Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | rengo | 5. 7. 2018, 20:12:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je pravda, že v češtině to bude mít hodně nízkou sledovanost a dost času by mi zabrali i sestřihy. Můžu zkusit natočit 1. díl "vytvoření party" a 2. díl "procházku po Sorpigalu" a uvidím jak moc času mi to sežere(myslím to stříhání)
Anglicky se mi ten letsplay už ani dělat nechce https://www.youtube.com/watch?v=9F_jifGaC3s&index= ... Toto totiž stejně nepřekonám a jeden ENG letsplay na MM1 bohatě stačí ![]() |
|||
| Jméno: | rengo | 4. 7. 2018, 20:31:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
zřejmě, ji kreslit nějak do PC, ale jak to udělat aby to odsejpalo, v mm1 člověk musí oblízt každou zeď a tak ![]() |
|||
| Jméno: | Rengo | 4. 7. 2018, 14:32:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Yuyana, pokud to ne narazka na me nejake pravopisne chyby, tak se omlouvam ![]() |
|||
| Jméno: | rengo | 4. 7. 2018, 13:37:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
Aha, tak ENG letsplay je udělaný, a vypadá i celkem podrobně..... CZE letsplay asi nemá význam na takovouhle hru ![]() |
|||