Elemir dostává enchant k hodům +1
jinak už nevím s čím jsem poprvé dohral baldura dvojku, ale mám pocit, že jaheiru s minscem jsem si nechal, jenže když jde ta hra dohrát za cokoliv solo, tak je to stejně jedno (no fajn, roguna mohla používat svitky... bez toho by to asi nešlo, jenže jsem stejně většinou lenom sekal...) a jinak když jsem to hrál poprvé, tak jsem si vzal právě lukostřelca, přestože jsem neměl tucha jak je to nemožné epický povolání jenom jsem si říkal aby pořád nechcípal a nekončila hra... mno... a pak měl 50% zabití ve hře... a co se týče šípů, tak napřed mít mega zásoby a pak mám pocit, že v prvním patře té datáčové pevnosti je unlimited toulec, takže cajk... a vy myslíte mága jako hlavní postavu!? nevr!  |