Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 7. 2007, 20:19:41 delete
e-mail:
 
4Eva: Máš na mysli devátý díl? Nejprve musíš mít příslušný oltář očištěn, tím se aktivuje příslušný bod na mapce kouzla (bez toho by se nezobrazil jako aktivní). Druhá důležitá věc je úroveň dovednosti v kouzlu Městská brána. Na expertní úrovni tě dopraví jen do nejbližšího města, bez možnosti výběru. Teprve na mistrovské úrovni si budeš moci vybrat místo, kam tě kouzlo přenese (zobrazí se ona zmíněná mapka.

4bRoc3k a 4@: Ohledně cheatů, nikdy jsem se tím nezabýval, ale v Odkazech najdete stránky Flamestryku, tam by to mohli mít uvedené.

Ohledně výběru postav na začátku hry dodržuju stále stejné pravidlo, 2 bojovnící a 2 novici. U bojovníků je jedno, co z nich dále bude (dávám přednost paladinům a hraničářům), ale jeden z noviců se vždy stane knězem. Je možno i vynechat mága a druhého novice povýšit na druida. Pokud chceš bojovněji zaměřenou družinu, lze si vystačit i jen s druidem a další tři postavy vytrénovat v bojových povoláních. Variant je hodně.

4Deva: V Čechách už bohužel ne, jedině v zahraničí. Jinak díly 10 a 11 nikdy nevyšly.
Jméno: Deva 25. 7. 2007, 19:11:44 delete
e-mail:
 
Čus neznate naky internetoví obchod s M&M ? S dílama např. 6,7,8,10 and 11. :)
Jméno: @ 25. 7. 2007, 18:21:17 delete
e-mail:
 
ahoj, chtěl jsem se zeptat na cheaty k sedmičkám potřebuju prachy. dik
Jméno: bRoc3k 25. 7. 2007, 18:12:41 delete
e-mail:
 
Hoj ja se chcu zeptat jestli na mm9 exzistujou nějaké cheaty a jestli ty Elemire nemáš nato Savy a ještě jak sis na začátku nastavoval ty postavičky jak sou jak dobrý atd.. :)
Jméno: Eva 25. 7. 2007, 18:10:31 delete
e-mail:
 
Ahoj chtěla bych se zeptat jak přesně funguje mestská brána,jestli se tam zobrazí nějaká mapka nebo to teleportne k nejblišímu tomu oltáři.Předem dík!
Jméno: Zombi 24. 7. 2007, 11:05:21 delete
e-mail:
 
Jej sorry sem v tom docela začátečník.A moc díík.
Jméno: Elemir 24. 7. 2007, 07:55:55 delete
e-mail:
 
4Zombi: Léčitele na mága nepovýšíš, je to posloupnost učenec -> mág. Ten dům je ve vesnici Drangeim, viz mapa. Dovednostní body se získávají tréninkem ve cvičírnách.

4Johnny: To samé ukazuje i ten editor, co jsem našel, je to součástí herních nastavení + mnoho dalších voleb. Zbytečnost to je a také jsem to samozřejmě vynechal. Bestiáře tvořím v tom samém stylu jako u devátého dílu. Když už jsi zmínil manuál, pokud by se ti náhodou dostal do rukou přímo český manuál ke hře, hodilo by se mi těch 5 dopisů královně Catherine. Podobně i u sedmého dílu. Mám to tu jen v originále a zatím se mi to překládat nechce.
Jméno: Johnny 24. 7. 2007, 02:32:43 delete
e-mail:
 
Na MM6 existuje příručka(manuál) psaná česky a jsou tam i výpočty pravděpodobností získání něčeho u monstra, řazení předmětů do několika tříd atd. atd. prostě i nesmysli které ve hře ani potřebovat nebudeš
Jméno: Zombi 23. 7. 2007, 18:57:55 delete
e-mail:
 
A ještě něco jak jsou dovednostní body tak jak se ziskávají?
Jméno: Zombi 23. 7. 2007, 18:48:28 delete
e-mail:
 
Hoj Elemire!Chci se zeptat v devátém dílu jak je povýšení z Léčitele na mága tak potom v tom Drangheimu kde je ten dům s deníkem?
Jméno: David 22. 7. 2007, 17:49:34 delete
e-mail:
 
tato stránka je fakt mrtě dobrá hodně jsem se o Might and Magic dozvědel nového
Jméno: Elemir 22. 7. 2007, 17:26:39 delete
e-mail:
 
Byla by to práce, ale u 6-8 dílu to vcelku jde, tam je možno si pomoci editorem. Horší je to s devátým dílem, kde editor umí jen změnu charakteristik postav, takže se to musí brát přímo ze hry. Původně jsem se tomu chtěl vyhnout vůbec, ale nakonec proč ne. Mám teď týden volna, tak uvidím, jestli se mi do toho bude chtít - min. ten textový popis bych zkusit mohl.
Jméno: Miros 22. 7. 2007, 14:47:25 delete
e-mail:
 
Ahoj Elmire maš dobro stranku uplne nejlepši ze všech!!! Ja vim byla by stim moc velka prace ale byla by to bomba kdybi si ofotil všechny zbrane a monstra v might and magic 6 a v jinych. Když to nepujde tak je alespon vypsat.
Jméno: Elemir 22. 7. 2007, 08:09:06 delete
e-mail:
 
Podívej se na tuto kapitolu do návodu, celý úkol je zde popsaný. Pokud už všechny části máš, pak si klikni na portrét golema vpravo na obrazovce v místě, kde jsou portréty NPC a pomocí dialogu ho sestav. Jestli máš v inventáři i abnormální golemovu hlavu, tak ji nejprve vyhoď.
Jméno: Gottzila 21. 7. 2007, 20:58:32 delete
e-mail:
 
Nevíš prosimtě jak mám složit toho golema mně ro prostě nejde :P Děkuju
Jméno: Gottzila 21. 7. 2007, 11:36:54 delete
e-mail:
 
Děkuju :P
Jméno: Elemir 21. 7. 2007, 09:24:32 delete
e-mail:
 
Zvyšuje sílu a účinnost kouzel magie vzduchu.
Jméno: Gottzila 20. 7. 2007, 22:13:21 delete
e-mail:
 
K čemu je v mm7 vílí prsten? Má tam napsáno jenom magie vzduchu?
Jméno: Elemir 18. 7. 2007, 19:04:24 delete
e-mail:
 
Ahoj, dej ty klíče do inventáře jen jedné postavě (samotné klíče nepoužívej) a s ní pak klikej na levé horní růžky sloupků ze strany klíčové dírky. Ty sloupky obecně na klikání dost špatně reagujou, ale tento postup mám ozkoušený.
Jméno: Lenulinka 18. 7. 2007, 16:29:09 delete
e-mail:
 
Ahojky :-) fakt super stránky, moc mi ulehčují MM7, ale mám problém...nejde mi projít Mlžnými stěnami, mám všechny 3 klíče, nikoho jsem nezabila, ale do těch sloupů mi jde vrazit jenom jeden klíč a to od západního sloupu, ty ostatní prostě nejdou, jenom tak spadnou na zem ńevíte někdo co s tím??? pááčko