Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 20:39:19 delete
e-mail:
 
zkopíroval jsem tohl: http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/me ... či se na to má jít jinak? inak už jdu otevírat branku Ravenovi... ehm... k Ravenovi
Jméno: Elemir 24. 6. 2018, 19:48:34 delete
e-mail:
 
U některých odkazů se stane, že obsahují část směřující zpět sem, takže musíš odmazat vše před příslušným http.
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 19:05:53 delete
e-mail:
 
a sorry jako, ale co tam mám umazat? to Vidíš? jsem tam samozřejmě nedával a stejně to psalo, že stránka neexistuje...
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 19:04:16 delete
e-mail:
 
inak kolik máš vytrénovanej luk a jednoručku?...
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 15:06:14 delete
e-mail:
 
jsem si chtěl začít stěžovat, že na 30. lvlu mám obratnost lehce přes sto aj s artefaktama a já mám jenom 23. ale šlape to v pohodě...
Jméno: Yuyana 24. 6. 2018, 01:56:09 delete
e-mail:
 
Musíš kreativně umazat v adresnim řádku tu část adresy která tam nepatří . Jsem nechtěla tapetovat a věřila jsm že si poradíš. Varianta B, je to furt stejná databáze, jistě jsou pod jednim odkazem k dohledání.

http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/media/sl ...

Já teď něco prohlížim/čtu, v Gothicovi mám 30+lv a už mám nejlepší luk... ale furt to nějak neni ono. Plánuju že pokud se na to zejtra nevyprdnu tak bych to mohla dohrát.
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 00:12:48 delete
e-mail:
 
sorry jako... nevidím... nějak to blbne jak je tam to Vidíš? a když zkopíruju zbytek, tak to prej neexistuje... jinak se už pomalu blížím ke konci datáče... možná to ještě dneska stihnu (joke... to bych na to měl ještě přes 23 hodin... ale tak snad to stihnu než půjdu spát...)
Jméno: Yuyana 23. 6. 2018, 22:05:30 delete
e-mail:
 
Prostě jen chyba textur. Loadem se to spraví. Vidíš?http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/me ...
Jméno: Yuyana 23. 6. 2018, 21:51:49 delete
e-mail:
 
Co co je?
Jméno: JCMurphy 23. 6. 2018, 21:41:04 delete
e-mail:
 
na čem to hraješ? či co to je?...
Jméno: Yuyana 23. 6. 2018, 15:14:15 delete
e-mail:
 
CTRL + šipka . V jedničce vždycky musíš navíc šipku dopředu. Některý šílenci tu hru ovládaj myší, mě to přijde krkolomný, na klávesnici je to pohodlný.

Jinak zatim se tu můžete pokochat půvabnou grafikou :-D.
http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/media/sl ... Sledujte jak slunce krádně září skrz stromy.

http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/media/sn ... Mimochodem ty prkna na zemi... to je sníh.
Jméno: rengo 23. 6. 2018, 15:12:12 delete
e-mail:
 
Tak jsem si nainstaloval Gothic.. a zatim tapu v ovladani .. napriklad jsem neprisel na to jak vzit pochoden ze zeme
Jméno: Yuyana 23. 6. 2018, 14:36:12 delete
e-mail:
 
Už ZASE jsem musela vysvětlovat googlu, že jsem Kanaďanka a že mi má ukazovat výsledky jen v angličtině. Kolikrát ještě? Furt na mě zkouší češtinu. A dokonce němčinu. Dřív stačilo nechat si .com verzi a bylo, teď musim mít účet a on si to stejně nepamatuje :-D. A tomu se, pánové, říká pokrok.
Jméno: Yuyana 23. 6. 2018, 01:43:02 delete
e-mail:
 
Tak, a je to, Raven je mrtev. Nejsměšnější boss z celý hry. Skoro je ho člověku líto.
Jméno: Yuyana 22. 6. 2018, 15:03:07 delete
e-mail:
 
Jinak, místní bílá se taky nenechá hladit, její schopnost podtéct pod rukama hraničí s magií. Ona přijde, otře se o tebe nebo o něco ve tvym okolí, a zase odejde. Nebo můžeš běhat po bytě s provázkem a ona běhá za tebou. Ale nesahat.
Jméno: Yuyana 22. 6. 2018, 14:28:00 delete
e-mail:
 
Místní bílá kočka je citlivá a jemná dáma, velmi slušná. Mimochodem kočky nejsou psi, když vrtěj ocasem neznamená to nic dobrýho :-D. Nikdy nehlaď cizí kočku co vrtí ocasem :-D. Obecně cizí zvířata hladim jen když si o to řeknou. Ani mě nenapadne se k něčemu hnát a napřahovat ruku.


Ona to tak nejspíš nemyslela, nevidí kam tou tlapou máchá.

Každopádně kočky jsou vykastrovaný a je klid. A v normálně se vracej domu, chyba je jinde.
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2018, 14:01:37 delete
e-mail:
 
což mi teďka připomnělo mají tam novou kočku... celá bílá, říkají jí rafaelo a přestože je poloviční, tak je to hrozná svině... přijde, vrtí ocasem a jenom to pohladíš, tak ti to chce urvat ruku (za stálého vrtění ocasem ) velký kočky do té místnosti ani nechtěli přijít a jenom přišly, tak se to na ně křivě podívalo a už šli radši zpátky... typická arijská kočka
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2018, 13:59:38 delete
e-mail:
 
kočky jsou svině... no matka jich má doma zase 11... dvě vrhly po třech, matka z "utracení" zase cukla a kastrovat se jí nechce (jako výmluvu dává, že ta vykastrovaná se za tři měsíce neobjevila) a pak taky pořád říká, že to tu auta přejíždějí pravidelně a koho by tam měla... hlavněže bydlím padesát metrů od kočičího pelíšku v Brně, kde by byli rádi kdybych tam šel něco adoptovat a jako bonus jsou už vykastrovaný...

gothic si užívej já jdu dneska pokračovat v datadisku...
Jméno: Yuyana 22. 6. 2018, 09:33:42 delete
e-mail:
 
Mě dneska hned po ránu kočka málem vyškrábla oko. Mám na víčku docela hlubokej šrám, slušně to bolí. Nebo spíš možná pálí.

Teď jdu hrát gothic.
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2018, 02:08:00 delete
e-mail:
 
a první error když jsem vybíjel s pirátama ty bestie v údolí, tak spadla hra...