Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | rengo | 23. 7. 2018, 22:27:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak kouzla 3-1 a 3-4 u kouzelnika potrebují gem
http://www.oldgames.sk/docs/Might-and-Magic/1/spel ... Casto tady pise o oldgames, tak pokud tam nekoho znate, tak jim napiste ze tam maji chybu, nebo tam klidne napisu ja, ale nevim moc komu
PS: Kdyztak to Elemire nebo Ali prosim otestujte, jestli to neni jen treba nejaka chyba v me verzi |
|||
| Jméno: | rengo | 23. 7. 2018, 22:21:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsem si zahral tak cca 1,5 hodiny... No a Dusk není sranda Nasbíral jsem asi 2000exp ale dalo mi to celkem zabrat... Po Telegronovi zatim ani stopy :( |
|||
| Jméno: | Rengo | 23. 7. 2018, 01:04:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vím přesně o čem mluvíš ![]() ... Jinak ted jsem zjistil že na foru pises pomerne detailni popis ... Pekna prace ![]() |
|||
| Jméno: | Ali | 22. 7. 2018, 18:37:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jedničku a dvojku jsem stáhla z macintoshgarden.org, je tam uvedeno Year released: 1987
http://macintoshgarden.org/games/m?page=8 |
|||