Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 22. 1. 2005, 12:55:50 delete
e-mail:
 
Nevadí, neni kam spěchat. Včera jsem úspěšně dohrál Morrowind, takže se zas můžu plně věnovat MaM. Já mám spíš zas jinej problém. Nějak podezřívám svého poskytovatele ze špatného započítávání dat (mám tarif s datovým limitem), takže tu pořád živořím s nedostatkem dat. Skoro se bojim uploadovat obrázky, ale snad to v brzké době vyřešim - aktivně taky nabízí neomezený limit, ale s výrazně nižší rychlostí a vyšší cenou - že by mě chtěl donutit přejít?
Jméno: Gas-Gano 22. 1. 2005, 00:17:51 delete
e-mail:
 
Mám špatný zprávy. Právě před chvílí jsem se pokoušel opravit jeden problém ve FAT tabulce a výsledkem byl zničený Harddisk - 20 GB v háji včetně návodu. Musím začít znovu a termín plánovaného dokončení odsouvám. Smůla
Jméno: Elemir 11. 1. 2005, 11:00:01 delete
e-mail:
 
Uspořádal jsem si všechny dostupný data, který jsem za těch pár let naspořádal a začal jsem dělat jednotlivý screenshoty z HoMaM. Trošku se to spomalilo, neboť jsem koneně po dvou letech rozehrál Morrowind, abych si taky odpočinul od MaM.
Jméno: Gas-Gano 10. 1. 2005, 09:44:26 delete
e-mail:
 
V neděli jsem dohrál MM4. Teď už stačí ten brajgl nějak srovnat a něco z toho půjde dotvořit.
Jak jsi na tom ty?
Jméno: Elemir 21. 12. 2004, 11:02:22 delete
e-mail:
 
Budu teď v podstatě až do nového roku nedostupný. Pokusím se do té doby sepsat část o kampani Restoration of Erathia a pokud bych to náhodou stihl tak se podívám i Shadows of Death.
Jméno: Elemir 16. 12. 2004, 09:51:03 delete
e-mail:
 
Díky za pomoc. MaM 1 a 2 udělám, a snad stihnu i Heroes. Přeci jen jsem MaM 6 nedávno dohrál, takže se mi na to nechce jít rovnou znovu. Mám tu však savy od všech nových dílů, takže to bude trošku lehčí. Ještě si budu muset k tomu sednout a vypsat si všechny podstatné body, aby to bylo jednotné a zbytěčně jsme se nemuseli k nečemu vracet, jak jsem to zažil u návodu na MaM 9, kde jsem třeba původně vůbec nepočítal s tvorbou map a vlastně dodneška jsem neudělal kromě bestiáře jiné screenshoty (Berka se bude asi divit, ale trochu mě zklamal tím, že ho netrápilo zveřejňovat autorství k jednotlivým částem, které ode mě obdržel a že toho nebylo málo - už mě jednou někdo napadl mým vlastním návodem). Během dne tu budu měnit design, takže to tu možná nebude fungovat příliš dobře, ale snad se mi ho podařilo odladit natolik, abych ho nemusel dodatečně upravovat (nic proti IE, ale docela jsem zděsil, co provedl s pozicováním).
Jméno: Gas-Gano 16. 12. 2004, 08:02:50 delete
e-mail:
 
Tak jo, všimnul jsem si té tvé zprávy.
Jak už jsem řekl o své práci ohledně MM4, mám rozepsaný návod.
A jestli potřebuješ pomoc, jsem ti k dispozici. Jenom ještě poznám k MM1 a MM2: Je anglicky a zřejmě to budu prokousávat ještě hodně dlouho, takže mi můžeš pomoct s těmihle prehistorickými díly.

Moje rada je začít s tím nejjednoduším: MM6. Je to nejoblíbenější a nejznámější díl. Udělat návod a výpis Questů sice bude těžší, ale udělat úvod, předměty, příběh, souvislost s historií a ostatní drobnosti problém nebude.
Potom může přijít MM7, MM8 a MM9. Já můžu mezitím sestavovat ty starší díly.
Říkal jsi co nejvíc informací. Nemělo by se zapomenout na "Hírouse"
Jméno: Elemir 13. 12. 2004, 10:42:48 delete
e-mail:
 
Aha, tak to se to už nechová podle pravidel. Počítal jsem to podle toho vzorce, co je uvedený v manuále.
Jméno: Gas-Gano 13. 12. 2004, 10:38:32 delete
e-mail:
 
lol, mám tu další zajímavý čísílka. Testoval jsem ty zkušenosti. Když máš přesně 2000000000 zk., tak máš level 2000. Haha. Zkoušel jsem to u kouzelníka:
Všechny dovednosti na úrovni 60 a ještě mi minimálně 2000 dov. bodů zbylo. Nějakej těch 5000HP a 10 000 many.
Tak to už je síla.
Testy: Draci v dračích píscích vybiti za deset minut.
Úl zničet za patnáct minut, aniž bych spustil tahový režim.

Nevýhody: Když dosáhneš strpou, (cca 2.42 miliardy zk.) tak se NPC postavy s tebou odmítaj bavit. říkaj: "Zmiz, parchante, obtěžuješ mě. Přijď, až ti nepoteče mlíko po bradě"
Asi to bude i v tom, že když stropu dosáhneš, přeskočí ti na -2.24 miliardy zk.
Ehm. Nějaký patchík by se hodil...
Jméno: Elemir 11. 12. 2004, 17:29:51 delete
e-mail:
 
Dvakrát za sebou mi sem nějakej polák napsal odkazy na nějakou kosmetiku, tak jsem je smáznul.
Jméno: Gas-Gano 11. 12. 2004, 16:01:32 delete
e-mail:
 
Co tím myslí. Na co spamy?
Jméno: Elemir 10. 12. 2004, 10:39:17 delete
e-mail:
 
Sakriš ten přihlouplej polák mi s tím spamem dal zabrat. Odmázl jsem ten jeho post pomocí toho editoru na webzdarma a hned mi to nahradilo ž, š a ť číselným kódem, takže jsem to musel upravit ručně. Ble, spammers sucks!
Jméno: Elemir 9. 12. 2004, 11:43:38 delete
e-mail:
 
Já jsem počítal asi tak, že by se pomalu přidávaly body do vzdělávání až; do toho limitu. Když jsem to dříve hrál, tak si pamatuju, že draci a titáni se rewspawnovaly velmi rychle, ale je pravda, že by to bylo na velmi dlouho. Bylo by to zajímavé. Pokud by zdraví postav přesáhlo hranici 2000 hp a body v magii byly dost velké, pak by byl asi armagedon velmi mocným kouzlem.


Tvou pomoc bych samozřejmě uvítal, pomalu teď dávám dohromady nějaké posbírané obrázky a upravuju vlastní screenshoty, ale na hraní už teď opravdu čas nemám. Zatím připravuju nový design stránek a tvořím tu nějaké to rozhraní přes php. Pokud bys to zvládl, bylo by dobré udělat také nějaké ty screenshoty, ale pokud se ti nebude chtít tak nevadí. Udělat stránku věnovanou celé sérii byl můj prvotní záměr, ale pak mi došlo, že to je docela velké sousto a podle toho to vypadá. Vlastně jsem ještě ani nic pořádně neudělal.
Jméno: Gas-Gano 9. 12. 2004, 07:58:18 delete
e-mail:
 
P.S. Maximální level dovedností je 60-63.
Jméno: Gas-Gano 9. 12. 2004, 07:56:48 delete
e-mail:
 
lol, lol, lol. Haha. To je zajímavý...
Tady ani nejde of vzdělávání, ale o to, jak dlouho u tý hry člověk vydrží, aby dosáhl takový úrovně :)).
Ještě taková otázka ohledně tvých stránek. Sice jsi říkal, že na to teď nemáš čas, ale jestli si nehrál třeba MM4 a MM5, tak můžu pomoct. Hraju to dělám výpisky a poznámky o příběhu. To by se šiklo: Stránka o MM, kde jsou informace a poznámky o všech dílech. atd...
Jméno: Elemir 8. 12. 2004, 19:30:42 delete
e-mail:
 
Tak jsem si to tak preventivně vypočítal. Těch 8 000 000 zk odpovídá levelu 126. Při 2 miliardách zk se lze dostat až na level 1999. Ani jsem se nesnažil zatím propočítat, kolik bodů ve vzdělávání by k tomu bylo potřeba a za jak dlouho by to bylo možné dosáhnout.
Jméno: Elemir 6. 12. 2004, 16:50:57 delete
e-mail:
 
Samozřejmě to počítám ještě před rewspawnem, oni se pak např. ti titáni už obnovují docela rychle.
Jméno: Elemir 6. 12. 2004, 16:46:09 delete
e-mail:
 
Tak to už je docela slušný level, schválně si to zkusím přepočítat kolik to pro ty dvě miliardy bude a jak by to bylo možné dosáhnout. Já jsem teď při hře absolvoval trénik na mistra ve vzdělávání (7? bodů dovednosti) během několika měsíců, v podstatě hned jakmile jsem dorazil do Svobodného přístavu a mohl cestovat do Stříbrné zátoky. Předpokládám, že kdybych porazil ještě ten zbytek monster (okolí Blackshiru, okolí Stříbrné zátoky a hradu Alamos + jeskyně Dračích jezdců, takže toho vlastně moc nezbylo) a splnil quest na veledruida a arcidruida, tak bych se dostal možná na hranici levelu 130.
Jméno: Gas-Gano 6. 12. 2004, 15:43:18 delete
e-mail:
 
P.S. teď přesně nevím, jesli to je nebo neni ptachovaný.
Jméno: Gas-Gano 6. 12. 2004, 15:41:35 delete
e-mail:
 
Hm, to se stává, ale myslím si, že tě potěším.
Zkoušel jsem hledat ten počet zkušenotsí a zjistil jsem zajímavý věci:
No ehm... zkušenostní strop jsou nějaký dvě miliardy... Cvičiště u hradu Ironfist tě může vytrénovat až na 200. úrověň a cvičiště v Rajském údolí do maxima(přesný č. neznám).
Dost zajímavý čísla..., ne?