Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 29. 8. 2005, 21:33:26 delete
e-mail:
 
Njn, i tací se najdou, ale s tím se mnoho nenadělá. Pomalu se připravuju k menší aktualizaci, ale nějak mi mnoho času nezbývá. Po celém dni u PC už se mi u toho doma moc sedět nechce.
Jméno: Gas-Gano 29. 8. 2005, 21:20:59 delete
e-mail:
 
Pitomci...
Jméno: Gas-Gano 27. 8. 2005, 12:22:10 delete
e-mail:
 
Juj. Lenost je hrozná věc...Pokusím se taky hnout sebou. Moc mi toho nezbývá. Třeba to do konce prázdnin stihnu...
Jméno: Elemir 26. 8. 2005, 21:01:21 delete
e-mail:
 
Sakriš, už to táhne na třetí rok existence webu a pokrok žádný ... Heh, asi bych s tím měl něco udělat.
Jméno: Elemir 10. 8. 2005, 21:01:38 delete
e-mail:
 
Vidím, že smajlíci se neuchytli :)
Jméno: Venca 11. 5. 2005, 09:16:24 delete
e-mail:
 
Dobrý den !
Jméno: Elemir 10. 5. 2005, 16:53:59 delete
e-mail:
 
Zkouška nového systému smajlíků:

Text text text
Jméno: Elemir 9. 5. 2005, 19:47:34 delete
e-mail:
 
Tak je to skutečně také na té stránce http://www.liflg.org/ , nevim proč to ráno nešlo.



Jméno: Elemir 9. 5. 2005, 07:10:45 delete
e-mail:
 
Neni to nativní binárka, ale dělá se to přes instalátor od Loki. Kdysi jsem to s nějakým starším instalátorem přímo z http://www.lokigames.com/ zkoušel, ale nepodařilo se mi to zprovoznit (nespolupracoval s novou verzí glibc 2.x). Zkus se podívat na http://www.liflg.org/ . Wine ani Cedega mi to nepobraly, ale někde tu mám link na stránky zabývající se jen těmito ABI a tam jsem snad zahlídl nastavení konfigurace pro běh, ale obávám se, že se jednalo o tu samou stránku jako je loki-installer, jen tam ta nabídka z menu zmizela, ale až budu mít čas tak se po tom zkusím poohlédnout, kdyby tomu tak náhodou nebylo. Další možností je podívat se po torrentech jako je třeba http://www.tuxwarez.com/ .
Jméno: Gas-Gano 9. 5. 2005, 00:04:21 delete
e-mail:
 
Dočet sem se na Netu, že existuje HoMM3 pro Linux. Jestli je to pravda, nevíš jestli se to dá někde stáhnout?
Jméno: Elemir 1. 5. 2005, 18:11:28 delete
e-mail:
 
Ahoj, to jsem rád, že jsi ještě mezi živými ;-) Taky se chystám pokročit, konečně se mi začíná dostávat času, i když to ještě neni pořád ono.
Jméno: Gas-Gano 29. 4. 2005, 16:12:30 delete
e-mail:
 
Čauves.
S tím návodem ještě hotov sice nejsem, ale píšu proto, aby bylo vidět že něco dělám. I když to tak trvá...
Jméno: Elemir 22. 3. 2005, 09:52:43 delete
e-mail:
 
Díky, snad už si na to konečně najdu čas.
Jméno: kjus 19. 3. 2005, 21:44:04 delete
e-mail:
 
jestli se ti to podari dodelat, tak by to moh byt docela dobrej web
Jméno: Elemir 3. 2. 2005, 23:55:18 delete
e-mail:
 
Od pondělka nastupuju na několik měsíců na práci do Prahy. Vypadá to, že budu mít zcela jiné starosti než je hraní a tak se zas budu muset na neurčito odmlčet (komp se mnou necestuje). Asi mi neni přáno tohle dokončit. Když se ti ten návod podaří dokončit, tak dej vědět, já sem pak ještě dám ten na MaM IX.
Jméno: Gas-Gano 1. 2. 2005, 10:52:55 delete
e-mail:
 
Jak se mi ten návod vymazal, nějak jsem ztratil chuť to dát znova do pořádku. Začal jsem včera. Pokusím se to dokončit do konce prázdnin. Snad to zvládnu.
Jméno: Elemir 26. 1. 2005, 10:25:32 delete
e-mail:
 
Nejlevnější neomezený tarif je 300/300 kb/s za 690,- , dříve jsem jeden experimentální měl a byl sdílený mezi 2 uživatele, ale netušim, jestli je tomu tak i tohoto. Abych nezapoměl, 190,- z těch uvedených cen je za pronájem modemu, takže ono připojení jako takové zas drahé neni.
Jméno: Gas-Gano 25. 1. 2005, 09:30:11 delete
e-mail:
 
Lol, to je zajímavý. Já mám 256 Kb/s za 500 měsíčně.
Jméno: Elemir 25. 1. 2005, 09:22:47 delete
e-mail:
 
Kabelovka, 4096/300 kb/s s limitem 500 MB/měsíc za 500,- .
Jméno: Gas-Gano 24. 1. 2005, 11:46:03 delete
e-mail:
 
No, s tímhle problém nemám. Já to mám datově i časově neomezený. Co máš ty za tarif?