Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 23. 1. 2007, 21:35:41 delete
e-mail:
 
Relikvie se nacházejí v truhlách nebo vypadávají z určitých monster. Řekl bych, že jejich rozmístění je podobně jako v mm6 náhodné, tedy ta samá truhla nebude pokaždé obsahovat stejnou relikvii, ale nikdy jsem to blíže nezkoumal.
Jméno: WooMage 23. 1. 2007, 16:33:13 delete
e-mail:
 
mam dotaz kde v MaM VII najdu relikvie jestli jsou jentak nekde nebo na konkretnich mistech dik
Jméno: Elemir 25. 12. 2006, 10:28:08 delete
e-mail:
 
Ano série Might and Magic je u nás dostatečně populární, takže hráčů je jěště stále dost. Osobně mám nejraději šestý díl, který považuji za nejvyváženější.
Jméno: milhas 25. 12. 2006, 09:49:54 delete
e-mail:
 
jsem rad že tak skvělou hru hrají i jiní líbí se mi všechny díly might and magic ale hraji jen díly 6,7 protože je mám doma
Jméno: Elemir 8. 11. 2006, 20:10:43 delete
e-mail:
 
Zkouška Genesisu provedena ;) Napsal jsem ti pro jistotu na oboje.
Jméno: Jackal_man 6. 11. 2006, 16:49:39 delete
e-mail:
 
Elemire prosiiiim napis mi na icq 285-388-080 nebo na email, jak to je s tim Genesisem! Uz mam na svem acc veskera prava, takze login je stejny jaky sem ti daval uz predtim...
Jméno: Elemir 30. 9. 2006, 17:26:41 delete
e-mail:
 
Psal jsem to do novinek, takže se podívej do sekce download a stáhni si ten patch na MM7. Nainstaluješ hru a pak patch.
Jméno: Flyce 29. 9. 2006, 13:56:50 delete
e-mail:
 
P.S.Byla bych moc ráda kdybyste mi odepsali Tady,nebo na mail!
Dikuji moc! :)
Jméno: Flyce 29. 9. 2006, 11:25:55 delete
e-mail:
 
Mám dotaz ohledně instalování na Windows XP.
Viděla jsem stránku,kde si můžete Might and Magic 7 nainstalovat na XPčka!
Jenomže skleroza je hajzl a tak zasáhla!
Byla bych ráda,kdybyste mi pomohli a řekli mi,jak to nainstalovat na Xp,nebo mi pomoct najít tu zatra stránku!
Díky
Jméno: Elemir 23. 9. 2006, 19:49:40 delete
e-mail:
 
Pravděpodobně si relikvii odcizil, když tě viděli. První co musíš udělat, je zazvonit správně na zvon a svolat modlitbu (blíže viz návod). Pak počkáš, až mniši od výklenku odejdou a relikvii můžeš bezpečně vzít. Pokud se ti to nechce zahrát takto znovu, pak by mělo stačit, když počkáš do respawnu, tedy do doby, než se v oblasti Lindisfarnu obnoví nestvůry, což činí 600 herních dní. Poté už by na tebe neměly mniši útočit a quest s paladinem budeš moci dokončit.
Jméno: NighT 23. 9. 2006, 08:35:28 delete
e-mail:
 
Mam jeden dotaz, byl bych rad kdybys mi na nej prosim odpovedel.V MM IX jsem mel za ukol vzit v Lindisfarnskem kostele relikvii a pote co sem ji vzal do me zacali utocit.A kdyz si tam chci vzit quest na paladina nebo pokracovat na kneze tak do me neustale utoci nevis prosim jak je uklidnit?

Dekuji
Jméno: Elemir 17. 7. 2006, 16:49:43 delete
e-mail:
 
s tím TR naprosto souhlasím, ale taky řešení ... poprvé jsem se je snažil pro změnu ustřílet lukem, takže to potkalo asi každého
Jméno: ma 17. 7. 2006, 08:52:55 delete
e-mail:
 
dík, já po do nich mlátil sekerou a divil se, docela užitečná srabárna je si zapnout TR!
Jméno: Elemir 16. 7. 2006, 22:32:58 delete
e-mail:
 
Postavíš se k tomu pultu, spustíš hru a husy střílíš mezerníkem. Je dobré postavit se trochu bokem, aby byl na husy "dobrý" výhled.
Jméno: ma 16. 7. 2006, 16:25:22 delete
e-mail:
 
poradil byste mi někdo,jak v mm9 vyhrát tu soutěž s husami na shromáždění?
Jméno: Elemir 9. 7. 2006, 14:52:40 delete
e-mail:
 
Dík. Ta hláška je běžná pro pád programu, nic zvláštního, ale řešení znám. Mě kupodivu fungovaly MaM8 i na XP, ale s těmi MaM7 je problém. Existují však neoficiální patche pro oba díly a odkaz na jejich stažení byl uveden na stránkách www.heroes.cz. Oba jsem zkoušel, takže mohu potvrdit, že jsou funkční.

Edit: Patche jsou nově k dispozici ke stažení i v sekci download.

Jméno: Enid an glenna 9. 7. 2006, 12:35:42 delete
e-mail:
 
Půl roku tu nejsem a nestačím zírat :-)) Desing je pěkný je pěkný je pěkný je pěkný :))))
Ale mám takovej problémek mám windows 2000 (xp sem smazala nepodporuje MaM8 :-///) a na 2000 mi MaM 8 Jde (zamilovala jsem se do Frederika Talimera a odmítám ho viměnit za draka ikdyž mám hlavní postavu klerika) ale MaM7 nefunguje... říká někomu z vás něco hláška
MM7.exe generoval chyby a bude systémem Windows uzavřen. Je nutné program restartovat.

Probíhá vytváření protokolu chyb.
(tlačéko OK)

Buuu jsem ztracená :-( Netuší někdo z vás co s tím? :)
Jméno: Dave Jame 4. 7. 2006, 09:35:56 delete
e-mail:
 
Zdravím Elemire, sem celkem velký fanoušek her MaM, sem rád když vidím že někdo pracuje na jejich dobrém spracování ( a tohle je tak nejlepší stránka co sem v češtině viděl) rád bych ti nbýdl svou malou pomoc... krom celkem velkých znaostí šestého dílu (pro začátek bych mohl doplnit některé z chybjejících učitelů) mam doma obrázky všech Artefaktů a Relikvii z 6-8 dílů (ýa8 jsou ztáhle z jiných stránek, 6 je moje vlastní práce) pokud bys měl o mou malou pomoc zájem ozvy se mi na Mail nebo na ICQ: 253 871 093
Jméno: Elemir 18. 5. 2006, 20:32:32 delete
e-mail:
 
Což o to, trpělivost by byla, ale ta síla vůle polevuje :) Naštěstí to teď jde, vytvořil jsem si lepší systém práce. Podstatné je, abych vytvořil základní kostru každé sekce, detaily se pak vypilují časem, neni kam pospíchat.
Jméno: Gas-Gano 17. 5. 2006, 22:01:32 delete
e-mail:
 
Je to jen o trpělivosti a síle vůle. Nic víc . TO bohatě stačí...Ale taky je to důvod, proč se vleče ten můj kus práce. V MM1-5 (resp. čtyřka a pětka) toho je taky dost. Možná ne kouzel, ale třeba různejch vlastností zbraní atd...