Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | S1 | 26. 2. 2007, 18:17:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| taak co morihey mas icq?
dik elemire ty mas icq? moc se o MaM zajímam drvive se hral sedmu ale to je dlouho..a ted se mi styska.. |
|||
| Jméno: | Morihei | 26. 2. 2007, 12:27:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo,chci se zeptat... kouzlo lodyuv(ču jak) maják funguje jak... sice ho zakouzlím,ael nevím jaks e tam vrátit:) díkec | |||
| Jméno: | Morihei | 26. 2. 2007, 12:25:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| VII mám 2x...pokud seš z okolí Brna,tak ti ji i dam:D ale VIII taky sháním... | |||
| Jméno: | $1 | 26. 2. 2007, 10:52:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| mohl bych se prosím zeptat kde se dá koupit MaM VII a VIII..mám o to obrovský zájem..drive sem hral sedmicku ale nak sem se zasekl...moc prosím | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 2. 2007, 22:59:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jak jsem říkal, je to menší bludiště, ale nakonec se cesta vždy najde ;) | |||
| Jméno: | Morihei | 24. 2. 2007, 19:56:11 | ![]() |
| e-mail: | lordkodl(z)seznam(tečka)cz | ||
| tak super...jedinej vychod na kterej sem zapomel a pokazde ho omylem vynechal byl ten pravej:DD dik za radu:) | |||
| Jméno: | Morihei | 24. 2. 2007, 19:43:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| v Nighonu už sem to cele vymlatil...labyrint,vše. Ale ta zee obru me stve...bloudim porad tunelama stále nic:D tak du hledat dal:) | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 2. 2007, 10:13:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Za chyby se omlouvat nemusíš, podstatné je, že je to čitelné. Pokud se podíváš sem na tabulku Bojové dovednosti, tak zjistíš, že rytíř ani vyšší úrovně dovednosti dosáhnout nemůže. V Might and Macic VIII jsou možnosti povýšení v dovednostech závislé na konkrétním povolání, takže ne každý může dosáhnout až velmistrovské úrovně. Tedy to, že se daná postava může dovednost naučit ještě neznamená, že v ní může dosáhnout vyšších úrovní. Zjistíš to taky tak, když si na danou dovednost klikneš pravým tlačítkem myši a všechny položky, které jsou červené nemůže daná postava dosáhnout. Ty co jsou žluté smí dosáhnout až po povýšení v daném povolání. Konkrétně v tomto díle se na další úroveň může dostat jedině Temný elf. | |||
| Jméno: | Danny | 23. 2. 2007, 23:02:54 | ![]() |
| e-mail: | dannysaar(z)seznam(tečka)cz | ||
| Pisu jeste jednou.Omlouvam se za chyby v predchozim vzkazu.
Jsem v teto hre uplny zacatecnik.Hraji MM8.Budu mit asi hloupy dotaz.Trvalo mi velice dlouho,nez jsem prisel na to jak si zvysit body na luku.Mel jsem uz okolo 56 bodu na postavicku.Pripsal jsem si tedy body na luk a sel si to zaplatit.Luk expert,bez problemu u ritire.Protoze mam ale hodne bodu,pripsal jsem si na 7 a sel si to zaplatit do Havraniho Pobrezi.Tam mi bylo oznameno,ze se toto ritir nemuze naucit,coz nechapu kdyz uz byl povysen na experta = muze se ucit dovednosti s lukem.Jak se tedy mohu dostat na dalsi uroven.Penize nebyli problem.Mam jich ve hre hodne.Dekuji Danny. |
|||
| Jméno: | Morihei | 22. 2. 2007, 00:20:54 | ![]() |
| e-mail: | lordkodl(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak další a snad už poslední hloupej dotaz...marně hledám cestu do zeme obru...:D :( jak se tam dostanu? dík | |||
| Jméno: | Morihei | 18. 2. 2007, 14:28:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak dikec...jdu na to:) To me mrzi...mm6 bych si hrozně rád zahral. Licha už sem naštěstí vyřešil. | |||
| Jméno: | Morihei | 16. 2. 2007, 10:44:29 | ![]() |
| e-mail: | lordkodl(z)seznam(tečka)cz | ||
| zdarec,mám problém...hraju po dlouho době a tentoktát za temno. vzals em z oblačnýho města Džbany proměny ale na Licha mě nechce povýšit:( co s tím je? díkec jo,ještě dotázek...nevíte kde se dá sehnat či volné stáhnou MaM6? Jo,ještě mám jeden zásek a to s Clankerouvou laboratoří...vše sem to vymlátil,ael jak zničím tu obranu či co to mám udělat? díkec |
|||
| Jméno: | DaveJame | 30. 1. 2007, 16:21:21 | ![]() |
| e-mail: | DaveJame(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdarec Elmire... tak sem si přečetl tu historii co tu máš a je tam hodne nepřesností a lží... nebudu říkat konkrétně ale jen napovím to že nikde není řečeno jak se vyvíjelo Jadame po MaM VIII
Co se týče Artefaktů a relikvii v MaM VII je Jeden z těchto předmětů v Kolonii zod v zemi obrů a jeden v Kovárně na ostrovech u uleránského lesa.. zybtek předmětů se generuje náhodně z nejsilnějších bestii.... |
|||