Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Yuyana | 26. 6. 2018, 00:39:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Teď jsi zvědavej, co? :-D Ono na tom stejně na konci nezáleží, ale tak zajímá mě to a když hraju na luky, prostě tu sílu nechám tam kde je. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 25. 6. 2018, 21:53:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ty nečteš ty pérovský tabulky? za questy a za jídlo nedostáváš sílu?... | |||
| Jméno: | Yuyana | 25. 6. 2018, 21:34:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ne, neni to jedno, jestli ho dám na tři rány nebo na třicet :-D. A mám deset. Nezvedala jsem to. | |||
| Jméno: | Yuyana | 25. 6. 2018, 13:28:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Začínáš chápat, ano .
Já teď lovim trolly. Je to hrozný, nejdou střílet lukem a já mám sílu deset :-D. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 6. 2018, 22:15:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ok... tak jsem se něčemu o5 přiučil... a protože mi to do teď bylo k ničemu, tak to nejspíš do smrti nevyužiju... | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 6. 2018, 20:44:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
To už je lepší, ale musíš tam mít ještě ten konec adresy ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 24. 6. 2018, 20:39:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a jak je ten quest s tím trávařem z prvního dílu... když mu dám ten vzpomínák, tak zařve a nedostanu expy... kde je chyba?... | |||