Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 3. 7. 2018, 21:57:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak já bych začal plížením ať můžeš po nocích okrádat starý cigány... nový cigány... a zhulený cigány ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 3. 7. 2018, 17:21:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Síla, síla, síla a nějakej skill se zbraní dle výběru, jinak, nic. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 3. 7. 2018, 00:42:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| stud? ne... díky... už jsem se toho přejedl pár let zpátky... už se za nic neplánuju styďet... | |||
| Jméno: | Yuyana | 3. 7. 2018, 00:01:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ano, to jsou ti modří :-D, s tím charismatickým generálem v čele. | |||
| Jméno: | Yuyana | 2. 7. 2018, 23:04:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já beru žoldáky, ti ostatní... no... :-D Prostě nejsou tak dobrý . |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 7. 2018, 22:52:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vyber si takový, který ti nejvíce vyhovuje. I z Old Campu tě někdo doprovodí do ostatních dvou, aby ses mohl podívat, | |||
| Jméno: | rengo | 2. 7. 2018, 22:41:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak na ovladani uz si zacinam zvykat .. došel jsem do toho Old campu a sbírám ukoly (teda jen jejich zadani ) Ktery camp je si dobry vybrat? |
|||