Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 21. 10. 2018, 16:11:10 delete
e-mail:
 
V době, kdy jsem kupoval tu devatenácku už menší neměli )
Jméno: JCMurphy 21. 10. 2018, 13:34:56 delete
e-mail:
 
já hraju už několik let na 14" a vidíte mě že bych si na něco stěžoval? a vidím vůbec něco já?
Jméno: Richmond 21. 10. 2018, 12:15:44 delete
e-mail:
 
Se svým domácím 19" monitorem 4:3 (cíleně koupeným samozřejmě) si připadám jako socka )
Jméno: StriderCZ 21. 10. 2018, 06:40:57 delete
e-mail:
 
Kupuji si nový počítač, i když zatím bude bez grafické karty (na Vánoce kupuji dceři 1060 6GB, a tak si do PC vezmu její 970Ti.

Zatím mám jen 27 palcový monitor... a tak jsem ho zapojil do netbooku (má i VGA vstup). A zvykám si na MM VI a Settlers II (po přechodu z destipalcového monitoru an netbooku)

Rozehrál jsem novou partu- čtyři lučištníci. Je to taková varianta čtyř rytířů, s tím, že se budu zaměřovat na boj. Omezím útočnou magii na maximum. Nechám si déšť meteoritů (tohle kouzlo miluji). Na solo hry za rytíře mi vadila nepřítomnost pochodně a wizards eye, cestování a podobně.
Jméno: JCMurphy 16. 10. 2018, 19:14:37 delete
e-mail:
 
ty jo... už sem ani nechodím tak často jak předtím... jinak letenku jsem nakonec koupil odlet 5.11. a návrat 6.2.... akoráte nebudu na srazu :( ale dal jsem vědět ať tam někdo vezme noťas či tablet a můžu s nima pít aspoň online
Jméno: Richmond 14. 10. 2018, 22:27:56 delete
e-mail:
 
StriderCZ: No já už negrinduju, protože není třeba, postavy jsou na hodně vysokých levelech, ale dost to zabíjí v podstatě prázdné prostory. Bohužel mám připitomělej zvyk hry dohrávat, takže to snad se skřípěním zubů dotlačím.

Ale musel jsem si udělat dneska radost a napotřetí jsem zvítězil v bitvě o Midway Než jsem pochopil, že skutečně musím hrát podobně, jako to bylo v reálu, tady držet flotilu s letadolvýma loděma dál od hlavního japonského svazu a jakmile odvrátím invazní jednotky od Midway, tak vyslat bombardéry včetně torpdových na západ a pěkně najít japonské letadlové lodě a zničit je Pohled na jejich lodě byl docela úchvatný, ale bylo jim to k ničemu, protože jsem jejich Zera předtím eliminoval svými Wildcaty . Takže kdo hledá modernho nástupce slavného Pacific Generalu, tak doporučím Order of Battle (je to i na Gogu). Obecně jsem po nedávném dočtení celé série od Hubáčka natěšenej na tohle kolbiště a mám nainstalovanýho stařičkýho simulátora Aces of Pacific od Dynamixu (autoři Beatrayl at Krondor).
Jméno: StriderCZ 14. 10. 2018, 20:01:18 delete
e-mail:
 
Bards tale jedničku jsem rozehrál, začátek je fajn, člověk je plný očekávání, ale přiznám se, že na ni s dostupem nevidím nic extra zábavného. Nekonečné grindování je vopruz.
Prostě ze hry necítíl, že by "počítač zastupoval pána jeskyně".
Moje doporučení: zkusit, začít, někam se dostat a včas přestat. Protože se to už k lepšímu nezmění, spíše zhorší.
Jméno: JCMurphy 14. 10. 2018, 20:00:06 delete
e-mail:
 
tak jsem po dlouhé době zase rozjel gothica... akorát jsem v kolonii nechal cca třetinu orků před hradem, polovinu ohnivejch ještěrek a bandu pěti ještěráků vedle řeky u sopky... co jsem nechal v první kapitole si bohužel nepamatuju možná tepár stínovejch bestií a pak se eště musím podívat do těch tunelů vedle Dexterovy (bejvalé Dexterovy ) věže... no uvidíme jak nám to půjde dál... jenže jsem každopádně zapoměl jak je to s rozdělováním bodů do zbraňovejch dovedností tak jsem to naboostil z těch tabulek a ono... se to zvedlo?... jak to funguje?
Jméno: Richmond 13. 10. 2018, 15:39:15 delete
e-mail:
 
No nejsem si jist, že druhý a třetí díl jsou lepší. crpgaddict z nich byl třeba úplně otrávený.
Jméno: Elemir 13. 10. 2018, 15:14:01 delete
e-mail:
 
Moc jsem si od toho od posledních videí nesliboval, takže jsem byl připravený na cokoliv, ale v tomhle jaksi zalíbení hledat nemohu. Možná kdyby Underworld Ascendant vyšel před Bard´s Tale IV, tak by to bylo schůdnější. Ona i ta atmosféra se z toho začala po další hodině vytrácet a nějak mi to celkově herně nesedí. Já pak přidám na fórum odkaz na záznam ze hry.

U Bard´s Tale jsem při hledání historie narazil na různé připomínky k hratelnosti jedničky a docela mě to odradilo od jakéhokoliv pokusu. V těch dalších dílech je to prý lepší. Koukal jsem, že DJ rozehrál remake původní trilogie a taky z toho není zrovna unešený.
Jméno: Richmond 13. 10. 2018, 08:55:42 delete
e-mail:
 
Jediné 2 hry, na které jsem se trochu těšil od posledního MM:X a dle Tvých dojmů ai jedna nedopasla úplně slavně.

Mimochodem první Bard, ten z roku 1985. Moc nechápu, proč to crpgaddict dal do "must play" listu. Nejsem sice až tak moc daleko, ale je to hodně "prázdné" a ty návraty z podzemí jsou dost frustrující. Sice to bylo v prvních Wizardry taky, ale tam mi to nějak tolik nevadilo, jako tady.
Jméno: Elemir 12. 10. 2018, 20:11:03 delete
e-mail:
 
A je to tady, dneska dorazil beta klíč k Underworld Ascendant pro všechny, kdo přispěli alespoň 35 USD. Začal jsem stahovat
Jméno: Yuyana 11. 10. 2018, 02:08:30 delete
e-mail:
 
Myslim to absurdní blikání který mi tu naskočilo :-D. Nevim co se děje. Možná je chyba na mojí straně.
Jméno: Elemir 10. 10. 2018, 21:13:28 delete
e-mail:
 
Myslíš to ticho nebo to odsazení ve Striderově příspěvku? On tam měl podle mě nakopčený i obrázek.
Jméno: Yuyana 10. 10. 2018, 14:42:29 delete
e-mail:
 
Co se to proboha děje s místem pro vzkazy?
Jméno: StriderCZ 10. 10. 2018, 08:15:57 delete
e-mail:
 






Kelowna je město v kanadské provincii Britská Kolumbie. Leží na břehu jezera Okanagan v údolí Okanagan Valley. Název města je odvozen od indiánského pojmenování samice medvěda grizzly. V Kelowně sídlí správa regionálního okresu Central Okanagan, třetí největší metropolitní oblasti v provincii (po oblastech Lower Mainland a Victoria).

Se svoji scenérií, suchým a mírným podnebím je Kelowna jedním z nejrychleji se rozvíjejících míst v Severní Americe. Kelowna má po Vancouveru druhé nejvyšší ceny pozemků v Kanadě.[1] Pro svoje mírné klima a vinice v okolí bývá občas Kelowna porovnávaná s Kalifornii.

Kelowna je 22 největší metropolitní oblast v Kanadě. (zdroj wikipedie)

Co se týče SG1
je Kelowna stát na planetě Langara, odkud pochází Jonas Quinn. Podle majora Samanthy Carterové jsou Kelownané na technologické úrovni podobné Spojeným státům americkým v 40. letech 20. století. na druhou stranu: v Kelowně se SG1 poprvé seznámila s nakadahovým reaktorem.
Jméno: Adam23 7. 10. 2018, 19:39:32 delete
e-mail:
 
Kelowna, to je ze StarGate?
Jméno: JCMurphy 1. 10. 2018, 03:16:48 delete
e-mail:
 
jedu za tetkou... bydlí kousek od města Kelowna a v zimě bude prodávat jeden bejvák, tak tam do té doby, respektive do vánoc budu já... akorát tu cestu musím zacvakat, ale už jsem to domluvil...
Jméno: Elemir 30. 9. 2018, 21:57:46 delete
e-mail:
 
U Kanady nevím, ale u USA jsou to tuším 3 měsíce na pracovní vízum (platí to obousměrně). Před pár lety tu takhle u nás dusili jednoho inspektora. Tam je totiž problém ještě v tom, že nemůžeš o vízum požádat hned po vypršení toho prvního, ale musí mezi tím být pauza 2 měsíce. To by ti ale v té Kanadě mohli vyřídit přímo na konzulátu. Uvidíš, pokud by se nějaká příležitost naskytla, tak bych to řešil až pak. Nehledě na to, že i v USA pracuje dost lidí načerno. A kam tam vůbec konkrétně jedeš, nebo resp. kde začneš?
Jméno: JCMurphy 30. 9. 2018, 21:27:22 delete
e-mail:
 
no jako... aj já jsem odposlouchával jeden párek ve vlaku a ten borec říkal, že šel do británie dělat umývače nádobí bez znalosti jazyka a nakonec se stal šéfukchařem v té restauraci... lenže nevím jak to vlastně funguje... když tam chceš pracovat, tak potřebuješ dajaký spešl papíry, ne?... protož teď tam můžu jet maximálně na půl roku bez možnosti práce...