StriderCZ: No já už negrinduju, protože není třeba, postavy jsou na hodně vysokých levelech, ale dost to zabíjí v podstatě prázdné prostory. Bohužel mám připitomělej zvyk hry dohrávat, takže to snad se skřípěním zubů dotlačím.
Ale musel jsem si udělat dneska radost a napotřetí jsem zvítězil v bitvě o Midway Než jsem pochopil, že skutečně musím hrát podobně, jako to bylo v reálu, tady držet flotilu s letadolvýma loděma dál od hlavního japonského svazu a jakmile odvrátím invazní jednotky od Midway, tak vyslat bombardéry včetně torpdových na západ a pěkně najít japonské letadlové lodě a zničit je Pohled na jejich lodě byl docela úchvatný, ale bylo jim to k ničemu, protože jsem jejich Zera předtím eliminoval svými Wildcaty . Takže kdo hledá modernho nástupce slavného Pacific Generalu, tak doporučím Order of Battle (je to i na Gogu). Obecně jsem po nedávném dočtení celé série od Hubáčka natěšenej na tohle kolbiště a mám nainstalovanýho stařičkýho simulátora Aces of Pacific od Dynamixu (autoři Beatrayl at Krondor).  |