No jo, nepozornost se nevyplácí, alespoň mně ne Z Mac verze si pamatuji, že nemá cenu se vydávat do Crazed Wizard Cave bez znalosti léčení otravy. Byla jsem tenkrát v jednom kuse otrávená slizem. Teď jsem si počkala, až klerička dosáhne na 7 level.
Vydala jsem se do jeskyně šíleného čaroděje, aniž jsem si uvědomila, že budu potřebovat dostatek jídla, protože tam budu muset absolvovat dost soubojů. V jeskyni jsem šla rovnou za čarodějem, aby mi zadal úkol a vyrazila na lov potvor. Když jsem si byla jistá, že mám potřebný počet soubojů za sebou vydala jsem se zpátky za staříkem. Jenže ouha! V chodbě střetů jsem přeskočila první skupinku monster, ale na druhý skok mi chyběla mana. Nechala jsem družinu odpočinout, jenže pak jsem zjistila, že se čarodějce neobnovily body many. Nechala jsem je znovu odpočinout, a zase nic. Byla jsem chycena mezi dvěma teleporty s monstry a neměla ani jediný zpropadený bodík many, abych mohla skočit zpátky a vrátit se do Sorpigalu. Nakonec mi došlo, že jsem ty chudáky nechala o hladu. Klerička sice zná kouzlo, jak vytvořit jídlo, ale byla také bez many. Tak pro mě celá výprava do šílencovy jeskyně skončila bez bodů a bez kořisti
|