Abych nějak blíž vysvětlila svoje stanovisko... ta hra je přetěžující. MILION NPCček, každý něco chce, milion questů, běháš po městě sem a tam a čteš stohy textu. Až budu chtít číst, tak si otevřu toho Holmese (jsem v půlce druhý knihy). "Běž tam a dones tohle".. Ne, ne, "tam a tohle!" Chlap o kterym nic nevim unesl holku na který mi nezáleží... A? Ne, počkat, vlastně mágové o kterejch nic nevim unesli holku na který mi nezáleží a chlapa o kterym nic nevim.
To neni chytlavej příběh, to je nákupní seznam. Vajíčka, cukety, zachránit Imoen... Furt na mě skáčou skupiny s mágama. V IWD byly i skupiny bez mágů, aby si člověk trošku odpočinul. Neměla každá skupina banditů 15lv mága.
Prostě z mýho úhlu pohledu je to přeplácaný. Jak schopnosti a boj tak to obrovský město. Ze stejnýho důvodu nenávidim začátek iwd2, to běhání po Targosu sem a tam. |