Rengo: Apple II je stroj, pro který byla hra tvořena, tudíž je to verze, která přímo odpovídá záměru JVC. Nečekal jsem, že se konverze budou držet originálu do puntíku, ale s takovými rozdíly jsem vskutku nepočítal. S c64 verzí bych si tedy možná taky nepomohl, protože ta jí bude zřejmě asi nejbližší.
Richmond: Default partu jsem komplet odmazal, takže už ani nemohu kouknout, jak na tom byla. Předpokládám však, že bude přinejmenším stejná jako u Ali. Ali v deníku popisovala, že si tam šlo přehodit vybavení, což by mohly být jak zbraně, tak i zbroje. Moje postavy dostaly club a tím to haslo (peníze 0).
Jaký je rozdíl mezi Apple II a MAC verzí netuším, podle mě se na tom skóre nejvíc podepsalo používání savestate, čemuž já se vyhýbám (mimo jiné právě i kvůli tomuhle). Sám jsem na výsledek zvědavý. Mohl jsem samozřejmě rozehrát PC verzi, ale apoň budeme mít širší porovnání napříč verzemi Navíc si říkám, že MAC verze už je taky konverze. Já se totiž neshoduji ani s Ali Ona tam má jiné ceny za trénink a jiné rozpětí zkušeností z bojů.
Mě u toho pomalejšího levelování napadlo, že je to možná záměr, abych se nedržel jen v Sorpigalu a pustil se pomalu i do okolí. Večer schválně zkusím město opustit. Pokud se ty potvory budou držet na podobné úrovni, tak to pro mě bude schůdné. Je taky dost možné, že právě tohle bylo u konverzí upraveno záměrně, aby to nebylo takhle zdlouhavé. Vylevelování družiny přihraje některým postavám dost užitečná kouzla, která pak průzkum okolí zjednoduší, což mě bude dost chybět. Sice budu mít třeba lehčí souboje, ale o to více budu jak na trní, abych si dobře rozplánoval návraty do hospody. |