Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Danny | 30. 3. 2007, 15:37:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahojky.
Prosim te ktery chram to musim navstivit pro odkameneni postav? Diky Danny |
|||
| Jméno: | Danny | 24. 3. 2007, 23:08:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jeste jedna malickost.
Dostanu se do Yaardrakovi jeskyně v Zemi Stinu pouze s kouzlem "letani"? |
|||
| Jméno: | zuzí | 24. 3. 2007, 18:21:47 | ![]() |
| e-mail: | www(tečka)AngelSue(z)seznam(tečka)cz | ||
| ahoj chtěla sem se zeptat kde získám archandělova křídla ten artefakt? odpověd prosím na mail dík | |||
| Jméno: | Elemir | 20. 3. 2007, 08:27:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Myslím, že ten plášť nevypadl přímo z upíra, ale měl ho na sobě někdo jiný.
S draky válčím odjakživa ... holt jako každý správný paladin . |
|||
| Jméno: | Elemir | 13. 3. 2007, 06:18:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
A do návodu sem si se díval? ![]() |
|||