Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 20. 1. 2004, 17:37:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Bohužel jsem se od té doby compileru příliš nevěnoval (a na hraní už moc času taky nemám), ale koukal jsem, že už existuje překlad manuálu ke skriptování. | |||
| Jméno: | JBS | 19. 1. 2004, 15:00:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak uz si ovladnul compiler? (c; | |||
| Jméno: | Emrys | 30. 11. 2003, 18:23:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hele blažin,nechodíš ty náhodou na hokej?! Vojtěch ![]() |
|||
| Jméno: | Jan Bláha | 15. 5. 2003, 16:35:17 | ![]() |
| e-mail: | janblaha(z)jabber(tečka)sh(tečka)cvut(tečka)cz | ||
| Tak ti to snad funguje :-) | |||
| Jméno: | Elemir | 15. 5. 2003, 16:04:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkouška nového questbooku. Dokud se mi ho nepodaří odladit, bude přístupný jen pro verzi s rozlišením 800x600. | |||