Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | 9. 4. 2007, 16:52:39 | ![]() |
|
| e-mail: | |||
| MM IX.
Jak se povisuje clen skupiny na krizaka ted jsem v druhem meste a u ty krvave sekyry mi proste nejde poisit . |
|||
| Jméno: | Elemir | 5. 4. 2007, 08:23:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak to opravdu nevím. Oba patche jsem zkoušel na Windows XP SP2 a šly bez problémů. Jen bylo třeba znovu přeinstalovat češtinu. | |||
| Jméno: | Melkorn | 4. 4. 2007, 18:51:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| zdar všem!
mám problém s might and magic 8. stáhnul sem si i tady ten patch pro windows xp,ale stejně mi nejdou spustit.... nevíte v čem je problém ![]() |
|||
| Jméno: | Danny | 4. 4. 2007, 17:00:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Diky.Vyskousel jsem vsechny varianty.
Je jen jedna cesta,ta tva v navodu.Spise to vidim jako zasek ze strany pocitace. PA. |
|||
| Jméno: | Danny | 3. 4. 2007, 19:18:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak to musim do pisku.
Mam za sebou bitvu v cechu nekromaceru,paky i dvere,ale nespustila se mi zadna animace.Co ted? Danny. |
|||
| Jméno: | Elemir | 31. 3. 2007, 07:34:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nejsem si příliš jistý, ale myslím, že je to ten na Havraním pobřeží. Nicméně můžeš použít i lektvar nebo svitek. | |||