Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Deva | 25. 7. 2007, 19:11:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Čus neznate naky internetoví obchod s M&M ? S dílama např. 6,7,8,10 and 11. :) | |||
| Jméno: | @ | 25. 7. 2007, 18:21:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ahoj, chtěl jsem se zeptat na cheaty k sedmičkám potřebuju prachy. dik | |||
| Jméno: | Eva | 25. 7. 2007, 18:10:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj chtěla bych se zeptat jak přesně funguje mestská brána,jestli se tam zobrazí nějaká mapka nebo to teleportne k nejblišímu tomu oltáři.Předem dík! | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 7. 2007, 07:55:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Zombi: Léčitele na mága nepovýšíš, je to posloupnost učenec -> mág. Ten dům je ve vesnici Drangeim, viz mapa. Dovednostní body se získávají tréninkem ve cvičírnách.
4Johnny: To samé ukazuje i ten editor, co jsem našel, je to součástí herních nastavení + mnoho dalších voleb. Zbytečnost to je a také jsem to samozřejmě vynechal. Bestiáře tvořím v tom samém stylu jako u devátého dílu. Když už jsi zmínil manuál, pokud by se ti náhodou dostal do rukou přímo český manuál ke hře, hodilo by se mi těch 5 dopisů královně Catherine. Podobně i u sedmého dílu. Mám to tu jen v originále a zatím se mi to překládat nechce. |
|||
| Jméno: | Zombi | 23. 7. 2007, 18:57:55 | ![]() |
| e-mail: | vul(tečka)l(z)atlas(tečka)cz | ||
A ještě něco jak jsou dovednostní body tak jak se ziskávají? ![]() |
|||
| Jméno: | Zombi | 23. 7. 2007, 18:48:28 | ![]() |
| e-mail: | vul(tečka)l(z)atlas(tečka)cz | ||
Hoj Elemire!Chci se zeptat v devátém dílu jak je povýšení z Léčitele na mága tak potom v tom Drangheimu kde je ten dům s deníkem? ![]() |
|||
| Jméno: | David | 22. 7. 2007, 17:49:34 | ![]() |
| e-mail: | Hobler014(z)seznam(tečka)cz | ||
| tato stránka je fakt mrtě dobrá hodně jsem se o Might and Magic dozvědel nového | |||
| Jméno: | Elemir | 22. 7. 2007, 08:09:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podívej se na tuto kapitolu do návodu, celý úkol je zde popsaný. Pokud už všechny části máš, pak si klikni na portrét golema vpravo na obrazovce v místě, kde jsou portréty NPC a pomocí dialogu ho sestav. Jestli máš v inventáři i abnormální golemovu hlavu, tak ji nejprve vyhoď. | |||
| Jméno: | Gottzila | 21. 7. 2007, 20:58:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nevíš prosimtě jak mám složit toho golema mně ro prostě nejde :P Děkuju | |||
| Jméno: | Gottzila | 20. 7. 2007, 22:13:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
K čemu je v mm7 vílí prsten? Má tam napsáno jenom magie vzduchu? ![]() |
|||