Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 21:47:39 delete
e-mail:
 
Aha, tak o to více si dám pozor, jestli se něco uděje či nikoliv Portsmith možná ještě přiberu, ale jinak už jsem koukal na kreslenou mapu světa a tu středovou část bych si asi prošel jako první.
Jméno: Rengo 26. 7. 2018, 21:47:13 delete
e-mail:
 
Mě to moc nepobavilo ... Ne, bylo to zajímavé... Vršek města mám skoro celý až na malou severní čast do které se mi pak už nechtělo, protože jsem tam uvízl v pasti, podzemí zatím vůbec
Jméno: Richmond 26. 7. 2018, 21:22:14 delete
e-mail:
 
resp. nenech se nijak k ničemu nutit. Můj dotaz se netýká vlastně vůbec žádného questu, jen čistě vlastnosti samotného města. Tenkrát mě to hrozně pobavilo.
Jméno: Richmond 26. 7. 2018, 21:19:44 delete
e-mail:
 
Já nebudu spoilovat Ale vlastně Tebe se to možná díky čistě ženskému mužstvu týkat nebude
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 21:14:51 delete
e-mail:
 
Richmond: když se takto ptáš, tak mám takové divné tušení, že bych opravdu neměl pospíchat
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 21:12:44 delete
e-mail:
 
50k zkušeností už mám také, ono by to na těch 64k šlo dohnat přímo v Dusku. V té severní polovině bludiště je krom ghúlů ještě jedna přepadovka, která generuje potvory okolo 300 xp, takže za jednu cestu se dá nasbírat 500 xp. Je to zhruba 30 otoček, což není nic šíleného. Je ovšem pravdou, že to není moc zábavná činnost

Rozmýšlím, jestli pospíchat do dalších měst nebo ne. Očividně mě podle tvého popisu čekají hlavně tužší souboje, takže si říkám, že úkol od Agara byl takový iniciační a nyní je opět čas na trochu průzkumu v okolí Sorpigalu a Erliquinu.
Jméno: Richmond 26. 7. 2018, 21:07:43 delete
e-mail:
 
Portsmith máte už zmáknutý?
Jméno: Rengo 26. 7. 2018, 19:12:59 delete
e-mail:
 
Elemir: těší mě, že jsem na tom byl podobně v kryptě jsem to zabalil teda už po gargyolách, ale za to několikrát porejžoval lehké ghouly... Pod Duskem jsem to já rychlé zabalil, ale plánuju se tam někdy vrátit..



Jinak já uspesne nasel pevniho bratta a dostal jsem se do Algary... Ale tady tesa přituhlu pořádne.. portaly na mista kde nemam sanci a ydostat se k druhemu bratrovi zatim taky nedokazu... Mam cca 50 tisic zkusenosti, takze mozna pujdu nekam levelit nez budu mit 64 tisic a partu kompletne na 7 levlu, akorat nevim kam. Mozna zkusim podzemi dusku nebo vrsek porsmithu... Jao jsem mel vcera pocit ze hra zacina byt celkem v pohode, tak dnes mě pocit hodně opustil..
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 18:44:30 delete
e-mail:
 
Dusk je taková mapovací lahůdka a hlavně zas o kus přituhlo. Ještě před odchodem do Dusku jsem mohl všechny vytáhnout na level 6, takže hra místy dorovnala krok, ale v Dusku přituhlo celkově. Mnohem častěji tu končím nezdarem, ale naštěstí mám celé bludiště zmapované, takže už nemusím mapovat hlídky uvnitř. Na SZ mi zbyla akorát poněkud drsná krypta

Některé souboje mi sice nesednou, ale je tu i řada soubojů s dobře ohodnocenými potvorami, které jdou s trochou štěstí uhrát. Na cestě ke kryptě je třeba permanentní hlídka ghúlů a uvnitř krypty gargoyly. Potíž s kryptou však spočívá v tom, že se tu nedá odpočívat u uvnitř je to pak kaskáda tuhých soubojů. Je to tedy hodně o tom balancování, kdy to vzdát a vrátit se savnout, protože pak se to zas komplet respawne. Hodně bojů jsem tak podstoupil bez jakéhokoliv zisku, protože jsem nakonec někde umřel. Nejdále jsem se v kryptě dostal za gargoyly a přes první strašidla (za ta bylo přes 800 xp).

Úkol od Agara mám komplet a nyní bych měl jít do dalších měst hledat bratry ... hm, to mi připomíná bratry řecké abecedy z trojky ... Kryptu asi nyní celou nezvládnu, takže nakouknu ještě do podzemí a zkusím další město.
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 14:23:35 delete
e-mail:
 
Jj, na hrady odkazuje právě Lord Kilburn

V trojce fungovaly akorát outposty, tedy pokud si je neničil a pak šlo tuším provokovat maximálně stráže v hradech, jinak si nevybavuji jediný dungeon, kde by se něco obnovovalo. Vyjímkou byla snad jen Aréna. Nenapadá mě ani žádný trigger tipu kliknutí na studnu apod. V pětce pak fungovala akorát Nebeská cesta, kde se náhodně potulovaly hlídky draků.
Jméno: Richmond 26. 7. 2018, 13:35:48 delete
e-mail:
 
On v MM1 ještě fungovalo (podobně jako v MM2) resetování lokací po jejich opuštění. Takže fixní příšery se tam objeví znovu. To si myslím, že už v trojce nebylo (rozhodně ne ve všech dungeonech).

Nezapomeňte také na questy, které můžete dostat v hradech od místních pánů.
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 12:32:01 delete
e-mail:
 
Ono to tak určitě bude, protože v C3 jsem našel celkem dvě úkolová NPC a musel jsem to nechat být, protože i to druhé NPC se vztahuje k něčemu pozdějšímu. O nic lépe bych si nevedl na B3, kde je Enchanted Forest s blokací magie a na D3 jsem pro změnu vlítl do tmy a nějakého lokálního úkolu. Projdu si nejprve města a uvidím, co to přinese. Původně jsem chtěl udělat kolečko okolo C2, ale to bych fakt za chvíli zapomněl, kde jsem co vynechal.
Jméno: rengo 26. 7. 2018, 12:24:22 delete
e-mail:
 
Tak to se mi jeste nestalo. S plnejma hitpointama mě zabila stribrna bedna
Jméno: rengo 26. 7. 2018, 11:35:42 delete
e-mail:
 
mně to zatim prijde ze ty lokace se maji chodit podle questů, jasne obcas v te lokaci narazis na neco co proste nedas, ale prijde mi ze zatim se ty prisery kolem mě zvedají tak akorát. Sorpigal-dungeon- Erliquin-cesta domů- podiváš se po C2- Dusk-Porsmith...
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 10:56:30 delete
e-mail:
 
Zrovna jsem našel jedno místo s pevným výskytem wyvern (Wyrm Peaks), ale není to moc pro level 5 (dám max. skupinu o 4 wyvernách). Za jednu je přitom 2000 xp. Zřejmě to je jedno z možných grindovacích míst, ale asi to nebude to úplně shodné místo, co popisoval Ringo. Ale jinak mě docela udivuje, jak dokážou být v rámci jedné lokace různě těžké souboje. Čekal jsem, že když se motám okolo C2, tak jsem v jakoby úvodních lokacích, které určitě každý navštíví už na nižších levelech. Brát systematicky lokaci po lokaci prostě nejde. Budu se muset k některým mapám průběžně vracet.
Jméno: Elemir 26. 7. 2018, 09:34:40 delete
e-mail:
 
Zase jsem se odchýlil od plánovaného postupu a hned jsem byl za to potrestán Po kaskádě soubojů v jednom průsmyku jsem našel Lorda Kilburna, ale nemohl jsem přijmout jeho úkol, protože stále ještě nemám splněný úkol od Agara. Nicméně jsem asi narazil na klíčovou postavu vzhledem k hlavnímu úkolu hry.

Abych řekl pravdu, docela mě udivuje, nakolik se jednička stala inspirací pro MMX. Když si vezmu, jak se Julien oháněl inspirací v 5. díle, tak je to až zvláštní. Ale taky je možné, že Lordu Kilburnovi přikládám větší váha právě proto, že znám jeho roli v pozdějších dílech série
Jméno: rengo 25. 7. 2018, 22:48:19 delete
e-mail:
 
Nene, k tomu mi jeste chybi par tisic zkusenosti
Jméno: Elemir 25. 7. 2018, 22:01:37 delete
e-mail:
 
Kouzlo Surface ještě nemáš?
Jméno: rengo 25. 7. 2018, 21:32:51 delete
e-mail:
 
V Porsmithu jsem se dostal na pole 14,8 a nejde se z neho dostat pryc... je to nejaka past, nebo se to da nejak jinak obejit, nez vypnutim hry?
Jméno: Elemir 25. 7. 2018, 20:58:21 delete
e-mail:
 
Tak jsem v rychlosti prolítl C2 a drobný posun nastal i zde. Není to takový extrém jako u B1, ale po vzoru Ali mohu prohlásit, že boje jsou o něco tužší. Nicméně mi přijdou ty hlídky lépe vyvážené, ale teď mě nenapadá, jak to příhodně popsat. Předtím to byly různé extrémy, teď hned vím, na čem jsem. Z počátku to bylo trošku překvapení, protože jednotky, které jsem předtím dával v pohodě, jsou tu teď třeba silnější, ale Sprity a mravence celkem v pohodě zasahuji. Asi bych tu k tomu dodal jen: "těžko na cvičišti, lehko na bojišti " Najednou to krásně odsýpá a zkušenosti výrazně přibývají - necelé 2 hodiny a nabral jsem dobrých 5k zkušeností. Mám z té hry najednou mnohem férovější pocit.

Krom toho jsem konečně viděl efekt změny přesvědčení, to mi předtím taky nefungovalo. Nyní stačilo jedno ukliknutí před bojem a všem se změnilo přesvědčení směrem dolů

Zítra otestuji ještě mapy Sorpigalu a podzemí a poté znovu Erliquin, ať to mám z krku. Později bych v tom měl už zbytečně maglajz. Pak byl vzal Dusk, když mě tam Agar posílá a poté bych se vrátil do okolí Sorpigalu a zkusil okolní venkovní mapy.