Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Reaver 1. 6. 2007, 22:12:26 delete
e-mail:
 
Dik :) Ale zkusil jsem vzit oba soudce sebou.. ted sem za dobro a ten parchant z dye chodi porad se mnou :D a kdyz jse,m kliknul na nej a ze sem vybral jeho a dojdu k domku tka semnou uz nemluvi ani ten soudce z Brakady :D
Asi nejakej bug.. :(
Jméno: Elemir 1. 6. 2007, 21:33:15 delete
e-mail:
 
Knihovna se zpřístupní až poté, co splníš vstupní úkol za vybranou stranu, tedy projít Líhní nebo Mlžnými stěnami.
Jméno: Reaver 1. 6. 2007, 18:44:30 delete
e-mail:
 
Takovej dotazecek k M&M 7 :)
Kdy se spristupni knihovna. kdyz trtpajzlici opravi hrad, nebo dyl?? Pac se tam porad nemuzu dostat :D A uz si to nepamatuju :-(
Jméno: Mara 31. 5. 2007, 17:40:46 delete
e-mail:
 
Tak sem dohral 6 7 8 9 dil.. .fakt nejlepsi saga her co sem hral..
Jméno: Reaver 31. 5. 2007, 11:19:38 delete
e-mail:
 
Na tom neco bude...
Bohuzel muj PC nezvlada DMoM&M :(
Jméno: Elemir 30. 5. 2007, 08:16:39 delete
e-mail:
 
Matně si vzpomínám, že po rozprodeji práv k sérii Might and Magic původně Ubisoft o X díle uvažoval, ale místo toho se objevil Dark Mesiah. Od krachu 3DO už to nesleduju, ale řekl bych, že kdyby o tom někdo zauvažoval, tak by si to žádný herní server nenechal ujít a ihned by o tom informoval.
Jméno: Reaver 25. 5. 2007, 20:27:16 delete
e-mail:
 
Mimochodem, nevite nekdo eco o M&M X. ???
Jméno: Reaver 24. 5. 2007, 20:23:27 delete
e-mail:
 
To teda nevytratila a uz tenkrat to meli dobre promysleny :)
Jméno: Elemir 24. 5. 2007, 13:46:55 delete
e-mail:
 
Taky už mají podobné stáří, holt někomu tenhle styl grafiky už dnes nemusí sednout. Pamatuju si, jak jsem kdysi obdivoval grafiku Realms of Arkania a když jsem si to po letech pustil znovu, připadalo mi to přinejmenším jiné. Stále se však nevytratila ta správná hratelnost.
Jméno: Reaver¨ 23. 5. 2007, 19:58:20 delete
e-mail:
 
to ne.. docela sem se lek.. pripomnelo mi to Wolfa 3D :D
Jméno: Elemir 23. 5. 2007, 06:48:59 delete
e-mail:
 
Spustil jsem všechny, 1-3 však striktně vyžadovali DOS, ale s DOSBoxem to šlo. Jenom jsem to zkoušel, ale DJ Tráva alias Gas-Gano 4 a zřejmě i 5 dohrál, původně chtěl psát i návod. Je to asi jen o zvyk, od 4 dílu snad zmizelo i to krokování.
Jméno: Reaver 22. 5. 2007, 23:02:25 delete
e-mail:
 
Tak se mi povedlo z torrentu stahnout serii M&M 1-9. ale povedlo se mi to rozchodit az od 4. dilu, nebo aspon se mi to povedlo spustit :D
Stejen sem nepobral jak se to ovladalo..(asi na me moc stara hra :D ) ale docela jsem si to chtel zkusit.. no co se da delat..

Pisu to sem pro to, jestli nekdy nekdo hral 5 a min radu :)
Jméno: Elemir 22. 5. 2007, 10:03:19 delete
e-mail:
 
4Reaver: Díky, jsem rád, že to plní svůj účel. Myslím, že je to i lepší, než rovnou hledat v návodu.

4Honza: Češtinu ti poslat mohu, ale bohužel jiná čeština, než ta z Bonuswebu neni. Problém je spíše v patchích, záleží opravdu na tom, co máš za verzi. Pokud máš jen HoMM3 ROE, pak si nejprve stáhni a nainstaluj příslušný patch a pak teprve češtinu. Potřebuješ kumulativní patch 1.0-1.4, který nalezneš např. zde, ale pozor, má 6 MB (kdyžtak si ho najdi na některém českém serveru). Čeština pro starší verze neni. Kdyby ti to nešlo, tak napiš a pořešíme to přes ten mail.
Jméno: Honza 21. 5. 2007, 23:28:36 delete
e-mail:
 
ahoj prosimtě pošli mi na mejl češtinu na Heroese3 : Restoration of Erathia prosim nide to nemůžu najít nebo aspo odkaz ale hlavně ne z www.cestiny.idnes.cz protože ty mi nefungují prosim, docela mně to už vytáčí že na tuhle verzi nemůžu nikde najít češtinu mockrát děkuju
Jméno: Reaver 21. 5. 2007, 21:45:12 delete
e-mail:
 
Perfektni stránky :) Hlavne ocenuju rozepsane questy u jednotlivych lokaci. Dost mi to usadnilo praci.

M&M6 je jedinej ktzerej sem nedohral. Tak se k nemu po 8 letech vracim :) snad ho tentokrat dohraju
Jméno: Elemir 9. 5. 2007, 07:31:24 delete
e-mail:
 
Ahoj, klávesy Page Up a Insert slouží pro létání.
Jméno: Sybila 8. 5. 2007, 16:48:40 delete
e-mail:
 
Ahojky....mám trochu blbý dotaz oproti tomu co tady řešite ale já prostě nedokážu přijít na to jak se létá v MM6...kouzlo sem si koupila a dám použít tam nahoře mám takový ty boty ale nic se neděje...omlouvám se za tak blbej dotaz..měj se
Jméno: Elemir 4. 5. 2007, 23:41:24 delete
e-mail:
 
Přidal jsem ho do downloadů.
Jméno: Sombre 4. 5. 2007, 22:24:17 delete
e-mail:
 
a kde ten editor zozenem?
Jméno: Elemir 4. 5. 2007, 01:35:04 delete
e-mail:
 
Vlastně by tu ještě jedno řešení bylo, zkus editor savů a ten věk uprav ručně v něm.