Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 26. 6. 2018, 13:35:57 delete
e-mail:
 
používáš na bosse zabij nemrtvého?
Jméno: Yuyana 26. 6. 2018, 13:26:22 delete
e-mail:
 
Tak to vypadá že dávaj zdarma jen obratnost. Nepřekvpuje mě to, ale mám to teď ověřený. Když vylezeš z lodi ve finální lokaci a máš obratnost deset, tak se tam oběví na bedně poťák. Když chvíli běháš z lodi a zpět tak jich tam můžeš mít kolik chceš.

Každopádně já mám na konci víc než patnáct tisíc šípů, neexistuje důvod šetřit.
Jméno: JCMurphy 26. 6. 2018, 12:59:23 delete
e-mail:
 
já jsem těžce rekreační hráš... bych potřeboval hod na vůli 21 ale stejně mně to zajímá... jinak já ser aj prošermovávám... třeba bažinní golemové, tak tam se mi nechtělo je někam nahánět, u trollů to ani nešlo... a taky jsem spořivej člověk plýtvám šípama jenom na to, čeho je víc jak jedno a aj tak bych měl problém to porazit z blízka...
Jméno: Yuyana 26. 6. 2018, 00:39:50 delete
e-mail:
 
Teď jsi zvědavej, co? :-D Ono na tom stejně na konci nezáleží, ale tak zajímá mě to a když hraju na luky, prostě tu sílu nechám tam kde je.
Jméno: JCMurphy 26. 6. 2018, 00:34:56 delete
e-mail:
 
neomezeně poťáků na obratnost? kde? jak?
Jméno: Yuyana 25. 6. 2018, 22:33:23 delete
e-mail:
 
To je praktickej pokus. Kdyz jsem to dohrála s obratností 10 tak mi na konci dali neomezeně poťáků na obratnost. Testuju jestli to dá i na sílu. Každopádně je mi jedno jestli je to +30 nebo ne, to už dělá prd. Stejně všechno střílim.
Jméno: JCMurphy 25. 6. 2018, 21:53:12 delete
e-mail:
 
ty nečteš ty pérovský tabulky? za questy a za jídlo nedostáváš sílu?...
Jméno: Yuyana 25. 6. 2018, 21:34:39 delete
e-mail:
 
Ne, neni to jedno, jestli ho dám na tři rány nebo na třicet :-D. A mám deset. Nezvedala jsem to.
Jméno: JCMurphy 25. 6. 2018, 21:01:47 delete
e-mail:
 
co kecáš... sílu musíš mít minimálně 30! já mám a to jsem tam nedával ani bod... a jinak je jedno s jakou silou do trollů mlátíš... nemluvě o tom, že s majstrovskou šavlů dmg 120 jsem měl zvedlej...
Jméno: Yuyana 25. 6. 2018, 19:21:40 delete
e-mail:
 
Dnes v odpoledních hodinách došlo v okolí starého tábora ke střelbě. Neznámý útočník usmrtil několik desítek orků a wargů. Bližší počet obětí není znám. Podle svědků incidentu měl pachatel červenočernou zbroj a světlé vlasy v culíku. Bližší informace o tomto muži hlaste prosím na orkské velitelství... dřív než to vystřílí i tam.
Jméno: Yuyana 25. 6. 2018, 13:28:05 delete
e-mail:
 
Začínáš chápat, ano .

Já teď lovim trolly. Je to hrozný, nejdou střílet lukem a já mám sílu deset :-D.
Jméno: JCMurphy 25. 6. 2018, 13:21:04 delete
e-mail:
 
tss... takže kvůli tomu musím utratit skill point!?
Jméno: Yuyana 25. 6. 2018, 02:32:11 delete
e-mail:
 
Šly koupit ale MUSÍŠ to míchat s tim skillem, jinak je to jedovatý.

A ano, ten dostřel je humus, obecně v tý hře s datadiskem furt jen zostáváš za nepřátelema a nikdy si neužiješ pořádnou srandu.
Jméno: JCMurphy 25. 6. 2018, 02:24:02 delete
e-mail:
 
tak žihadla šly koupit u obchodníka, takže lektvar mám hotovej, jenže když mu ho dám, tak si lokne a padne k zemi mrtvej... když to zkusím já, tak taky jinak s jednoručkama a tím prstenem 10 k boji a majstrovskou šavlí jsem měl na 60, mno prsten jsem odevzdal a teď běhám s drápem... takže zase 40... jak si pak pročtu ty péroviny, tak bych mohl zase dělat top kombíčka... ale luky bych si chtěl vytáhnout na stovku... s tím dostřelem na čtyřicítce je to pruda...
Jméno: Yuyana 25. 6. 2018, 00:31:37 delete
e-mail:
 
Chyba je v tom, že nemáš naučenou extrakci toho žihadla. V receptu je jasně napsaný, že je to podmínka.

Nikdy nevíš co využiješ, každopádně se učíš bejt kretivní a řešit problémy :-D.

Jednoručky jsem zvedala o deset + bonusy, aby mě vzali žoldáci a neměla jsem uplnýho začátečníka, luky mám něco přes 40% a teď plánuju zvedat.
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 22:15:31 delete
e-mail:
 
ok... tak jsem se něčemu o5 přiučil... a protože mi to do teď bylo k ničemu, tak to nejspíš do smrti nevyužiju...
Jméno: Elemir 24. 6. 2018, 21:11:42 delete
e-mail:
 
Normálně klikni na ten odkaz pravým tlačítkem, dej zkopírovat a pak do nové adresního řádku vložit. Ještě nic neodklikávej, protože to je jedna z možností, jak vidět adresu odkazu celou a pak usekni tu první část adresy. Ono záleží i na prohlížeči, ale Opera to třeba vyžaduje takhle.
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 21:06:19 delete
e-mail:
 
a jak tam mám dodat konec adresy!?...
Jméno: Elemir 24. 6. 2018, 20:44:09 delete
e-mail:
 
To už je lepší, ale musíš tam mít ještě ten konec adresy
Jméno: JCMurphy 24. 6. 2018, 20:39:52 delete
e-mail:
 
a jak je ten quest s tím trávařem z prvního dílu... když mu dám ten vzpomínák, tak zařve a nedostanu expy... kde je chyba?...