Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 19. 12. 2005, 23:33:27 delete
e-mail:
 
O některých hrách se člověk z prvu dozvěděl spíše náhodou, ale na tehdy existujících stránkách 3DO byly všechny uvedeny. Crusaders of Might and Magic a Requiem: Avenging Angel vyšly jako plné hry LEVELu. Dark Mesiah of Might and Magic vyjde příští rok a je to ten slíbený počin Ubisoftu pokračovat v herní sérii MaM, ovšem samozřejmě po svém. V době Might and Magic VII ještě vyšel samostaně Arcomage a na způsob Counter Striku tu byly multiplayerový Legends of Might and Magic (obě zmíněné hry jsem bohužel neměl možnost sehnat).
Jméno: Enid an Glenna 19. 12. 2005, 21:52:44 delete
e-mail:
 
Týý brďo! takže her ze světa MaM je víc než jen Heroes a MaM ??? To sou šoky takhle poránu! Jakto že to nevím? a co hůř jaktože je ještě nemám? :-D
Jméno: Elemir 18. 12. 2005, 14:18:17 delete
e-mail:
 
Crusaders of Might and Magic je mix 3D akce a RPG ze světa MaM. Kdysi tuhle hru tvořil NWC společně s Ubisoftem (podobně jako tomu bylo i u Requiemu) a svým způsobem Ubisoft v tomto mixu her pokračuje dnes Dark Mesiahem of Might and Magic. Příběhově Crusadeři do příběhu Heroesů nezapadají, v podstatě se spíš jedná o okrajovou zápletku datovanou do podobné doby.
Jméno: Andrew Werticall 18. 12. 2005, 13:18:50 delete
e-mail:
 
Crusaders of Might and Magic??? Co to je? :)
Znám jen Heroes a Might and Magic jo a king´s bounty. Jsou od NWC ještě jiný hry který patří do Heroesového příběhu? ? ?
Jméno: Elemir 13. 12. 2005, 20:26:21 delete
e-mail:
 
Dneska jsem po letech dohrál Crusaders of Might and Magic, krom bohatých poznámek a mnoha screenshotů jsem si odnesl docela pěkný herní zážitek. Co nevidět se o něj podělím.
Jméno: Gas-Gano 26. 11. 2005, 20:08:07 delete
e-mail:
 
Ano, je, ale detaily ti neřeknu, neboť jsem Chroniclesy nedohrál do konce...
Jméno: Andrew Werticall 26. 11. 2005, 16:09:42 delete
e-mail:
 
Meč ledu je z Heroes Chronicles nebo ne?
Jméno: Gas-Gano 25. 11. 2005, 14:55:07 delete
e-mail:
 
Oni vůbec to s tim příběhem zkazili...Mě to přijde až trošku divný, že by celej svět zničili dva meče a někde v jinym světě se začínalo znova. Možný to je, to jo, ale přijde mi, že to bylo od NWC nebo 3DO trochu blbý. Vpodstatě si zničili svůj už velmi dobře vymyšlenej svět. Ale s tím už nic neuděláme...Můžem se leda vracet zpět
Jméno: Enid an Glenna 24. 11. 2005, 21:45:04 delete
e-mail:
 
No ono to bylo už ve 4ce znát. Půodní příběh se jakž takž ještě trochu odobal sáze /vybudoávní Paleadry a Grat Arcanu/ ale i tak to stálo za nic /nejvíc si to u mě posraly smrtí královny Catheirne :( / a pak ty datadisky to už bylo úplně o něčem jiným :( je to vážně škoda :(( Příběh byl moc moc dobrej
Jméno: Elemir 24. 11. 2005, 16:10:38 delete
e-mail:
 
Dík za tu pochvalu, bohužel to tu neni zas tak rozsáhlé jak jsem si na začátku představoval, řada informací se i poměrně špatně shání. Ani se nedivím, že ti něco uniká, dokud nebude celý příběh poskládán, tak to chvílema působí nesmyslně. Někdy v tom tápemi i sami. Sága se skutečně na pátý díl nevztahuje, což je dáno změnou vývojářského týmu a každý si tak vnáší svůj vlastní příběh. MaM9 už byla právě odklonem od původního příběhu, svým způsobem to bylo zajímavé, ale nedotažené. Původní příběh se už asi nenavrátí. Původně jsem měl v úmyslu sem umístit více informací o MaM9, ale i sami vývojáři 3DO nesledovali jasný příběhový cíl, takže to spíše vypadá jako vytržené z kontextu. Snad už budu mít zase více času a některé věci zase dopíšu.
Jméno: Enid_an_glenna 21. 11. 2005, 20:47:21 delete
e-mail:
 
No tak sem nahodou narazila na tyhle stranky a zasnu nevedela jsem ze existuje tak rozsáhlá stránka o príbbezích Mam a heroes :) Hala sem jen hero 1,2,3,4 a MaM 6,7,8 ale i tak sem se tu dozvedela spoustu novych veci ikdyz polovinu z nich nechapu :) Ale k veci. Sága tohodle příběhu se už nevztahuje na heroes 5 co? :( ani datadisky h4 se uz na to nevztahujou MaM9 jsem nehrala ale myslim žwe asi taky ne. Vrátí se to? Nebo pribeh opkracuje na jiných hrách? :))
Jméno: Elemir 18. 10. 2005, 22:02:25 delete
e-mail:
 
a jak to tu už dlouho nebylo, opět je tu zkouška questbooku anebo guestbooku Ostatně na tom teď nezáleží, protože se na dovolené vzhledem k počasí docela nudim, tak jsem diskuzi konečně po těch letech předělal s podporou MySQL, ovšem zas tak spokojen nejsem, ale o tom až jindy ...
Jméno: Elemir 6. 9. 2005, 20:39:51 delete
e-mail:
 
Poslal jsem ti ten kontakt na mail. Jěště se pokusím pokročit v těch překladech a najít to, co už mám hotové, abych to mohl uveřejnit. Jakmile se toho objeví více, tak to roztřídím, aby to menu bylo přehlednější.
Jméno: Gas - Gano 5. 9. 2005, 22:30:35 delete
e-mail:
 
Dík za pozitivní reakci... Jak buddu z "Rejstříku" části dokončovat a posílat je... Kvůli tomu mi můžeš kdyžtak na mail poslat to tvoje ICQ, kde by se dalo klidně vyřešit ty nedostatky o kterých si mluvil a taky se nějak dohodnout ohledně toho "filozofování".
Jméno: Opice 2. 9. 2005, 09:28:17 delete
e-mail:
 
Ehm, co se tyce nametu stranek, tak mi prijde, ze ten spis neni, nez je, bo krom uvodu a 2 odstavcu textu tu nic jineho vpodstate nemas :)
Presunout jinam se nemuzem, protoze tohleto je proste QUEST!!!
S pozdravem OPISEEEEEE
Jméno: Elemir 1. 9. 2005, 17:08:41 delete
e-mail:
 
Pro ty dva super angličtináře, nejprve si projděte anglický slovník, pak to porovnejte s námětem stránek, poté to porovnejte s tím co ste tu zatím zplodili a nakonec se přesuňte jinam, třeba tam kde maj guestbook. Sbohem.
Jméno: Elemir 30. 8. 2005, 18:30:04 delete
e-mail:
 
ICQ mám, ale moc ho nepoužívám.
Jméno: Gas-Gano 29. 8. 2005, 22:06:42 delete
e-mail:
 
Heh, to je ale náhodička... S tou historií mě to už taky napadlo.
Jenže já na tohle sem někdy moc "blbej". Na spoustu neobjasněnejch věcí sem si vymyslel svý vlastní alternativy...a míchá se mi to dohromady.
To je taky komunikace. Nemáš Icq?
Jméno: Elemir 29. 8. 2005, 21:53:51 delete
e-mail:
 
Zatím nemám konkrétní představu, ale mám rozepsanou vzpomínku na Requiem Avenging Angel a pak něco mimo svět Might and Magic, abych sem prozatím alespoň něco umístil. Chtěl bych konečně dotáhnou ten design do finishe. Před nedávnem jsem rozehrál opět MaM VII, ale stejně jako u šestky se mi nějak moc neche začít tvořit vlastní návod, opravdu toho času moc nemám. Pomalu spíš sbírám střípky informací, abych ucelil tu historii. Nakonec to vypadá, že si budu muset kus historie vymyslet, protože už teď je jasné, že autoři od začátku o sérii neuvažovali a příběh tvořili za běhu. Vzhledem k tomu, že mi odkaz na stránky kdosi umístil i na doupě.cz tak by bylo dobré alespoň nějakou aktivitu vykonat
Jméno: Gas-Gano 29. 8. 2005, 21:42:50 delete
e-mail:
 
Mě to pěkný počasí táhne ven, že jsem teď moc čas neměl, ale už mi leze na nervy, že sem tu tvorbu návodu takhle roztáh. Potom, co sem splašil MM Ultimate Archives, se na mě nasypalo takový hafo informací, že mi občas přijde nemožný to všechno pobrat. Můžu se zeptat, co v tý aktualizaci bude?