Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 2. 7. 2018, 14:41:59 delete
e-mail:
 
nutí tě někdo to všecko plnit? :P
Jméno: Elemir 2. 7. 2018, 14:41:26 delete
e-mail:
 
U Shapeshiftera jsem si vystačil s Ironskin, nic víc už kouzlit nepotřebuje

V BG2 je s mágy obecně problém, protože kdejakej šmoula sesílá tu kaskádu ochranných kouzel, takže to zbytečně ty boje prodlužuje (neztěžuje, jen prodlužuje). Ideální je tedy buďto nekouzlit, nebo zaplatit, aby se člověk vyhnul alespoň těm trestným výpravám.

Athkatla mě taky jinak nikdy moc nenadchla, mě BG2 přijde zbytečně zhuštěný. Proto jsem měl vždy raději jedničku.
Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 14:21:33 delete
e-mail:
 
Abych nějak blíž vysvětlila svoje stanovisko... ta hra je přetěžující. MILION NPCček, každý něco chce, milion questů, běháš po městě sem a tam a čteš stohy textu. Až budu chtít číst, tak si otevřu toho Holmese (jsem v půlce druhý knihy). "Běž tam a dones tohle".. Ne, ne, "tam a tohle!" Chlap o kterym nic nevim unesl holku na který mi nezáleží... A? Ne, počkat, vlastně mágové o kterejch nic nevim unesli holku na který mi nezáleží a chlapa o kterym nic nevim.

To neni chytlavej příběh, to je nákupní seznam. Vajíčka, cukety, zachránit Imoen... Furt na mě skáčou skupiny s mágama. V IWD byly i skupiny bez mágů, aby si člověk trošku odpočinul. Neměla každá skupina banditů 15lv mága.

Prostě z mýho úhlu pohledu je to přeplácaný. Jak schopnosti a boj tak to obrovský město. Ze stejnýho důvodu nenávidim začátek iwd2, to běhání po Targosu sem a tam.
Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 14:00:15 delete
e-mail:
 
Ten příběh nijak zajímavej neni, a hratelnost je na bodu mrazu.
Jméno: JCMurphy 2. 7. 2018, 13:39:36 delete
e-mail:
 
? baldur je příběhově úplně na jiným levelu... jako jo, sice se ti nemusej líbit postavy, ale každá má svůj charakter... za mlada jsem měl taky radši iwd, ale teď je to zcela naopak...
Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 13:26:26 delete
e-mail:
 
Bože podělaný BG nesahá IWDčku ani po kotníky. Myslim že se na to opět vyprdnu, ale alespoň jsem si připoměla proč jsem to tenkrát udělala.
Jméno: Rengo 2. 7. 2018, 12:59:02 delete
e-mail:
 
Tak ja zatim nenarazil na skupinku.. a po jednom to celkem slo .. vetsinou me jednou trefi a pak ho ubiju .... odpoledne budu hrat vic tak jsem zvedav, urcite napisu d


Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 09:52:23 delete
e-mail:
 
Jop, mám na něj nějakej patch kterej mu opravuje chyby a jen tak jako takovej malej bonus mu umož%nuje kouzlit ve formě :-D. Je to... silné. Ale když kouzlej šakalodlaci v IWD tak co bych nemohla já.
Jméno: JCMurphy 2. 7. 2018, 04:02:22 delete
e-mail:
 
dodo zvaný také blboun nejapný stačí si vzpomenout na dobu ledovou, či tučňáky z madagaskaru... tak retardovaní, že jejich vyhynutí bylo zcela přirozené a tím myslela právě mrchožrouty, ale jestli je dáváš, tak pohoda... já když hrával gothica prvně, tak proti zvířatům jsem neznal uskakování, mno jenže když už to pak víš (po minimálně pěti dohráních ) tak seš v pohodě...

ináč ty hraješ baldura za druida shapeshiftera?
Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 01:40:17 delete
e-mail:
 
To já dnes hrála BG2 a je to komický. Lidem ten vlkodlak fakt neni podezřelej. Zrovna teď ke mě na hřbitově přišel nějakej chlapec s hláškou "maminko jsi to ty?" Nějak si připadám jako v jistý pohádce. Tuhle se mě ptali jestli chci adoptovat děcko. Vlkodlak, lidičky, vlkodlak.
Jméno: Rengo 2. 7. 2018, 01:22:09 delete
e-mail:
 
Dodo ani nevim co je ... Dnes jsem bohuzel nehral, zitra se k tomu snad dostanu. Mrchozrouty jsem pokilil a jediny co me zabilo byla magicka hranice a i ten týpek co uci lovit mrchozrouty .. jsem zkusil jak je silny
Jméno: Yuyana 1. 7. 2018, 12:31:11 delete
e-mail:
 
Jinak všichni napjatě očekáváme až tě zabije první dodo který potkáš :-p.
Jméno: Yuyana 1. 7. 2018, 12:27:01 delete
e-mail:
 
Hele, jak i na to ovládání jednou zvykneš, je to až děsivě pohodlný. Prostě si hezky položíš jednu ruku na šipky, a druhou k altu/ctrl a pohodička relax, skoro s nima nemusíš hejbat :-D. Když mě kamera hodně štve tak do ní mírně drcnu, ale jinak na myš nesahám.

Statistiky budou B a pak je tu ještě... co to bylo, N? kdo ví :-D.
Jméno: rengo 30. 6. 2018, 22:49:46 delete
e-mail:
 
to me ta kamera rozciluje nekdy
Jméno: JCMurphy 30. 6. 2018, 21:17:14 delete
e-mail:
 
v gothicovi je myš jenom na jednu věc... na hov... vlastně ne... kecám... na upravení úhlu kamery! to je ono... jinak já měl pravačku na šipkách a levačku na alt - akční tlačítko, mezerník na tasení zbraně, čárka na skákání a m na mapu... all done... statistiky jsou jedno kde to bude...
Jméno: rengo 30. 6. 2018, 20:40:36 delete
e-mail:
 
Díky moc .... už jsem se trochu posunul(teda jen co se tyce ovladani )

Akorat premyslim kde mit ruce ... hrat to jen levou a pravou mit na mysi, kterou obcas pouzivam je takovy blby.... zas mit pravou na sipkach levou na altu je taky blby ze potrebuju tu mys nekdy
Jméno: Yuyana 30. 6. 2018, 16:04:34 delete
e-mail:
 
Pak je tu klávesa alt, ale to je pro pokročilý :-D. Prostě máš šipky, alt, ctrl a mezerník, + čísla na zbraně. To mačkej dokud neuspěješ.
Jméno: Yuyana 30. 6. 2018, 16:03:06 delete
e-mail:
 
:-D Základ je vždycky akční klávesa (CTRL) a šipky. Z pohledu toho kam se snažíš tu věc dát . Takže truhly a mrtvoly vybíráš CTRL šipka v pravo (směr inventář), to samý platí u obchodování. Když chceš něco použít, tak na to v inventáři najedeš, ctrl a šipka nahoru, šipkou dolu se vyhazuje.
Jméno: rengo 30. 6. 2018, 16:00:02 delete
e-mail:
 
Yuyana:tak jsem konečně pořešil školu a zas na chvíli pustil Gothica ... Pokecal jsem se stráží sebral tu pochoden a nějaký borůvky .. ale s tím ovládáním fakt tápu
Jak použiju třeba tu pochodeň, nebo ten dopis?
Jak seberu něco z ty truhly do inventáře?
Jméno: Adam23 30. 6. 2018, 15:05:35 delete
e-mail:
 
"Steve, Jack, Brian a Anita"

K podobnymu zpusobu sem taky dospel, a je to fajn.