Tak jsem v rychlosti prolítl C2 a drobný posun nastal i zde. Není to takový extrém jako u B1, ale po vzoru Ali mohu prohlásit, že boje jsou o něco tužší. Nicméně mi přijdou ty hlídky lépe vyvážené, ale teď mě nenapadá, jak to příhodně popsat. Předtím to byly různé extrémy, teď hned vím, na čem jsem. Z počátku to bylo trošku překvapení, protože jednotky, které jsem předtím dával v pohodě, jsou tu teď třeba silnější, ale Sprity a mravence celkem v pohodě zasahuji. Asi bych tu k tomu dodal jen: "těžko na cvičišti, lehko na bojišti " Najednou to krásně odsýpá a zkušenosti výrazně přibývají - necelé 2 hodiny a nabral jsem dobrých 5k zkušeností. Mám z té hry najednou mnohem férovější pocit.
Krom toho jsem konečně viděl efekt změny přesvědčení, to mi předtím taky nefungovalo. Nyní stačilo jedno ukliknutí před bojem a všem se změnilo přesvědčení směrem dolů
Zítra otestuji ještě mapy Sorpigalu a podzemí a poté znovu Erliquin, ať to mám z krku. Později bych v tom měl už zbytečně maglajz. Pak byl vzal Dusk, když mě tam Agar posílá a poté bych se vrátil do okolí Sorpigalu a zkusil okolní venkovní mapy. |