Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 30. 6. 2018, 10:29:44 delete
e-mail:
 
"Steve, Jack, Brian a Anita"

K podobnymu zpusobu sem taky dospel, a je to fajn.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2018, 08:17:53 delete
e-mail:
 
Já jsem dřív jména děsně dramatizovala, řešila význam, řešila jak se to hodí, nehodí, pojmenovat postavu bylo utrpení. Pak mi došlo, že je to vlastně jedno. Zrovna jsem poprvé hrála IWD2 a tvořila partu. Pánové (a dáma) skončili jako Steve, Jack, Brian a Anita. A svět nevybuchl. Od tý doby jména nehrotim.

Jack byl půlelfí ranger, takže kompletní fail. Pak jsem z něj v jedničce udělala bojovníka/zloděje/mága... a od tý doby je to tradiční postava.
Jméno: JCMurphy 29. 6. 2018, 22:37:35 delete
e-mail:
 
temnej elf Steve ale tak proč ne...
Jméno: Yuyana 29. 6. 2018, 18:43:41 delete
e-mail:
 
Mě rasa nezajímá a můj temnej elf Steve mi to dosvědčí.
Jméno: Richmond 29. 6. 2018, 18:06:29 delete
e-mail:
 
já využívám generátory fantasy jmeno podle ras ušetří mi to práci
Jméno: Yuyana 29. 6. 2018, 13:15:58 delete
e-mail:
 
Já používám jen jména, příjmení a tituly, to je na mě už moc komplikovaný. Spousta her to ani neumožňuje.

Kleriky žeru. Všechny DnD postavy jsou neutrální nebo chaotický dobro, skutečně vyvolený jedinci maj právo na neutralitu. Zákonný dobro beru jen v Tormentovi, protože tam z toho čouhaj bohatý bonusy. Nemám ráda zákon, ale nechám se uplatit.

A ne, není povinnost, u kleriků, proč by měla bejt? Osobně nevidim důvod proč by měl kdokoliv bez zákonně dobrej. Fuj. Diskriminace paladinů. Vždycky předstírám že žádný přesvědčení nemaj, nic jsem nezaškrtla, nikdo nic neviděl.
Jméno: JCMurphy 29. 6. 2018, 09:13:46 delete
e-mail:
 
tak já si zase rád se jménem vyhraju a vymyslím si k tomu aj nějakou tu historii... a podle sebe tvořívám právě druida chlápka Johnathan Connor (Jan Kummer... víte co to jméno znamená? správně... z židovského jan - bohem daný a německého kummer - utrpení, bolest ) pak ženská druidka je Shael Ravenhair, pak mám lučištníka Chris Maelthal s adoptovaným drowským bratrem Acheron Maelthal (vyrůstali spolu, protože chris je lesní cvelf a po nájezdu adoptovali drowa... jenže je z něj pořád stejnej sviňák, tak pak odešel a teď je to zákonný dobro kontra zákonný zlo ), zlodějskej parchant Jazz Nuff a ultimátní mlátička (troll, či aspoň půlork) Torgal akorát mně celkem štve, že bych tu chtěl mít aj klerika, jenže... klerika?... nemám rád kleriky... stejně jako paladiny... zákonný dobro je povinnost... tss... nejlíp to měla poštělovaný paladinka v neverwinter nights (a nejlepší byl ten meč co dropovala... podmínky - paladin zákonné zlo )
Jméno: Yuyana 29. 6. 2018, 06:39:21 delete
e-mail:
 
Chci říct... moje postavy se nejmenujou po mě, a já se nejmenuju po nich :-D. Nicky jsou často, velmi často obsazený, a tak jsem to vyřešila takhle jednoduše a elegantně :-D.
Jméno: Yuyana 29. 6. 2018, 06:15:11 delete
e-mail:
 
Jména musej bejt unikátní. Točení neexistuje. A nikdy, nikdy se postavy nejmenujou po mě, to bylo děsně divný :-D. Zvlášť s mym sklonem hrát za chlapy :-p. I když je fakt že poslední dobou stoupá množství her kde člověk při spatření ženský postavy nemusí tlouct hlavou o zeď.

V BG a IWD si člověk prostě pořídí nějaký soudný portréty bez plátovejch podprsenek a je vyřešeno. Tímto děkuju umělcům na internetu který mě v týhle oblasti zachraňujou, protože moje schopnost kreslit se od základní školy kdy jsem kreslila jen dinosaury moc nehnula .
Jméno: Elemir 28. 6. 2018, 22:55:29 delete
e-mail:
 
Já se po letech dopracoval k několika nickům a ty už jen různě točím. Zhruba polovinu jsem si vymyslel a druhou jsem skopčil podle postav z M&M a HoM&M. Ovšem dodnes si vzpomínám, že můj kouzelník v první rozehrávce BG se jmenoval Orin. Byla to vůbec moje první pojmenovaná postava.
Jméno: Yuyana 28. 6. 2018, 12:53:14 delete
e-mail:
 
Nemá, hele, nemá. Jen vymejšlení přezdívek je únavný a zbytečný.
Jméno: JCMurphy 28. 6. 2018, 12:34:35 delete
e-mail:
 
tak ona je pravda, že 173TYN6H je vskutku specifické jméno má to nějaký hlubší význam?
Jméno: Yuyana 28. 6. 2018, 11:57:35 delete
e-mail:
 
Origin se snaží bejt osobní a dělá hlášky s mym jménem. Problém je že 173TYN6H prostě neni vhodný jméno do hlášek.
Jméno: Elemir 28. 6. 2018, 00:22:37 delete
e-mail:
 
Abych řekl pravdu, tak De´Arnise Keep si z pohledu pastí a zámků nevybavuji, protože jsem do ní buďto tahal Yoshima nebo jsem byl sám zloděj
Jméno: Yuyana 27. 6. 2018, 23:39:59 delete
e-mail:
 
Teď dělám Imoen2 její osobní quest a pasti a zámky tam jsou na ní moc silný. Nemá omluvu, holka.
Jméno: Elemir 27. 6. 2018, 22:53:55 delete
e-mail:
 
Ono to smysl má, časem si všimneš, že dost truhle a pastí je v Athkathle nižších úrovní, jakoby dělaných právě pro Nalii a spol. Samozřejmě není důvod to využívat, když už od začátku máš možnost mít Yoshima nebo Jana, který je na tom také lépe.

Imoen jako taková ty levely musí mít, protože je to dokaz na její povolání v jedničce. Ona je tak hezky navržená, že někdo si z ní v jedničce dělal mága, ale ona je skutečně v základu zloděj.
Jméno: JCMurphy 27. 6. 2018, 22:51:35 delete
e-mail:
 
tak u dual classu bych to vůbec neřešil...
Jméno: Yuyana 27. 6. 2018, 22:48:42 delete
e-mail:
 
Osobně jsem nepochopila proč maj obě Imoeny ty zlodějský levely, stejně nemaj potřebný schopnosti na stovce, takže potřebuješ jinýho zloděje, akorát je to oslabuje.
Jméno: Elemir 27. 6. 2018, 22:43:48 delete
e-mail:
 
Teď aby nedošlo ke zmatení, Anomem je dualclass, nikoliv multiclass (je to člověk), ale mě se právě líbí ta multiclassová podoba, ke které mě to nakonec dovedlo.
Jméno: Elemir 27. 6. 2018, 22:40:49 delete
e-mail:
 
Valygara jsem taky občas používal, ale v té první rozehrávce si právě nejsem jist, co jsem s ním nakonec provedl (určitě jsem ho nezradil, ale si jsem ho z družiny vykopl). Pamatuji si, že později jsem ho měl určitě v kombinaci s Mazzy, kdy to mezi oběma vypadá na romanci.

Anomena jsem jen jednou zkusil kvůli jeho osobáku, ale normálně bych ho asi nerozdýchal Na druhou stranu se Anomen stal předobrazem pro moje budoucí postavy v jiných D&D RPG, protože mě kombinace bojovník/klerik docela nadchla. Hlavně jak je to v BG okecané proti klasickému klerikovi nebo paladinovi. Dodalo to tomu ten správný punc.