Já neviděl úplný začátek, takže jsem netušil, o čem to je. Gabriel Knight mě v tom dokonale zmátl Jakmile došlo na oznámení, že to bude pokračovat dalšími adventurami, tak jsem plánoval jít sledovat něco jiného, ale nakonec jsem u toho vydržel. Ostatně mě včera začala dovolená, takže jsem shovívavější Ono se to navíc dobře sledovalo.
Já jsem ani nějak nečekal, že někdo na ten můj příspěvek zareaguje, jak od Ondry tak i od Lukáše. Zároveň jsem nechtěl nijak okatě dávat najevo, že rady moc nepotřebuji, protože se oba opravdu snažili. Po těch úvodních radách jsem ovšem nečekal, že mi někdo z první poloviny Wizardry doporučí The Knight of Diamonds. Ale Ruda už u mého jména zbystřil, až se děsím toho, jestli jsem u Indiana Jonese nenapsal něco nepatřičného, protože toho jsem odsledoval s pivní baterií po ruce Já ty adventury opravdu moc nemusím, ale když to hraje někdo jiný, tak se klidně kouknu. |