Je to trochu průšvih, těch různých subverzí bylo asi více. Zkoušel jsem ten "pochroumaný" rip porovnat s těmi novějšími a i tak v něm jsou nějaké rozdíly, které nevypadají nijak náhodně. Očividně v něm je několik designových změn. Vzal jsem si proto za základ úkol s Agarem.
V mojí rozehrávce jsem za donesení svitku dostal 500 xp, v Second Edition je to 1000 xp. Ten "pochroumaný" rip ovšem taky poskytuje jen 500 xp, přitom v Erliquinu to vypadá jinak (jsou tam ty bariéry apod.). Tohle vůbec nesouvisí s obrazem disku A, takže crack s tím nemá na 100% nic společného (kombinoval jsem i různé verze strany A). Vypadá to, jakoby existovaly 2 First Edition. Legrace by byla, jestli to, k čemu se dostal Talisman, není nakonec skutečně kopie přímo od JVC
Proto on si nikdo těch rozdílů nevšiml, protože až na ty potvory a xp za úkoly to jeho walkthrough sedělo. Mám takový divný pocit, jako bych hrál betu. Budu zatím pokračovat dále, ale pomalu začínám uvažovat, že bych sáhl po Second Edition, abych měl jistotu, že o nic nepřicházím. |