Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 6. 8. 2018, 10:34:43 delete
e-mail:
 
Yuyu: mno, rovné příležitosti dorazily i do M&M

Jinak jsem si právě krásně vybavil jednu pasáž z Richmondova komentáře na Oldgames. Prozkoumávám jednu lokaci, jedu si to jeden snadný boj po boji a najednou lich a mumie A kdyby jenom jednou. První boj jsem dal, sice s jednou vymýcenou postavou, ale dal. Druhý, který následoval hned poté, však už ne. Takže mohu začít znovu, protože nemám save
Jméno: Yuyana 5. 8. 2018, 21:54:03 delete
e-mail:
 
To je dobře že i postavy v jinym stavu dostávaj expy.
Jméno: Elemir 5. 8. 2018, 20:03:50 delete
e-mail:
 
Ano, expy se dělí mezi přeživší postavy a to bez ohledu na to, jestli jsou zrovna v bezvědomí nebo nějakém jiném mírnějším stavu mimo vědomí (třeba paralýza).

K nedostatku jídla jsem se přiblížil jen jednou a za času jsem si toho stihl všimnout Od té doby vyrážím po dungeonech jen po dokonalé kontrole zásob.
Jméno: Richmond 5. 8. 2018, 17:02:14 delete
e-mail:
 
Jo podcenění dostatečné menáže má v MM1 má fatální následky
Jméno: Ali 5. 8. 2018, 16:16:19 delete
e-mail:
 
No jo, nepozornost se nevyplácí, alespoň mně ne Z Mac verze si pamatuji, že nemá cenu se vydávat do Crazed Wizard Cave bez znalosti léčení otravy. Byla jsem tenkrát v jednom kuse otrávená slizem. Teď jsem si počkala, až klerička dosáhne na 7 level.

Vydala jsem se do jeskyně šíleného čaroděje, aniž jsem si uvědomila, že budu potřebovat dostatek jídla, protože tam budu muset absolvovat dost soubojů. V jeskyni jsem šla rovnou za čarodějem, aby mi zadal úkol a vyrazila na lov potvor. Když jsem si byla jistá, že mám potřebný počet soubojů za sebou vydala jsem se zpátky za staříkem. Jenže ouha! V chodbě střetů jsem přeskočila první skupinku monster, ale na druhý skok mi chyběla mana. Nechala jsem družinu odpočinout, jenže pak jsem zjistila, že se čarodějce neobnovily body many. Nechala jsem je znovu odpočinout, a zase nic. Byla jsem chycena mezi dvěma teleporty s monstry a neměla ani jediný zpropadený bodík many, abych mohla skočit zpátky a vrátit se do Sorpigalu. Nakonec mi došlo, že jsem ty chudáky nechala o hladu. Klerička sice zná kouzlo, jak vytvořit jídlo, ale byla také bez many. Tak pro mě celá výprava do šílencovy jeskyně skončila bez bodů a bez kořisti
Jméno: Richmond 5. 8. 2018, 08:50:55 delete
e-mail:
 
Expy se dělí mezi postavy, které jsou na živu. AspN si to teda myslím
Jméno: rengo 4. 8. 2018, 15:45:47 delete
e-mail:
 
Ted akorat nevim, jestli kdyby prezily vsechny postavy, tak jestli se expy rozdeli a nebo dostane kazdy 8650..
Jméno: rengo 4. 8. 2018, 15:04:35 delete
e-mail:
 
V podzemi Dusku jsem na 14,6 jsem narazil na Deadly Spores bylo jich asi 13 vedeny dvouma Wolverinama....
Spores samy od sebe explodovaly rozdavali dmg jak mne tak sobe, nakonec se mi podarilo zustat s knightem a vsichni ostatni byli mrtvi.. Dostal jsem neuveritelnych 8650 expu, Knight mel ale 3 hp a byl za zamcenyma dverma, v miste kde nefungoval rest podarilo se mi je bashnout a dobehnout k portalu do sorpigalu.. Ve velke radosti jsem ale zapomnel, ze se expy pricetly pouze rytirovi
Jméno: Elemir 3. 8. 2018, 19:52:20 delete
e-mail:
 
Uf, už se mi začalo dělat mdlo. Nechtěně jsem si vyzkoušel, jaké to je býti mužem Vůbec netuším, kde jsem k tomu přišel, ale družina se mi proměnila v čistě mužskou partu, což jsem zjistil v ulicích Portsmithu Naštěstí mi došlo, jak se toho zbavit.
Jméno: Elemir 3. 8. 2018, 19:15:05 delete
e-mail:
 
Intro není žádné

Ono dost záleží, co ti to vygeneruje za potvory a pak taky na tom, jak důkladně mapuješ. Mě trvá samotné kreslení hodinu. Pak záleží na všech ostatních věcech a právě na těch bojích, které to nejvíce protahují. Třeba tu část s temnými celami jsem několikrát opakoval, protože mi hra vždy nakonec vygenerovala něco, co jsem nedal a musel jsem si to celé zopakovat. Ostatně to se mi stává celkem pravidelně
Jméno: rengo 3. 8. 2018, 19:00:02 delete
e-mail:
 
Já dneska za hodinku prošel půlu podzemí Dusku, zatím poměrně snadný, když teda zakouzlím potřebnou protekci

To jsem se chtěl zeptat... Jaký je vlastně oficiální intro do pribehu?
Jméno: Elemir 3. 8. 2018, 18:55:36 delete
e-mail:
 
Já si schválně nechávám podrobnosti až do deníku. Teď už jsem navíc dost daleko a část věcí už do sebe začíná různě zapadat, takže bych nerad cokoliv z toho načínal. Sice pokračuji po jiné trase, ale určitě budeme mít dost bodů společných (styčných). Dneska jsem si třeba promluvil z kouzelníkem Ranalou v Korinově útesu a už se k těm hradům také blížím. Nakonec asi drobné změny v postupu provedu, ale pořád platí, že bych rád B1 a B3 nejprve domapoval.
Jméno: rengo 3. 8. 2018, 08:53:20 delete
e-mail:
 
Jojo... jinak myslím že tady se zatím oba snažíme psát tak aby to tomu druhému nic neprozradilo
Jméno: Elemir 3. 8. 2018, 06:02:42 delete
e-mail:
 
Díky Zvažoval jsem, jestli ty spoilery skrývat nebo ne a pak jsem si řekl, že už jen upozornění na ně dost prozrazuje, tak jsem to nechal být. Skoro všude něco bude, takže je opravdu lepší to číst až z dostatečným odstupem.
Jméno: Rengo 2. 8. 2018, 23:29:56 delete
e-mail:
 
Elemire tvuj denik je super, ale prectu si ho az zpetne, do podzemi Dusku se stejne chystam, takze jsem o nic nepřišel, ale priste uz by me to mohlo mrzet, ze bych si o nejake "hadance" precetl drive nez ji sam rozlustim
Jméno: rengo 2. 8. 2018, 23:15:07 delete
e-mail:
 
No, tak ja splnil cast ukolu(nebo cely?) od obou bratru a dostal jsem se i do objektu, kde jsem pomerne rychle zjistil, ze je to zatim nad moje schopnosti, ktere mam na 7 levlu... osobne si myslim, ze na toto bych potreboval level tak minimalne 10, takze asi nastal cas chodit po okolich a jak doporucoval Richmond zkusit nejaky ten Hrad.....Mam ted trosku problem, ze ani nevim jestli nejaky quest mam zadany, nebo ne... nevim moc jak to zjistit

Jméno: rengo 2. 8. 2018, 19:54:16 delete
e-mail:
 
Yuyana: já měl skoro výčitky... předtím než jsem začal řešit mm1 tak jste tu měli živou diskuzi
Jméno: Yuyana 2. 8. 2018, 19:30:04 delete
e-mail:
 
Ty chceš abych ti řekla že je to v pořádku, že :-D. Jen se bavte, však je to tu na stránkách k tématu . I když já osobně považuju DA za takovýho částečnýho mm nástupce :-D.
Jméno: rengo 2. 8. 2018, 19:00:50 delete
e-mail:
 
Yuyana: já měl skoro výčitky... předtím než jsem začal řešit mm1 tak jste tu měli živou diskuzi
Jméno: Yuyana 2. 8. 2018, 18:55:12 delete
e-mail:
 
Já zas přišla pozdravit, aby někdo neměl strach o můj život :-D. Ok, to asi není pravděpodobný, ale i tak . Myslim že budu brzo hrát "reinstalace windows". Moc se mi do toho nechce, protože jsem tejden nazpátek strávila asi šest hodin reinstalací a modovánim DAI, ale chytla jsem nějakej virus a celkově už je to tak nějak potřeba. Tak se na to psychicky připravuju a dávám dohromady všechno potřebný.