Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 20. 6. 2007, 12:20:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Recenze je nová, začal jsem to tu skládat teprve před rokem, takže většina věcí je novějšího data. | |||
| Jméno: | Psychotronic | 20. 6. 2007, 11:41:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak devítku jsem zvládl, ted se chystám na osmičku, a koukám, že recenze je poměrně nová. | |||
| Jméno: | Psychotronic | 17. 6. 2007, 17:25:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dobrej, zase jsem se pěkně seknul, v kláštěře kde jsem získal strom žvota spadla zeď a já nevím jak se odsud dostat:-/ | |||
| Jméno: | Psychotronic | 15. 6. 2007, 07:40:06 | ![]() |
| e-mail: | Ing(tečka)Psychotronic(z)seznam(tečka)cz | ||
| A druhý dotaz se týká délky hry M&M IX. Hrál jsem M&M VI a tu jsem hrál tak skoro 2 měsíce, přesto se po prvním dnu hraní devítky nemůžu zbavit dojmu že to bude hotový o dost dřív. Takže prosím poraďte. Děkuji | |||
| Jméno: | Psychotronic | 15. 6. 2007, 07:27:34 | ![]() |
| e-mail: | Ing(tečka)Psychotronic(z)seznam(tečka)cz | ||
| Prosím mám dotaz. Jka se zapisuje u hry Might anda mgaic IX něco do mapy? za boha mě to nejde. | |||
| Jméno: | http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=26952 | 14. 6. 2007, 20:44:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| navstivte prosim tohle: http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=26952
Pozn.: Upraveno, mazat to nebudu, ale příště bez přímého odkazu. Kolonka je určena jen pro odkaz na autorské stránky, ne pro zvyšování herního ranku. |
|||
| Jméno: | Corvus | 14. 6. 2007, 14:41:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nevite co udelat pr ot oabych rozjel Crusadery na Win XP ? hne dpo spusteni na me vyjede obrazovka ze udelal nepovolenou operaci .... dik za info | |||
| Jméno: | Ondra Musil | 5. 6. 2007, 18:32:01 | ![]() |
| e-mail: | HydrantOM(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj lidi jsem z usti nad labem a uz asi dva roky schánim might and magic 7 chtel bych vas poprosit jestli nekdo nejste z usti a nemate to doma .Byl bych moc vdečnej dik klido piste na mail dik ![]() |
|||
| Jméno: | Reaver | 3. 6. 2007, 11:25:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
Chybicka.. tak 1,3 byla u VI. u VII sem instalvoal 1.21 :) verze cestiny 1.2 ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 6. 2007, 15:54:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Patch 1.3? Poslední oficiální patch je 1.1 o jiném nevim. Čeština je sice 1.2, ale to je tušim jen označení verze češtiny. | |||
| Jméno: | Wittek | 1. 6. 2007, 22:22:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Problem! Mam MM8 a win XP... Mam stazeny ten patch na XP, ale kdyz to zkusim zpustit hodi i to hlaseni o chybe ... | |||