Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elanor 22. 6. 2007, 10:55:43 delete
e-mail:
 
Ahoj, nejlepší stránka, kterou jsem viděla.. . Taky jsem přemejšlela, že udělam hodně podrobné stránky na MM VII a na MM VI, ale pak z tho sešlo.. Nevíš, kde bych sehnala Might and Magic VII? Snažim se ho všude sehnat.
Jméno: Elemir 20. 6. 2007, 12:20:46 delete
e-mail:
 
Recenze je nová, začal jsem to tu skládat teprve před rokem, takže většina věcí je novějšího data.
Jméno: Psychotronic 20. 6. 2007, 11:41:02 delete
e-mail:
 
Tak devítku jsem zvládl, ted se chystám na osmičku, a koukám, že recenze je poměrně nová.
Jméno: Elemir 18. 6. 2007, 06:43:57 delete
e-mail:
 
Je to už dost dlouho, co jsem to hrál tak si teď přesně nevybavuju, jaká zeď měla spadnout. Pokud je to v té místnosti pod sarkofágem, tak zpátky je třeba tuším vylézt po žebříku na ochoz a pak si otevřít dveře do další místnosti.
Jméno: Psychotronic 17. 6. 2007, 17:25:04 delete
e-mail:
 
Dobrej, zase jsem se pěkně seknul, v kláštěře kde jsem získal strom žvota spadla zeď a já nevím jak se odsud dostat:-/
Jméno: Elemir 15. 6. 2007, 14:55:01 delete
e-mail:
 
Nějak si nevybavuju, že by se v devítce dalo psát do mapy, tohle šlo jen u osmičky. S tou délkou hraní je to pravda, devítka je kratší, nebo lépe řečeno, dá se projít za kratší dobu. U šestky byla dlouhá úvodní fáze, ale pak už to šlo také rychleji. Hodně záleží na stylu hraní.
Jméno: Psychotronic 15. 6. 2007, 07:40:06 delete
e-mail:
 
A druhý dotaz se týká délky hry M&M IX. Hrál jsem M&M VI a tu jsem hrál tak skoro 2 měsíce, přesto se po prvním dnu hraní devítky nemůžu zbavit dojmu že to bude hotový o dost dřív. Takže prosím poraďte. Děkuji
Jméno: Psychotronic 15. 6. 2007, 07:27:34 delete
e-mail:
 
Prosím mám dotaz. Jka se zapisuje u hry Might anda mgaic IX něco do mapy? za boha mě to nejde.
Jméno: http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=26952 14. 6. 2007, 20:44:27 delete
e-mail:
 
navstivte prosim tohle: http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=26952

Pozn.: Upraveno, mazat to nebudu, ale příště bez přímého odkazu. Kolonka je určena jen pro odkaz na autorské stránky, ne pro zvyšování herního ranku.
Jméno: Elemir 14. 6. 2007, 16:17:07 delete
e-mail:
 
Crusaders of MaM na XP s SP2 nejdou, před pár týdny jsem našel zmínku o neoficiálním patchi, ale dotyčný server je nedostupný, takže to nemohu potvrdit. Spustíš je pouze na Win9x/Me a měli by jít i na Win2000 a XP s SP1 (nezkoušel jsem).
Jméno: Corvus 14. 6. 2007, 14:41:42 delete
e-mail:
 
Nevite co udelat pr ot oabych rozjel Crusadery na Win XP ? hne dpo spusteni na me vyjede obrazovka ze udelal nepovolenou operaci .... dik za info
Jméno: Reaver 10. 6. 2007, 10:28:42 delete
e-mail:
 
hm.. tak nad tim jsem taky premejslel.. treba se ten kontintent jemnuje prave podle ty zeme kde je kralovna :-) ael spis mam pocit ze tam bude jeste Heroes of M&M hrat roli :)
Jméno: Elemir 7. 6. 2007, 21:22:54 delete
e-mail:
 
Ano, zabýval jsem se tím. Bohužel těch informací neni mnoho a složit celou mapu je problém. Všechny díly od šestky jsou na jedné planetě. Dodnes se vede řada diskusí o polohách a vzdálenostech a nikdo v tom neni jednotný. Jak si kdokoliv mohl všimnout, mám třebas problém s kotinentem s královstvím Erathie. Jak se onen kontinent může jmenovat Erathie, když království Erathie je jen zlomek kontinentu?
Jméno: Reaver 7. 6. 2007, 20:31:14 delete
e-mail:
 
Tak tu nejka projizdim mapy.. a napada me, jestli se vsechno odehrava na jedny planete na nekolika kontinentech..

U 6 a 7 urcite... musi i 8, pac je tam regna, ktera je uz zimnovana v 6. ale co dalsi dily?
Lustil ste to nekdy nekdo? :)
Jméno: Ondra Musil 5. 6. 2007, 18:32:01 delete
e-mail:
 
Ahoj lidi jsem z usti nad labem a uz asi dva roky schánim might and magic 7 chtel bych vas poprosit jestli nekdo nejste z usti a nemate to doma .Byl bych moc vdečnej dik klido piste na mail dik
Jméno: Reaver 3. 6. 2007, 11:25:40 delete
e-mail:
 
Chybicka.. tak 1,3 byla u VI. u VII sem instalvoal 1.21 :) verze cestiny 1.2
Jméno: Elemir 2. 6. 2007, 15:54:30 delete
e-mail:
 
Patch 1.3? Poslední oficiální patch je 1.1 o jiném nevim. Čeština je sice 1.2, ale to je tušim jen označení verze češtiny.
Jméno: Reaver 2. 6. 2007, 15:15:05 delete
e-mail:
 
Vidis.. ja jsem instaloval patch 1,3 a na to cestinu.. ale cestina je patch sam o sobe na 1,2.. ach jo :D Me tma nicemu neprekazi. soudce nejni hlavni postava a uz k nemu nepudu, ja jen ze je to divny :)
Jméno: Elemir 2. 6. 2007, 12:23:09 delete
e-mail:
 
4Reaver: Vypadá to na bug. Nevim jestli máš nainstalovaný patch 1.1, ale naposledy jsem si taky pár nesrovnalostí všiml. Nezbude ti asi nic jiného, než otevřít starší save.

4Wittek: Abychom si to upřesnili, nainstaloval jsi hru a pak si stáhl a spustil XP patch? Nikdy jsem se s podobnou chybou nesetkal, ale v takovém případě bych to spíše viděl na chybku ve windows, ale tady už je pak těžší něco hledat. Zkus kdyžtak mm8 odinstalovat a znovu nainstalovat a hned poté nainstaluj i patch. Pak teprve instaluj češtinu.
Jméno: Wittek 1. 6. 2007, 22:22:29 delete
e-mail:
 
Problem! Mam MM8 a win XP... Mam stazeny ten patch na XP, ale kdyz to zkusim zpustit hodi i to hlaseni o chybe ...