Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: 9. 4. 2007, 17:30:39 delete
e-mail:
 
S Cauri mam taky problém, ale mám pocit, že při každé návštěvě Šeptajících lesů se mi vygeneruje jeden zkornatělý temný elf. Tři byli plonkoví. Chystám se tam počtvrté, tak uvidíme.
Jinak stánky bombička, asi to poprvé dohraju do konce. Díky.
Jméno: 9. 4. 2007, 17:20:44 delete
e-mail:
 
a ten ukol jsem splnil abych mohl byt krizakem
Jméno: 9. 4. 2007, 16:52:39 delete
e-mail:
 
MM IX.
Jak se povisuje clen skupiny na krizaka ted jsem v druhem meste a u ty krvave sekyry mi proste nejde poisit .
Jméno: Elemir 9. 4. 2007, 11:26:39 delete
e-mail:
 
S těma chybkama nevím, nikdy se mi nic podobného nestalo. Je to docela náhoda, když se přihodí hned dvě.

S těmi návody jsem to takto právě zamýšlel. Hráč by je měl použít jen v případě nejvyšší nouze anebo si je celé přečíst až poté, co hru dohraje. Hraní podle návodu už neni hraní a kazilo by to celkový herní zážitek.
Jméno: Danny 8. 4. 2007, 22:36:36 delete
e-mail:
 
To by jsi netipoval!!!!!!!
Nasel jsem ji opet zkamenelou na uplne jinem miste v lesych.Zabralo mi to dve hodky.Uz jsem z toho byl uplne vyrizenej.
Nic mene mam radost.
Jinak ty tve stranky fakt bodnou.Nehraju to podle navodu,abych to nemel tak jednoduche,ale nektre veci se fakt hodi.
Moc diky.
Jméno: Danny 8. 4. 2007, 20:15:52 delete
e-mail:
 
Tak z tohoto jsem vyrizenej.
Neni nikde ani v krcme dobrodruhu.Skousel jsem hrat nejake stare ulozeni a budes se divit,ale ona v tom lese neni.A to jsem pro ten ukol teprve musel zajit.Proste se vyparila ukol neukol.Potrebuji povisit elfa a fakt nevim co s tim.
Co myslis,dalsi pocitacova chyba?
Danny
Jméno: Elemir 8. 4. 2007, 17:33:31 delete
e-mail:
 
Podívej se po ní v Krčmě dobrodruhů, povýší tě sama.
Jméno: Danny 8. 4. 2007, 11:11:01 delete
e-mail:
 
Ahojky.
Tak jsem ti byl odkamenit Cauri Blackthorne.Po odkameneni byla prekvapena,zjistila ze jsem ji osvobodil a podekovala.Nic vic se nestalo a ani jsem nestihl udelat,protoze zmizela.Sel jsem do Alvaru,ale nechteji me povisit,protoze nevedi kde je Cauri Blackthorne.Vubec nevim co bych mel jeste udelat.Nevis kde je v tom hacek?
Diky Danny
Jméno: Elemir 5. 4. 2007, 08:23:01 delete
e-mail:
 
Tak to opravdu nevím. Oba patche jsem zkoušel na Windows XP SP2 a šly bez problémů. Jen bylo třeba znovu přeinstalovat češtinu.
Jméno: Melkorn 4. 4. 2007, 18:51:55 delete
e-mail:
 
zdar všem!
mám problém s might and magic 8.
stáhnul sem si i tady ten patch pro windows xp,ale stejně mi nejdou spustit....
nevíte v čem je problém
Jméno: Danny 4. 4. 2007, 17:00:19 delete
e-mail:
 
Diky.Vyskousel jsem vsechny varianty.
Je jen jedna cesta,ta tva v navodu.Spise to vidim jako zasek ze strany pocitace.
PA.
Jméno: Elemir 4. 4. 2007, 12:42:28 delete
e-mail:
 
Těžko říct, já jsem se zrovna u osmého dílu ještě nesetkal s něčím, co by nešlo. Zkus kdyžtak ještě vyzkoušet variantu zatáhnout páky, pak zavřít dveře tlačítkem na stěně a poté až zatáhnout závoru.

Pokud to nejde, pak ti asi nic jiného než změna úkolu nepomůže.
Jméno: Danny 4. 4. 2007, 12:02:58 delete
e-mail:
 
Ahojky.
Nic nefunguje.
Ma to hacek,ja to tak nemuzu nechat.Kdyz ted pujdu pro ten kotel,tak ho po me uz v chramu nikdo nechce.Dvere k sefovi uz nejdou otevrit.
Nastesti jsem byl bystry a cele jsem to ulozil zvlast.
Na mem originalnim ulozeni mam naposledy pozici pred bojem,takze bych preci jen mohl jit pro ten kotel.Na teto pozici ale nemam ten stit zatmeni.Take jsem tam nasel jeden dobry luk a co me mrzi nejvice,tak to je kniha kouzla "neviditelnost"
Co ty na to,kdyz to nefunguje?
Vypada to na kotel.
PA DANNY
Jméno: Elemir 4. 4. 2007, 06:53:15 delete
e-mail:
 
A zkoušel si na zablokování dveří použít přímo Dysona? Ve správné místnosti jsi. Normálně bys měl zablokovat dveře (zavřít, sundat páky a zasunout závoru) a jakmile vstoupíš do té velké místnosti, tak by se měla spustit animace.
Jméno: Danny 3. 4. 2007, 23:09:03 delete
e-mail:
 
Mam toho slabocha po celou dobu.Neni tam ani jedna ziva noha a vse uz je vybrane.Kdyz jsem se tam vratil po druhe,paky byli zpet.Vse jsem udelal jeste jednou stejne a nic.Ta mistnost,je to ta velka kulata hned vedle,s tou vecickou na strope?
Jméno: Elemir 3. 4. 2007, 21:39:24 delete
e-mail:
 
Musíš mít v družině stále Dysona Leylanda.
Jméno: Danny 3. 4. 2007, 19:18:30 delete
e-mail:
 
Tak to musim do pisku.
Mam za sebou bitvu v cechu nekromaceru,paky i dvere,ale nespustila se mi zadna animace.Co ted?
Danny.
Jméno: Elemir 3. 4. 2007, 15:26:17 delete
e-mail:
 
Ono se dá vcelku řídit podle těch vzkazů, co se po různu povalovaly v některých dungeonech od jistého jiného upíra. Ostatky jsou ve Spíži Kyklopů v Železných píscích.
Jméno: Danny 3. 4. 2007, 13:06:31 delete
e-mail:
 
Ahojky.
A mam tu opet zakys.Mam Korbuův sarkofág,ale nenasel jsem jeho ostatky.Mr. Lathean mi oznamil,ze se mam vratit az budu mit oboji.
Kde jsou tedy ty ostatky,ja myslel ze jsou uvnitr sarkofagu.
Diky.
Jméno: Elemir 31. 3. 2007, 07:34:15 delete
e-mail:
 
Nejsem si příliš jistý, ale myslím, že je to ten na Havraním pobřeží. Nicméně můžeš použít i lektvar nebo svitek.