Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Gas-Gano | 26. 11. 2005, 20:08:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ano, je, ale detaily ti neřeknu, neboť jsem Chroniclesy nedohrál do konce... | |||
| Jméno: | Elemir | 6. 9. 2005, 20:39:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Poslal jsem ti ten kontakt na mail. Jěště se pokusím pokročit v těch překladech a najít to, co už mám hotové, abych to mohl uveřejnit. Jakmile se toho objeví více, tak to roztřídím, aby to menu bylo přehlednější. | |||
| Jméno: | Gas - Gano | 5. 9. 2005, 22:30:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dík za pozitivní reakci... Jak buddu z "Rejstříku" části dokončovat a posílat je... Kvůli tomu mi můžeš kdyžtak na mail poslat to tvoje ICQ, kde by se dalo klidně vyřešit ty nedostatky o kterých si mluvil a taky se nějak dohodnout ohledně toho "filozofování". ![]() |
|||
| Jméno: | Opice | 2. 9. 2005, 09:28:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ehm, co se tyce nametu stranek, tak mi prijde, ze ten spis neni, nez je, bo krom uvodu a 2 odstavcu textu tu nic jineho vpodstate nemas :) Presunout jinam se nemuzem, protoze tohleto je proste QUEST!!! S pozdravem OPISEEEEEE |
|||
| Jméno: | Elemir | 1. 9. 2005, 17:08:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pro ty dva super angličtináře, nejprve si projděte anglický slovník, pak to porovnejte s námětem stránek, poté to porovnejte s tím co ste tu zatím zplodili a nakonec se přesuňte jinam, třeba tam kde maj guestbook. Sbohem. | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 8. 2005, 18:30:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ICQ mám, ale moc ho nepoužívám. | |||
| Jméno: | Gas-Gano | 29. 8. 2005, 22:06:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Heh, to je ale náhodička... S tou historií mě to už taky napadlo. Jenže já na tohle sem někdy moc "blbej". Na spoustu neobjasněnejch věcí sem si vymyslel svý vlastní alternativy...a míchá se mi to dohromady. To je taky komunikace. Nemáš Icq? ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 29. 8. 2005, 21:53:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zatím nemám konkrétní představu, ale mám rozepsanou vzpomínku na Requiem Avenging Angel a pak něco mimo svět Might and Magic, abych sem prozatím alespoň něco umístil. Chtěl bych konečně dotáhnou ten design do finishe. Před nedávnem jsem rozehrál opět MaM VII, ale stejně jako u šestky se mi nějak moc neche začít tvořit vlastní návod, opravdu toho času moc nemám. Pomalu spíš sbírám střípky informací, abych ucelil tu historii. Nakonec to vypadá, že si budu muset kus historie vymyslet, protože už teď je jasné, že autoři od začátku o sérii neuvažovali a příběh tvořili za běhu. Vzhledem k tomu, že mi odkaz na stránky kdosi umístil i na doupě.cz tak by bylo dobré alespoň nějakou aktivitu vykonat ![]() |
|||
| Jméno: | Gas-Gano | 29. 8. 2005, 21:42:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mě to pěkný počasí táhne ven, že jsem teď moc čas neměl, ale už mi leze na nervy, že sem tu tvorbu návodu takhle roztáh. Potom, co sem splašil MM Ultimate Archives, se na mě nasypalo takový hafo informací, že mi občas přijde nemožný to všechno pobrat. Můžu se zeptat, co v tý aktualizaci bude? | |||