Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 1. 6. 2007, 21:33:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Knihovna se zpřístupní až poté, co splníš vstupní úkol za vybranou stranu, tedy projít Líhní nebo Mlžnými stěnami. | |||
| Jméno: | Mara | 31. 5. 2007, 17:40:46 | ![]() |
| e-mail: | hejda16seznam(tečka)cz | ||
| Tak sem dohral 6 7 8 9 dil.. .fakt nejlepsi saga her co sem hral.. | |||
| Jméno: | Reaver | 24. 5. 2007, 20:23:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To teda nevytratila a uz tenkrat to meli dobre promysleny :) | |||
| Jméno: | Reaver¨ | 23. 5. 2007, 19:58:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to ne.. docela sem se lek.. pripomnelo mi to Wolfa 3D :D | |||
| Jméno: | Elemir | 22. 5. 2007, 10:03:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Reaver: Díky, jsem rád, že to plní svůj účel. Myslím, že je to i lepší, než rovnou hledat v návodu.
4Honza: Češtinu ti poslat mohu, ale bohužel jiná čeština, než ta z Bonuswebu neni. Problém je spíše v patchích, záleží opravdu na tom, co máš za verzi. Pokud máš jen HoMM3 ROE, pak si nejprve stáhni a nainstaluj příslušný patch a pak teprve češtinu. Potřebuješ kumulativní patch 1.0-1.4, který nalezneš např. zde, ale pozor, má 6 MB (kdyžtak si ho najdi na některém českém serveru). Čeština pro starší verze neni. Kdyby ti to nešlo, tak napiš a pořešíme to přes ten mail. |
|||
| Jméno: | Honza | 21. 5. 2007, 23:28:36 | ![]() |
| e-mail: | mazlik124(z)seznam(tečka)cz | ||
| ahoj prosimtě pošli mi na mejl češtinu na Heroese3 : Restoration of Erathia prosim nide to nemůžu najít nebo aspo odkaz ale hlavně ne z www.cestiny.idnes.cz protože ty mi nefungují prosim, docela mně to už vytáčí že na tuhle verzi nemůžu nikde najít češtinu mockrát děkuju | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 5. 2007, 01:35:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vlastně by tu ještě jedno řešení bylo, zkus editor savů a ten věk uprav ručně v něm. | |||