Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 20. 1. 2004, 17:37:18 delete
e-mail:
 
Bohužel jsem se od té doby compileru příliš nevěnoval (a na hraní už moc času taky nemám), ale koukal jsem, že už existuje překlad manuálu ke skriptování.
Jméno: JBS 19. 1. 2004, 15:00:17 delete
e-mail:
 
tak uz si ovladnul compiler? (c;
Jméno: Emrys 30. 11. 2003, 18:23:01 delete
e-mail:
 
Hele blažin,nechodíš ty náhodou na hokej?! Vojtěch
Jméno: Jan Bláha 15. 5. 2003, 16:35:17 delete
e-mail:
 
Tak ti to snad funguje :-)
Jméno: Elemir 15. 5. 2003, 16:04:27 delete
e-mail:
 
Zkouška nového questbooku. Dokud se mi ho nepodaří odladit, bude přístupný jen pro verzi s rozlišením 800x600.