Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Danny 12. 3. 2007, 12:55:01 delete
e-mail:
 
Preji krasny den.
Ten ukol od Ariona mam,ale Isabelle Hunter je mrtva,nebot jsem si ji tedy spletl s protivnikem a sejmul ji drive,nez jsem otevrel ty mrize.Co ted.Ozivit to asi nejde.Jen mi je divne ze mi ty klice zustali i po otevreni mrizi.Rekl bych,ze by se spise meli vytratit jako splnena vec.napr:kost co jsem mel.Proto me nenapadalo od ceho jsou.Ikdyz jine vezeni me nenapadalo.Proto ten vcerejsi dotaz.
PA a opet dekuji.
Jméno: Elemir 12. 3. 2007, 06:28:50 delete
e-mail:
 
Včera jsem prováděl menší úpravy, takže to pak stihnu odpovědět brzy. Ty drahokamy prodávej. Pokud něco z toho nejsou zároveň ingredience pro výrobu lektvarů, tak je nevyužiješ. Teď k té pevnosti, pokud vstoupíš do té zadní zamřížované místnosti, tak bys měl vidět krysodlaka, což je právě Isabelle Hunter. Měla by tám být i v případě, že si ten úkol od Ariona nedostal, ale předpokládám, že ten úkol nejspíš zadaný máš?
Jméno: Danny 12. 3. 2007, 00:42:13 delete
e-mail:
 
Ahojky.
Jsem necekal tak rychlou odpoved a nejak jsem se zdrzel taktickym bojem v Bludne Plani proti zeleznym kravam,nebo co je to.
Myslis nejake mrize uvnitr te zlobri pevnosti?Tam jsem otevrel dvoje mrize a v obouch jsou jen kosti nic vic.Mam ted spoustu
vselijakych vzacnych kaminku z bedem z te Bludne plane.Mam to prodat,nebo je to k necemu dobre?
Diky Danny
Jméno: Elemir 11. 3. 2007, 21:50:47 delete
e-mail:
 
Jsou od vězení ze spoda (od těch mříží). V jednom z nich je vězněna Isabelle.
Jméno: Danny 11. 3. 2007, 20:18:18 delete
e-mail:
 
Ahojky opet.
Mam dva klice z Pevnosti zlobřích nájezdníků
a vubec me nenapada od jakych vezeni jsou?
Diky
Jméno: Danny 7. 3. 2007, 18:03:23 delete
e-mail:
 
Dekuji za dalsi dobrou radu.Cekal jsem,ze neidentifikovany predmety nebudou plnit svuj ucel,nebo tak neco a ono je to fuk.Dobre pro me.Jde se parit.
PA a DIKY.
Jméno: Elemir 6. 3. 2007, 10:07:01 delete
e-mail:
 
Díky. Rozdíl při používání těch předmětů neni skutečně žádný. Liší se to právě jen v tom, jestli vlastnosti (popisy) předmětu vidíš nebo ne, bonusy budou stále stejné. Dokonce neidentifikovaný předmět prodáš za stejnou cenu jako identifikovaný. Bez identifikace se můžeš orientačně rozhodovat o užitečnosti předmětu tak, že lepší předměty prodejce vykupuje za vyšší cenu.
Jméno: Danny 5. 3. 2007, 21:48:48 delete
e-mail:
 
Nazdarek.
Ja uz mam ukol ze zeleznych pisku za sebou,takze jdu spojovat narody.Zajimalo by me zda je nejaky rozdil v tom:jestlize mam najite vselijake predmety a nemuzu je identifikovat,protoze jeste nemam tuto dovednost.Vim ze je muzu pouzivat.napr:boty,amulety ,prsteny,mece,sekyry atd....Je nejaky rozdil pouzivani,ve vecech identifikovanych a neidentifikovanych?Bezva stranky,bezva rady.Diky.
PS:ja jsem z te hry zmatenej,jak lesni vcela.
Jméno: Elemir 5. 3. 2007, 18:05:15 delete
e-mail:
 
Díky.
Jméno: Radgar 5. 3. 2007, 16:05:58 delete
e-mail:
 
Zdar, díky za tyhle perfektní stránky !!

R.
Jméno: Elemir 4. 3. 2007, 16:47:29 delete
e-mail:
 
Na Regnu se dostaneš až v polovině hry. Musíš vytvořit alianci ze tří národů v Jadame, což ti zadá v Alvaru Bastian Loudrin. Nejprve však po tobě bude chtít přinést důkaz vzniku ohnivého jezera v Železných píscích. Loď sice nedostaneš, ale dozvíš se o tajné cestě na Regnu.
Jméno: Danny 4. 3. 2007, 16:38:07 delete
e-mail:
 
Ja jsem asi opravdu na zacatku poznavani teto hry.Co musim udelat abych mel lod na ostrov Regna?
Dekuji Danny
Jméno: Elemir 3. 3. 2007, 17:56:07 delete
e-mail:
 
Vchod do druhé části z jeskyně je z boku hory poblíž vrcholu, nikoliv na vrcholu hory v kráteru. Expert blasteru viz seznam učitelů.
Jméno: Morihei 2. 3. 2007, 11:07:12 delete
e-mail:
 
bohuzel druhej vchod do jeskyne sem nenasel a navic nevim kdo me nauci experta v blasteru:(
Jméno: Elemir 2. 3. 2007, 08:29:32 delete
e-mail:
 
Asi už si to vejce našel, ale kdyžtak to ještě napíšu. Ta dračí jeskyně je rozdělená na dvě části se dvěma samostatnými vchody. Zřejmě si tedy navštívil zrovna tu jeskyni, kde vejce neni.
Jméno: Morihei 28. 2. 2007, 11:46:55 delete
e-mail:
 
Rolanda sem zachranil...ale kde je to vejce dračí? v te jeskyni sem taky vsechn pobil...ma to vejce u sebe nejaky drak před jeskyní? díkec,ja du zatím vybíjet ty draky
Jméno: Morihei 27. 2. 2007, 14:37:12 delete
e-mail:
 
tak sem ten oltař našel...
Jméno: Morihei 27. 2. 2007, 14:09:53 delete
e-mail:
 
Klidně ti to pošlu či tak-244-858-436

Elemir:mluvil si o teleportu z Eofonu(či jak) do harmondale...jak ho zprovozním? díkec...
Jméno: Elemir 26. 2. 2007, 20:02:10 delete
e-mail:
 
Neposílej ten příspěvek dvakrát, jednou to zcela postačuje. Dole v recenzi na Arcomage najdeš odkaz na stažení z underdogs. ICQ nepoužívám.
Jméno: $1 26. 2. 2007, 19:54:08 delete
e-mail:
 
a este jedna prosba...moc se mi libila hra arcomage....mel bych zajem,da se taky nekde koupit??