Ono je to s těmi remastery těžké, pro straší hráče to význam nemá a nové to osloví jedině tehdy, pokud sáhnout na pravidla hry. Anebo se možná někdo nudil a při vývoji BT4 začal pracovat na remasteru
Jinak já jsem po včerejšku mírně překvapen novým objevem v MMI Zatím jsem se u některých věcí držel v rovině spekulací, ale něco z toho už se mi potvrdilo. Pořád mi nešlo do hlavy, jak Ringo nabral takové levely a tak jsem se na "chvilku" zastavil ve Wyrm Peaks. Myslel jsem si, že bych tu po dosažení levelu 9 mohl potrénovat a dopomoci si rychleji k levelu 10, ale jakmile jsem dosáhl kýžených 512k xp, tak jsem zjistil, že další levelup už není dvojnásobek, ale je to nejspíše konstatntní číslo (144k xp - pro bojovníky apod. to bude dokonce méně).
Ve Wyrm Peaks je celkem 6 pevně daných bojů s wyverny, přičemž ten šestý je samotné hnízdo, které jsem však pobil jen jednou (kvůli obtížnosti). Dohromady to v průměru vynese 9 - 10k xp, přitom to není ani časově náročné. Nechtěně jsem se tak přiblížil k hranici levelu 11 Tohle jsem rozhodně v plánu neměl, ale opravdu mi to potvrdilo, že pak už to skáče po celkem přijatelných hodnotách a je to opravdu jen o té ochotě, věnovat čas nějakému grindu. Budu si to pak muset ještě cvičmo otestovat, abych znal přesná čísla.
|