Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 4. 7. 2018, 00:31:21 delete
e-mail:
 
Plížení je na nic. Zámky za deset bodů se daj vzít.
Jméno: JCMurphy 4. 7. 2018, 00:14:50 delete
e-mail:
 
teď mi eště docvaklo, že páčení zámků je ještě potřeba
Jméno: JCMurphy 3. 7. 2018, 21:57:41 delete
e-mail:
 
tak já bych začal plížením ať můžeš po nocích okrádat starý cigány... nový cigány... a zhulený cigány
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 17:21:04 delete
e-mail:
 
Síla, síla, síla a nějakej skill se zbraní dle výběru, jinak, nic.
Jméno: rengo 3. 7. 2018, 15:06:15 delete
e-mail:
 
Tak jsem splnil recept a nasel Neka, takze jsem splnil prvni ukoly, jo a jeste me nejakej typek z noveho tabora sunda v arene

Jinak boj s krysokrtama mně celkem vyčerpal ... vypadá to že je potřeba rychle mačkat, nebo sem na spravny styl boje zatim neprisel

Ty stenice jsem mecem nedokazal trefit az pesti pak


Postoupil jsem na druhou uroven, nejake tipy co se mi ze zacatku hodi do dovednosti?
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 02:38:13 delete
e-mail:
 
Hele... normálně. Akorát na konci buď použiješ magii, nebo obouručku, no. Překvapivě obouručky dělaj větší bordel když s nima neumíš, protože je to buglý a jde dávat dvě rány naráz.
Jméno: JCMurphy 3. 7. 2018, 02:29:04 delete
e-mail:
 
jak by se asi hrál první díl s lukama a jednoručkou?
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 01:08:07 delete
e-mail:
 
Jinak z čistě praktickýho hlediska se starej tábor dostane nejdřív ke skillu s kuší, což je milý. Za ostatní člověk musí hodně počkat. Ale já jsem s čekánim srovnaná, v klidu číhám a beru modrý.
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 00:49:57 delete
e-mail:
 
No dobře ale tohle prostě má bejt překvapení.
Jméno: JCMurphy 3. 7. 2018, 00:42:34 delete
e-mail:
 
stud? ne... díky... už jsem se toho přejedl pár let zpátky... už se za nic neplánuju styďet...
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 00:35:02 delete
e-mail:
 
Nespoiluj nováčka! Murphy styď se.
Jméno: JCMurphy 3. 7. 2018, 00:33:38 delete
e-mail:
 
ať si vybereš jakejkoliv, tak stejně pak projdeš aj novým táborem, takže bych si vybral buď starej, či kultisty... páč... *SPOILER ALERT* nemají zrovna dlouhou životnost
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 00:16:51 delete
e-mail:
 
Ono na Gothicku je taková veselá věc... Člověk se cejtí divně, že by se měl přidat k banditům, a mě osobně chvíli trvalo, než mi došlo, že to místo je zatracená trestanecká kolonie :-D, a drtivá většina lidí tam jsou zloději a vrazi. Jasně, některý lidi tam byli poslaný za volovinu, ale i ty obecně NĚCO provedli.

Je to dost originální hra, a vždycky se mi líbilo, jak je tam okraj mapy příběhově obhájenej.
Jméno: Yuyana 3. 7. 2018, 00:01:09 delete
e-mail:
 
Ano, to jsou ti modří :-D, s tím charismatickým generálem v čele.
Jméno: rengo 2. 7. 2018, 23:49:42 delete
e-mail:
 
To je nový tábor že?
Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 23:04:34 delete
e-mail:
 
Já beru žoldáky, ti ostatní... no... :-D Prostě nejsou tak dobrý .
Jméno: Elemir 2. 7. 2018, 22:52:52 delete
e-mail:
 
Vyber si takový, který ti nejvíce vyhovuje. I z Old Campu tě někdo doprovodí do ostatních dvou, aby ses mohl podívat,
Jméno: rengo 2. 7. 2018, 22:41:12 delete
e-mail:
 
Tak na ovladani uz si zacinam zvykat .. došel jsem do toho Old campu a sbírám ukoly (teda jen jejich zadani ) Ktery camp je si dobry vybrat?
Jméno: Elemir 2. 7. 2018, 20:08:46 delete
e-mail:
 
S těmi kouzelníky jsem si vzpomněl ještě na svou rozehrávku za mnicha. Mnichy lze s pomocí artefaktů postupně dostat do stavu, kdy mají 100% imunitu na magii. S tím jsem pak mágy v Athkatle vylákal, počkal, až jim dojdou kouzla, a pak jsem je zmasakroval
Jméno: Yuyana 2. 7. 2018, 16:21:33 delete
e-mail:
 
Ono je to tak, že abys přišel na to, že je něco nezajímavý, to musíš nejdřív zkusit... :-p. Navíc já nevim co všechno musim, nebo jak dlouho postavy přežijou když se jim vykašlu na quest. A někde expy a peníze dostat musim. To neni jako kdyby to bylo všechno naprosto dobrovolný. Možná když člověk přesně ví kam jít.