dost.
Jméno: Elemir 16. 6. 2018, 21:07:19 delete
e-mail:
 
O BG taky uvažuji Původně jsem chtěl vyzkoušet dvojku v EE edici a importovat si do ní svou družinu z EE jedničky, ale asi to projedu nakonec celé.
Jméno: JCMurphy 16. 6. 2018, 16:34:46 delete
e-mail:
 
tož hraj... já to jedu postupně teda... spíš se teď snažím zjistit, kterýmu zajebanýmu obchodníkovi jsem prodal jeden krvavejch kalich... chci mít splněný všecky questy než půjdu do druhé kapitoly...