Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 28. 7. 2007, 12:42:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To ne, jakmile uhodneš správnou kombinaci, tak se objeví na spodku obrazovky nápis o výhře. | |||
| Jméno: | Carpth | 27. 7. 2007, 12:08:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak sem je rozsvitil a nic sem nevyhral ani to nenapsalo :( | |||
| Jméno: | Carpath | 27. 7. 2007, 11:56:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Muzes mi jeste poradit jak v thigu v IX se daj ty kameny aby horely? | |||
| Jméno: | Carpath | 27. 7. 2007, 09:19:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hoj se chci zeptat jestli se da v IX litat na drakovi jako v VIII. | |||
| Jméno: | Elemir | 26. 7. 2007, 16:43:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| V devítce se lektvary bohužel míchat nedaj, vyjma očistného lektvaru, ale to je jen součást povyšovacího úkolu. | |||
| Jméno: | Deva | 26. 7. 2007, 15:53:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nj nj. :D Ja mam akorat M&M VIII ale se to nak sekne kdyz se to instaluje a snad posledni vec daj se michat v M&M IX lektvary?A kdyztak jak? | |||
| Jméno: | Elemir | 26. 7. 2007, 14:33:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Samozřejmě, že je mám, ale moc tě nepotěším, ctím autorská práva. | |||
| Jméno: | Deva | 25. 7. 2007, 21:08:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Počkej 11 díl je Dark messiach of might and magic ne? A nějake stránky cizí stěma hrama nemáš? | |||