Kdybych se měl dneska rozhodovat, jestli ten upgrade před dvěma lety byl přínosný, tak se v tichosti přikrčím v koutku a ani nedutám SoundBlaster Z byl asi jediná komponenta, na kterou by určitě došlo i předtím, ale já ten výkon využil ve skutečnosti jen u hraní Zaklínače 3. To byla a je nakonec jediná výkonově náročná hra, u které se mi to vyplatilo. Mass Effect Andromedu bych asi býval klidně oželel, a to bez ohledu na to, že se mi ta hra líbila, prostě bych jí jen nekoupil kvůli nízkému výkonu PC a určitě bych to neřešil.
Pro mě byl ten PC sestavený v roce 2009 pro mé účely asi opravdu max., co jsem využil a i toho Zaklínače 3 jsem na něm odehrál S BT4 nebo UA bych si nedělal starosti, to musí jet na starších počítačích. Mě spíš před lety začalo vadit, že se začaly patlat hry jen pro 64-bit systémy, protože bych si býval vystačil nejenm se starým PC, ale dodnes jsem mohl jet jen na Windows XP  |