Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 11. 3. 2007, 21:50:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jsou od vězení ze spoda (od těch mříží). V jednom z nich je vězněna Isabelle. | |||
| Jméno: | Danny | 11. 3. 2007, 20:18:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahojky opet.
Mam dva klice z Pevnosti zlobřích nájezdníků a vubec me nenapada od jakych vezeni jsou? Diky ![]() |
|||
| Jméno: | Danny | 4. 3. 2007, 16:38:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja jsem asi opravdu na zacatku poznavani teto hry.Co musim udelat abych mel lod na ostrov Regna?
Dekuji Danny ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 3. 3. 2007, 17:56:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vchod do druhé části z jeskyně je z boku hory poblíž vrcholu, nikoliv na vrcholu hory v kráteru. Expert blasteru viz seznam učitelů. | |||
| Jméno: | Morihei | 2. 3. 2007, 11:07:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| bohuzel druhej vchod do jeskyne sem nenasel a navic nevim kdo me nauci experta v blasteru:( | |||
| Jméno: | Morihei | 27. 2. 2007, 14:09:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Klidně ti to pošlu či tak-244-858-436
Elemir:mluvil si o teleportu z Eofonu(či jak) do harmondale...jak ho zprovozním? díkec... |
|||
| Jméno: | Elemir | 26. 2. 2007, 20:02:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neposílej ten příspěvek dvakrát, jednou to zcela postačuje. Dole v recenzi na Arcomage najdeš odkaz na stažení z underdogs. ICQ nepoužívám. | |||
| Jméno: | $1 | 26. 2. 2007, 19:54:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a este jedna prosba...moc se mi libila hra arcomage....mel bych zajem,da se taky nekde koupit?? | |||