Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 21. 6. 2018, 21:58:55 delete
e-mail:
 
Takže jsi ho měl :-D. No vidíš.
Jméno: JCMurphy 21. 6. 2018, 20:47:16 delete
e-mail:
 
tak fajn... ten dopis jenom nebyl přečtenej už tam můžu...
Jméno: JCMurphy 21. 6. 2018, 20:31:32 delete
e-mail:
 
tak je to z gogu, chyba je vyloučená... aspoň doufám... no musím se přiznat, že jsem to nehrál už skoro týden, tak to jdu zapnout... fakt
Jméno: Elemir 21. 6. 2018, 19:07:38 delete
e-mail:
 
Co si vybavuji, tak na začátku jsem si jen promluvil s tím pirátem a pak mě do datadisku odeslal Saturas. Nemám pocit, že jsem musel něco extra dělat.

Asi zítra pomalu rozjedu BG, potřebuju si teď odpočinout a nějak mě nic lepšího nenapadá. Mám sice jednoho koně v záloze, ale nechci se teď zabývat deníkem nebo učením novým mechanikám.
Jméno: Yuyana 21. 6. 2018, 18:50:07 delete
e-mail:
 
Nj, otázka je co všechno jsi udělal a kde je chyba. Samozřejmě bug neni vyloučenej, no.
Jméno: JCMurphy 21. 6. 2018, 16:23:10 delete
e-mail:
 
když je čas, tak proč ne já tam ještě nejsem... pořád nevím jak se dostat do datadisku... tak nějak to vzalo moji chuť do hry :(
Jméno: Yuyana 21. 6. 2018, 00:22:22 delete
e-mail:
 
Zkoušel jsi umlátit patnáct orkskejch elit klackem? Nemluvě o teh dalších 44 normálních orkách.
Jméno: JCMurphy 20. 6. 2018, 23:43:26 delete
e-mail:
 
něco jako já na trolech no naštěstí ta hra není tak těžká... cokoliv se dá umlátit aj klackem...
Jméno: Yuyana 20. 6. 2018, 17:40:14 delete
e-mail:
 
Po obědě čas na Gothic... :-D

Teď mám 20lv, zrovna jsem si kvalitnim ovčáckym manévrem dopomohla ke dvoum levelům. Akorát mi příště připomeňte že musim bejt schopná ulovený orky něčim zabít. Nakonec jsem je nějak užužlala, ale myslim že to bylo za hranicí týrání.
Jméno: Yuyana 20. 6. 2018, 11:22:02 delete
e-mail:
 
Tak nekoukej a ať už hraješ s náma :-D. Pěkně od jedničky, stejně je lepší.
Jméno: rengo 19. 6. 2018, 20:19:57 delete
e-mail:
 
Yuyana: koukam na to, vypada to zajimave
Jméno: Yuyana 19. 6. 2018, 14:06:22 delete
e-mail:
 
Hmmm, vypadá to že hodní lidé opravili pravidla BG2 na úroveň IWD EE :-p. To zní... lákavě. Velmi lákavě. Bardi maj magii která jim byla odepřena. To schvaluju. Akorát ty písně by jim ještě mohli vrátit. BG Bard je stále ještě okraden. Navalte písně.
Jméno: JCMurphy 19. 6. 2018, 11:36:48 delete
e-mail:
 
můžu to projet ještě jednou, ale ináč fakt nevím... vatras tam nemá dialog, kterej by to uzavřel, sejvy mám u všech postav, který s tím questem souvisej...
Jméno: Yuyana 19. 6. 2018, 10:28:57 delete
e-mail:
 
Rengo - Hrajeme Gothic 2 za žoldáky na agi .
Jméno: Yuyana 19. 6. 2018, 10:28:26 delete
e-mail:
 
No, já myslim že ten moderní seriál měl svoje klady. Postavám nemůžu nic moc vytknout, děj stál trošku za prd, ale já jsem naštestí postavově orientovaná. Z toho co jsem zatim četla (ještě jsem neměla moc času, jsem skoro na konci první knížky) je to až překvapivě věrný, zvlášť když vemu ten časovej posun. A teď samozřejmě opět mluvim o charakterech, děj je inspirovanej, ale uplně jinej. Což já osobně chválim, je super nacházet styčný body a přitom nevědět jak co dopadne .

Hele on ten dopis fakt vrací, ale nevylučuju že došlo k chybě, pokud jsi fakt prošel všechny listiny... fakt je že jsem ho v inventári chvíli hledala. Ty dva tábory jsi našel? Toho kluka co ho máš osvobodit a dopis od Lucii?
Jméno: Rengo 19. 6. 2018, 10:21:32 delete
e-mail:
 
Murphy, yuyana - o jake hre se bavite?




Já už chystám xtý navraz k mm1.. vzdy to kvůli skole musim odlozit :/..
Jméno: Elemir 19. 6. 2018, 07:47:42 delete
e-mail:
 
Mě na těch seriálech chyběla ta atmosféra prostředí, ale už si nejsem jistý, který to zrovna byl. Nedávno jsem zrovna někde četl článek o tom, jak je Holmes nadčasový a je v podstatě jedno, do jakého prostředí se tahle postava strčí, ale s tím zrovna nesouhlasím.

Ad G2 ... žoldáci mi k srdci nikdy nepřirostli, ale to se se mnou táhne už od jedničky. Hezká drakobijecká zbroj na tom nic nezmění U mágů jsem byl asi jen jednou.
Jméno: JCMurphy 19. 6. 2018, 02:36:18 delete
e-mail:
 
když ho vrátil, tak není možnost, že bych se ho jakkoliv zbavil... ináč jsem teda 2. kapitolu skončil lvl 16... pak už nebyly svitky a nechtělo se mi drbat s nepřátelama jediný co na mapě zůstalo je tak cca 5 wargů, max. 2 orkové, všecky stínový šelmy a pak ta jeskyňe s tím swordem jak to hlídají 2 nemrtví paladinové a ta hrobka kousek od onarovy farmy... to kdybych dal, tak to bych už musel bejt inačí borec jestli si myslíte, že tam eště něco běhá, tak to nahoďte...
Jméno: Yuyana 19. 6. 2018, 02:01:48 delete
e-mail:
 
Hele Greg by ti ho měl vrátit. Buď jsi ho někde přehlíd, nebo ses ho nějak neobratně zbavil. Obávám se že tě provází nějaká smůla.

Jinak žoldáci měli vždycky nejhezčí zbroje, lehká drakobijecká je krásná, ale těžká žoldácká má rozhodně něco do sebe.
Jméno: Rengo 19. 6. 2018, 01:32:10 delete
e-mail:
 
Poirot- vražda v orient expresu... Moje srdcovka