Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: S1 26. 2. 2007, 18:17:02 delete
e-mail:
 
taak co morihey mas icq?
dik elemire ty mas icq?
moc se o MaM zajímam drvive se hral sedmu ale to je dlouho..a ted se mi styska..
Jméno: Elemir 26. 2. 2007, 17:02:41 delete
e-mail:
 
Lloydův maják: kouzlo vyčaruješ a do jednoho ze zobrazených políček nastavíš návratovou značku (mód pro nastavení). Když se pak chceš na značku vrátit, tak musíš po vykouzlení přepnout z nastavení na vyvolání (záložka v knize vpravo, mód vyvolání).

Kdyžtak k tomu MMVII, viz http://www.game2k.cz/pocitacove-gameboy-hry/hry-pr- o-pc/1m.html - na www.game2k.cz se občas nějaký ten z dílů k prodeji objeví.
Jméno: 26. 2. 2007, 16:48:58 delete
e-mail:
 
morihei mas icq??klidne radne zaplatimPLS sem z Prahy
Jméno: Morihei 26. 2. 2007, 12:27:36 delete
e-mail:
 
Jo,chci se zeptat... kouzlo lodyuv(ču jak) maják funguje jak... sice ho zakouzlím,ael nevím jaks e tam vrátit:) díkec
Jméno: Morihei 26. 2. 2007, 12:25:59 delete
e-mail:
 
VII mám 2x...pokud seš z okolí Brna,tak ti ji i dam:D ale VIII taky sháním...
Jméno: $1 26. 2. 2007, 10:52:28 delete
e-mail:
 
mohl bych se prosím zeptat kde se dá koupit MaM VII a VIII..mám o to obrovský zájem..drive sem hral sedmicku ale nak sem se zasekl...moc prosím
Jméno: Elemir 24. 2. 2007, 22:59:41 delete
e-mail:
 
Jak jsem říkal, je to menší bludiště, ale nakonec se cesta vždy najde ;)
Jméno: Morihei 24. 2. 2007, 19:56:11 delete
e-mail:
 
tak super...jedinej vychod na kterej sem zapomel a pokazde ho omylem vynechal byl ten pravej:DD dik za radu:)
Jméno: Morihei 24. 2. 2007, 19:43:31 delete
e-mail:
 
v Nighonu už sem to cele vymlatil...labyrint,vše. Ale ta zee obru me stve...bloudim porad tunelama stále nic:D tak du hledat dal:)
Jméno: Elemir 24. 2. 2007, 10:13:27 delete
e-mail:
 
Za chyby se omlouvat nemusíš, podstatné je, že je to čitelné. Pokud se podíváš sem na tabulku Bojové dovednosti, tak zjistíš, že rytíř ani vyšší úrovně dovednosti dosáhnout nemůže. V Might and Macic VIII jsou možnosti povýšení v dovednostech závislé na konkrétním povolání, takže ne každý může dosáhnout až velmistrovské úrovně. Tedy to, že se daná postava může dovednost naučit ještě neznamená, že v ní může dosáhnout vyšších úrovní. Zjistíš to taky tak, když si na danou dovednost klikneš pravým tlačítkem myši a všechny položky, které jsou červené nemůže daná postava dosáhnout. Ty co jsou žluté smí dosáhnout až po povýšení v daném povolání. Konkrétně v tomto díle se na další úroveň může dostat jedině Temný elf.
Jméno: Danny 23. 2. 2007, 23:02:54 delete
e-mail:
 
Pisu jeste jednou.Omlouvam se za chyby v predchozim vzkazu.
Jsem v teto hre uplny zacatecnik.Hraji MM8.Budu mit asi hloupy dotaz.Trvalo mi velice dlouho,nez jsem prisel na to jak si zvysit body na luku.Mel jsem uz okolo 56 bodu na postavicku.Pripsal jsem si tedy body na luk a sel si to zaplatit.Luk expert,bez problemu u ritire.Protoze mam ale hodne bodu,pripsal jsem si na 7 a sel si to zaplatit do Havraniho Pobrezi.Tam mi bylo oznameno,ze se toto ritir nemuze naucit,coz nechapu kdyz uz byl povysen na experta = muze se ucit dovednosti s lukem.Jak se tedy mohu dostat na dalsi uroven.Penize nebyli problem.Mam jich ve hre hodne.Dekuji Danny.
Jméno: Elemir 22. 2. 2007, 08:26:15 delete
e-mail:
 
Cesta je trošku komplikovanější. Pokud si se ještě nedostal ani do Nighonu, tak musíš nejprve skrz Kamenné město vstoupit do Nighonských tunelů. Když se podíváš na mapu těchto tunelů, tak dole vpravo je taková podkova, což je vstup pod Hromovou horu. Když se podíváš pro změnu na mapu Hromové hory, tak úplně nahoře je vidět vchod do Eofolských tunelů. V Eofolských tunelech se musíš dostat přes celý dungeon až nakonec nahoru doprava a tam je východ do Eofolu. V Eofolu už pak budeš moci aktivovat obousměrný portál Harmondale-Eofol, takže už to bude snažší.
Jméno: Morihei 22. 2. 2007, 00:20:54 delete
e-mail:
 
Tak další a snad už poslední hloupej dotaz...marně hledám cestu do zeme obru...:D :( jak se tam dostanu? dík
Jméno: Morihei 18. 2. 2007, 14:28:04 delete
e-mail:
 
tak dikec...jdu na to:) To me mrzi...mm6 bych si hrozně rád zahral. Licha už sem naštěstí vyřešil.
Jméno: Elemir 17. 2. 2007, 20:04:45 delete
e-mail:
 
S tím lichem nevim, za cestu temnoty jsem to nikdy nehrál. Kde se dá volně stáhnout mm6? Nedá, stále je to ještě komerční hra. Bohužel k prodeji už se dá sehnat jen stěží, je to spíše o náhodě. K té laboratoři, když vyjdeš nahoru do patra a do knihovny, tak hned vedle tebe vpravo je na začátku regál, ze kterého vyčuhuje kniha. Pokud na ni klikneš, tak se hned vedle otevřou tajné dveře. Dole je pak ten štít, který máš aktivovat.
Jméno: Morihei 16. 2. 2007, 10:44:29 delete
e-mail:
 
zdarec,mám problém...hraju po dlouho době a tentoktát za temno. vzals em z oblačnýho města Džbany proměny ale na Licha mě nechce povýšit:( co s tím je? díkec
jo,ještě dotázek...nevíte kde se dá sehnat či volné stáhnou MaM6?
Jo,ještě mám jeden zásek a to s Clankerouvou laboratoří...vše sem to vymlátil,ael jak zničím tu obranu či co to mám udělat? díkec
Jméno: Elemir 1. 2. 2007, 21:43:49 delete
e-mail:
 
Dík za nabídku, ale bohužel já ani nemám v plánu dělat soupisy předmětů, takže bych to ani nevyužil. V současné chvíli zvažuju, jestli vůbec budu dělat obrazovou přílohu k artefaktům/relikviím, popř. jestli se jimi vůbec budu zabývat.
Jméno: DaveJame 1. 2. 2007, 16:39:52 delete
e-mail:
 
Já se na to kouknu.. fakt by mě zajímalo z čeho čerpal... a hlavně kde na to přišel.. období prvních válek a historie Jadame se mi zdá nesrozumitelná... Jo Clankerova laboatoř. sem VII dlouho nehrál a vypadlo mi jméno.. není v ní jen ten amulet ale vždy i jeden náhodný artefakt/relikvie.. jo vím že asi nebudeš mít zájem ale dělám a obrazové databázi předmětů z díli VI-VIII.. zatim mam z 90% hotové všechno.. až na kouzla a QI.. ve fromátu JPG ale poslední dobou upravuji vše na bmp kvůli lepší kvalitě :)
Jméno: Elemir 30. 1. 2007, 19:07:50 delete
e-mail:
 
Zdar. Tak se podívej nejprve na autora té historie a pak to směřuj na něj, tohle jde mimo mě. On ti ten text vysvětlí sám. Jinak je to Tulareanský les a Clankerova laboratoř. Ovšem pokud máš na mysli Clankerův amulet, tak druhý je ve Škole kouzelnictví v Brakadě.
Jméno: DaveJame 30. 1. 2007, 16:21:21 delete
e-mail:
 
Zdarec Elmire... tak sem si přečetl tu historii co tu máš a je tam hodne nepřesností a lží... nebudu říkat konkrétně ale jen napovím to že nikde není řečeno jak se vyvíjelo Jadame po MaM VIII
Co se týče Artefaktů a relikvii v MaM VII je Jeden z těchto předmětů v Kolonii zod v zemi obrů a jeden v Kovárně na ostrovech u uleránského lesa.. zybtek předmětů se generuje náhodně z nejsilnějších bestii....