Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | WooMage | 23. 1. 2007, 16:33:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| mam dotaz kde v MaM VII najdu relikvie jestli jsou jentak nekde nebo na konkretnich mistech dik | |||
| Jméno: | milhas | 25. 12. 2006, 09:49:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jsem rad že tak skvělou hru hrají i jiní líbí se mi všechny díly might and magic ale hraji jen díly 6,7 protože je mám doma | |||
| Jméno: | Elemir | 8. 11. 2006, 20:10:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkouška Genesisu provedena ;) Napsal jsem ti pro jistotu na oboje. | |||
| Jméno: | Jackal_man | 6. 11. 2006, 16:49:39 | ![]() |
| e-mail: | jackal(tečka)man(z)seznam(tečka)cz | ||
| Elemire prosiiiim napis mi na icq 285-388-080 nebo na email, jak to je s tim Genesisem! Uz mam na svem acc veskera prava, takze login je stejny jaky sem ti daval uz predtim... | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 9. 2006, 17:26:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Psal jsem to do novinek, takže se podívej do sekce download a stáhni si ten patch na MM7. Nainstaluješ hru a pak patch. | |||
| Jméno: | Flyce | 29. 9. 2006, 13:56:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| P.S.Byla bych moc ráda kdybyste mi odepsali Tady,nebo na mail!
Dikuji moc! :) |
|||
| Jméno: | Flyce | 29. 9. 2006, 11:25:55 | ![]() |
| e-mail: | flyce(z)seznam(tečka)cz | ||
| Mám dotaz ohledně instalování na Windows XP.
Viděla jsem stránku,kde si můžete Might and Magic 7 nainstalovat na XPčka! Jenomže skleroza je hajzl a tak zasáhla! Byla bych ráda,kdybyste mi pomohli a řekli mi,jak to nainstalovat na Xp,nebo mi pomoct najít tu zatra stránku! Díky |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 7. 2006, 16:49:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| s tím TR naprosto souhlasím, ale taky řešení ... poprvé jsem se je snažil pro změnu ustřílet lukem, takže to potkalo asi každého | |||
| Jméno: | ma | 17. 7. 2006, 08:52:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
dík, já po do nich mlátil sekerou a divil se, docela užitečná srabárna je si zapnout TR! |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 7. 2006, 22:32:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Postavíš se k tomu pultu, spustíš hru a husy střílíš mezerníkem. Je dobré postavit se trochu bokem, aby byl na husy "dobrý" výhled. | |||
| Jméno: | ma | 16. 7. 2006, 16:25:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| poradil byste mi někdo,jak v mm9 vyhrát tu soutěž s husami na shromáždění? | |||
| Jméno: | Dave Jame | 4. 7. 2006, 09:35:56 | ![]() |
| e-mail: | DaveJame(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím Elemire, sem celkem velký fanoušek her MaM, sem rád když vidím že někdo pracuje na jejich dobrém spracování ( a tohle je tak nejlepší stránka co sem v češtině viděl) rád bych ti nbýdl svou malou pomoc... krom celkem velkých znaostí šestého dílu (pro začátek bych mohl doplnit některé z chybjejících učitelů) mam doma obrázky všech Artefaktů a Relikvii z 6-8 dílů (ýa8 jsou ztáhle z jiných stránek, 6 je moje vlastní práce) pokud bys měl o mou malou pomoc zájem ozvy se mi na Mail nebo na ICQ: 253 871 093 | |||