Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 5. 12. 2004, 21:53:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsem bohužel přišel na to, že jsem si výsledkovou listinu své první hry Might and Magic 6 neuložil. ![]() |
|||
| Jméno: | Gas-Gano | 3. 12. 2004, 08:00:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No jo, musí se najít nějaká ta spojitost. Někdy mám poslat mail panu JVC a zeptat se ho "jak to bylo" a vyřešej se konečně ty otázky jako třeba jestli je Corak živý nebo mrtvý a co znamenala ta jeho hláška v outru MM7: "I am A Corak, not THE Corak" nbo něco v tom smyslu. A hlavně když centrum VARN je pod Svobodným Přístavem, když by měla být ve hrobce VARN ta samá loď nebo jestli tam je pohřbenej koráb, kterým odletěli hrdinové z ostrovů Terra. I když to si zase nesedí s Lincolnem v AvLee. Tohle bude ještě potřeba hodně prozkoumat. No nic nevadí, na to přijdem. A děkuju váženým pánům Stevu Bacovi a Robu Kingovi za výbornej soundtrack ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 12. 2004, 16:54:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hah, tak tento limit questbooku mi nějak unikl, naštěstí to brzy nahradí databáze ... tak doposílám zbytek: mohl pořádně někam vyrazit, abych moc často neumíral - to mi ještě zůstal utajen tahový režim boje. V zátoce pašeráků jsem našel mistra portálů, takže jsem se do některých měst podíval vcelku brzy. Ten návod si pročtu, já jsem na netu zatím našel dva podobné zdroje, ale trochu zvláštně koncipované, takže některé části vypadají poněkud zmateně, resp. informace jsou zavádějící. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 12. 2004, 16:52:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky. Ale jak vidím, asi jsem měl špatné informace o limitu. Mám nepatchovanou verzi hry a někde jsem viděl údaj o 8 000 000 zk. Při těch 7 500 000 to pak odpovídá přibližně levelu 118. Budu muset vyhledat i ten starší save z první hry, abych se na to podíval. Tak vysoko jako ty jsem se nejspíš nedostal. Už ani nevím, pokolikátý jsem to hrál, ale dohrál jsem to teprve dvakrát, vždy mě do toho skočil nějaký problém. Poprvé jsem to hrál asi dva měsíce, nakonec času bylo dost, takže jsem u toho seděl často. Pamatuju si akorát, že jsem dost dlouho hrál bez kouzel Městská Brána a Loydův maják a můj kouzelník vyčerpal všechny své zkušenostní body na magii ohně, kterou jsem považoval za nejlepší. Když jsem na ně konečně našetřil, tak jsem je nemohl nikde sehnat. Podařilo se mi to až v Blackshiru u Mr. Q v truhlách. To už jsem měl v batohu v&šechny pamětově krystaly, a vetšinu lokací za sebou. Podobně dlouho jsem hledal mistra ve střelbě z luku a Úl jsem omylem navštívil dvakrát. Prostě jsem jen tak dorazil do dobré vody a vlezl tam, anichž bych ten quest měl zadaný. Když jsem se pak později dostal k Blasterům, tak jsem je použil jenom na likvidaci reaktoru. Neni nad pořádný meč a sekeru :-). Teď jsem je však použil na likvidaci titánů a draků a musím uznat, že je to vcelku efektivní způsob boje. Ze začátku jsem se pohyboval na podobném území jako ty, akorát jsem k tomu přidružil i Svobodný přístav. Tam jsem dorazil tuším při levelu okolo 20 - 25. Stejně pak dlouho trvalo, než jsem ![]() |
|||
| Jméno: | Gas-Gano | 2. 12. 2004, 07:55:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lol, to je dobrý. Já jsem zkušenostnímu stropu nesahal ani na paty. Já jsem teprv u kontrolního centra, ale hraji stále rychleji, nebot tu hru hraju už asi počtvrtý. Když jsem to hrál popvrý, měl jsem nějakou 140. úrověň. Hlavně to trvalo skoro půl roku, protože jsem měl strach opustit území Sorpigal-Ironfist-Mist-bootleg bay asi do 40. úrovně :) Ten text jsem ti poslal. Doufám, že je to něco novýho, na internetu začínám narážet na některý stejný informace, ale stále na tu klíčovou- Spojitost mm1,3 a 6 a jak jsou časově od sebe vzdáleny. Jinak ti blahopřeji k vítězství. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 12. 2004, 12:54:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Včera jsem již podruhé dohrál Might and Magic VI. Kromě jeskyně Dračích jezdců (nějak jsem zapoměl a už se mi tam z Úlu nechtělo vracet) jsem nevynechal jediný dungeon. Když jsem to před lety hrál prvně, tak jsem vynechal i souboje s draky v Dračích píscích a titány na Poustevníkově ostrově, ale to se tentokrát nestalo. Obohatil jsem si tak svou sbírku artefaktů. Skoda jen, že jsem nevložil více bodů do dovednosti vzdělávání, původně jsem chtěl dosáhnout zkušenostního stropu (vypadá to, že mi chybělo už jen nějakých 500 000 zk), ale nevadí. Někam sem umístím závěrečnou výsledkovou listinu. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 11. 2004, 21:43:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jj, za ty kouzla děkuju, došly. Tu historii mi můžeš taktéž poslat, díky. Já se na to kouknu. Když jsem si to tak dal pomalu dohromady, tak teprve díly od mm6 vejš, se odehrávají na planetě. Ostatní světy jsou součástí kosmických lodí, viz uvítací tabule kontrolního centra alias VARN, pod Orákulem Svobodného přístavu. | |||
| Jméno: | Gas-Gano | 30. 11. 2004, 13:20:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hm, jak si říkal, že teď na MM nemáš moc čas tak jsem si vzpoměl, že někde mám taky nějakou údajnou historii z jedný německý stránky a ještě něco, ale to je anglicky a taky to je nějakej pohled historii-Rozeznal jsem jenom něco, že jména světů( VARN, CRON a XEEN jsou zkratky něčeho. Teď si jenom pamatuji na jejich společné koncové N - Nacelle. Hm uvidíme. Kdybys chtěl můžu ti to poslat. Jo a došli ti ty kouzla? | |||
| Jméno: | Gas-Gano | 21. 11. 2004, 16:11:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
Sakra,to je na nic. Ve Windows XP MM7 a MM8 těžko rozjedu. Nevadí, určitě na něco přijdu. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 20. 11. 2004, 20:25:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ten seznam bych celkem uvítal. Nativně MM v linuxu nejsou, ale mm1-3 se mi podařilo bez obtíží rozchodit v Dosboxu s Freedosem, dokonce lépe než s DOSem 7.x. | |||
| Jméno: | 20. 11. 2004, 18:32:52 | ![]() |
|
| e-mail: | |||
| Ty kouzla nebudu takovej problém. Můžu ti poslat seznam kouzel z MM a jak se spou�těj. Příklad:Cleric=level_1,speel_6=Torch Light. atd... Ale ty přesily jsou vodporný, zvlášt nalevo od brány Sorpigalu ve stromech bývá horda:) Jsou MM vůbec v Linuxu? |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 11. 2004, 10:45:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já jsem se v Sorpigalu a okolí zatím jen motal, abych si vytvořil mapku, takže jsem moc postav nevyzkoušel (většinou jsem narazil na nějakou přesilu :-)) Mám v oblibě kleriky, ale nějak jsem se ztratil v tom systému kouzlení. Ještě, že si mě upozornil na to jak se savuje, takhle jsem začínal pořád dokola. | |||
| Jméno: | Gas-Gano | 19. 11. 2004, 07:57:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, to nevadí. Ty čtverečkovaný paríry jsou dobrej nápad. Sice mám z internetu mapku Sorpigalu i s popisem, ale tohle je slušný, zkusím to taky. A ten můj zákys tkví i v tom, že občas pořádně nerozumím lidem, kteří mi dávají quest. Ale je to celkem dobrý. Jaká postava (povolání) v MM1 je tvá oblíbená? | |||
| Jméno: | Elemir | 18. 11. 2004, 10:58:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U jedničky jsem si začal na čtverečkovaný papír tvořit mapky (jeden čtvereček = jeden krok, tak jak se to u krokovacích dungeonů dělávalo). Já raději zůstávám u angličtiny, němčina mi moc nejde. K té češtině k mm6, ta z Levelu by měla být jediná. | |||
| Jméno: | Gas-Gano | 18. 11. 2004, 08:55:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jedničku jsem ještě nedohrál. V takhle staré hře a grafickém rozhraní se někdy špatně orientuji a taky na tom nejsem tak dobře s angličtinou a záleží taky na náladě. Momentálně mám rozdělanou MM4 a MM5. Jsou německy, takže tomu rozumím výborně a aspoň vím, co se děje. MM6 jsem taky nedávno hrál. Nevíš o nějaké jiné češtině do MM6, než té, která vyšla v Levelu? | |||
| Jméno: | Elemir | 15. 11. 2004, 12:36:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ano, ještě žiju, ale dost jsem zlenivěl. Opětovně jsem rozehrál mm6 (minule se mi vyskytla nějaká chyba v programu, což mě na pár měsíců otrávilo), abych si ujasnil pár věcí. Už si jedničku dohrál? | |||
| Jméno: | Gas-Gano | 6. 11. 2004, 22:37:58 | ![]() |
| e-mail: | adam45(z)post(tečka)cz | ||
Už to jsou měsíce, co jsem tyhle stránky viděl v provozu. Mám pochopení pro situaci, nebot i já sám Linux vlastním, ale žiješ vůbec??? ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 3. 9. 2004, 16:24:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Konečně zas doma. Od rána jsem opět majitelem připojení k internetu. Pro známé tváře: na ICQ se objevím již brzy. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 21. 4. 2004, 14:15:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak s tou aktualizací to nebude zas tak žhavé. Kromě zdravotních komplikací mě zasáhly i komplikace technické. Při troše štestí se tu nové články objeví během víkendu (dnes mě snad čeká poslední problematické nastavení v linuxu, ale blíže až v příslušném článku). To jen na vysvětlenou, aby si někdo nespojoval datum posledního článku s aprílem ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 4. 2004, 11:56:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsem se zase po dlouhé době rozhoupal a je tu nová vlna aktualizací :-) V nejbližší době však dojde ke kompletní změne designu a obsahu stránky, ale nebudu zatím předbíhat. Vzhledem k malé návštěvnosti webu si toho ani nikdo nevšimne. ![]() |
|||