Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 24. 6. 2018, 20:39:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
zkopíroval jsem tohl: http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/me ... či se na to má jít jinak? inak už jdu otevírat branku Ravenovi... ehm... k Ravenovi ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 6. 2018, 19:48:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U některých odkazů se stane, že obsahují část směřující zpět sem, takže musíš odmazat vše před příslušným http. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 6. 2018, 19:05:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a sorry jako, ale co tam mám umazat? to Vidíš? jsem tam samozřejmě nedával a stejně to psalo, že stránka neexistuje... | |||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 6. 2018, 15:06:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
jsem si chtěl začít stěžovat, že na 30. lvlu mám obratnost lehce přes sto aj s artefaktama a já mám jenom 23. ale šlape to v pohodě... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 24. 6. 2018, 01:56:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Musíš kreativně umazat v adresnim řádku tu část adresy která tam nepatří . Jsem nechtěla tapetovat a věřila jsm že si poradíš. Varianta B, je to furt stejná databáze, jistě jsou pod jednim odkazem k dohledání.
http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/media/sl ... Já teď něco prohlížim/čtu, v Gothicovi mám 30+lv a už mám nejlepší luk... ale furt to nějak neni ono. Plánuju že pokud se na to zejtra nevyprdnu tak bych to mohla dohrát. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 6. 2018, 22:05:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Prostě jen chyba textur. Loadem se to spraví. Vidíš?http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/me ... | |||
| Jméno: | Yuyana | 23. 6. 2018, 15:14:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
CTRL + šipka . V jedničce vždycky musíš navíc šipku dopředu. Některý šílenci tu hru ovládaj myší, mě to přijde krkolomný, na klávesnici je to pohodlný.
Jinak zatim se tu můžete pokochat půvabnou grafikou :-D. http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/media/sl ... Sledujte jak slunce krádně září skrz stromy. http://s1303.photobucket.com/user/IRaziel/media/sn ... Mimochodem ty prkna na zemi... to je sníh. |
|||
| Jméno: | rengo | 23. 6. 2018, 15:12:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsem si nainstaloval Gothic.. a zatim tapu v ovladani .. napriklad jsem neprisel na to jak vzit pochoden ze zeme ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 23. 6. 2018, 01:43:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak, a je to, Raven je mrtev. Nejsměšnější boss z celý hry. Skoro je ho člověku líto. | |||
| Jméno: | Yuyana | 22. 6. 2018, 09:33:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mě dneska hned po ránu kočka málem vyškrábla oko. Mám na víčku docela hlubokej šrám, slušně to bolí. Nebo spíš možná pálí.
Teď jdu hrát gothic. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 22. 6. 2018, 02:08:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
a první error když jsem vybíjel s pirátama ty bestie v údolí, tak spadla hra... |
|||