Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 29. 7. 2007, 19:40:45 delete
e-mail:
 
Bylo by to zvláštní, protože paladin se magii světla naučit nemůže. Naučit se ji může jen Arcimág, Kněz světla a na normální úrovni i Zvěd. Každopádně musíš mít toho kouzelníka povýšeného na Arcimága. Nic jiného mě v této souvislosti nenapadá.

Edit: Beru zpět, vypadá to, že jsem v tabulkách skutečně udělal chybu a Hrdina se magii světla naučit může. Každopádně rada zůstává stejná a já se pro změnu podívám na toho Hrdinu.
Jméno: Lenulinka 29. 7. 2007, 15:30:03 delete
e-mail:
 
Ahoj, díky moc za tu pomoc s těmi stěnami. Mám ale druhý problém s Might and Magic VII......na stránkách píšeš, že kouzelník, potom čaroděj může dosáhnout Velmistrovství v magii světla, ale mi se vůůůbec nejde ta magie u čaroděje naučit, jen u paladina, později hrdiny...... tak co s tííím?? Předem díky za radu
Jméno: Elemir 28. 7. 2007, 12:42:20 delete
e-mail:
 
To ne, jakmile uhodneš správnou kombinaci, tak se objeví na spodku obrazovky nápis o výhře.
Jméno: Carpath 28. 7. 2007, 09:53:19 delete
e-mail:
 
A nema se neco treba zmacknout?
Jméno: Elemir 28. 7. 2007, 08:30:54 delete
e-mail:
 
Věci jako Skype a icq nepoužívám. Používám jedině email.

4Carpath: Těžko říci. V devítce existuje řada různých bugů. Minimálně by se ti měl zobrazit text o tom, že jsi vyhrál, popř. prohrál. Zkus se kdyžtak vrátit ke staršímu savu.
Jméno: Carpth 27. 7. 2007, 12:08:38 delete
e-mail:
 
Tak sem je rozsvitil a nic sem nevyhral ani to nenapsalo :(
Jméno: Carpath 27. 7. 2007, 11:56:20 delete
e-mail:
 
Muzes mi jeste poradit jak v thigu v IX se daj ty kameny aby horely?
Jméno: Deva 27. 7. 2007, 10:48:31 delete
e-mail:
 
A co pouzivas? skype?
Jméno: Elemir 27. 7. 2007, 09:47:42 delete
e-mail:
 
ICQ nepoužívám.

4Carpath: v devítce létání neni.
Jméno: Carpath 27. 7. 2007, 09:19:20 delete
e-mail:
 
Hoj se chci zeptat jestli se da v IX litat na drakovi jako v VIII.
Jméno: Deva 26. 7. 2007, 16:57:15 delete
e-mail:
 
Hm tak nic a to icq mas? :)
Jméno: Elemir 26. 7. 2007, 16:43:15 delete
e-mail:
 
V devítce se lektvary bohužel míchat nedaj, vyjma očistného lektvaru, ale to je jen součást povyšovacího úkolu.
Jméno: Deva 26. 7. 2007, 15:53:18 delete
e-mail:
 
Nj nj. :D Ja mam akorat M&M VIII ale se to nak sekne kdyz se to instaluje a snad posledni vec daj se michat v M&M IX lektvary?A kdyztak jak?
Jméno: Elemir 26. 7. 2007, 14:33:12 delete
e-mail:
 
Samozřejmě, že je mám, ale moc tě nepotěším, ctím autorská práva.
Jméno: Deva 26. 7. 2007, 10:56:41 delete
e-mail:
 
A ty mas ty dily? nechtel bysi mi je prepalit a poslat?
Jméno: Elemir 25. 7. 2007, 22:58:25 delete
e-mail:
 
Z těch zahraničních obchodů připadá v úvahu jedině www.amazon.de , ten je schopný zasílat i do ČR. U ostatních už to tak slavné neni. Popř. pokud budeš mít větší štěstí než já, pak www.game2k.cz (český obchod) nabízejí možnost prodeje her nakoupených ze zahraničí, ale bohužel jsem se s nima nebyl schopen nakonec dohodnout. Dříve mě také někdo odkazoval na jakýsi rumunský e-obchod, ale adresu už jsem dávno zapoměl .
Jméno: Deva 25. 7. 2007, 21:45:54 delete
e-mail:
 
Jako zahraníční stránky s prodejem M&M
Jméno: Elemir 25. 7. 2007, 21:37:01 delete
e-mail:
 
4Eva: Dovednosti - Živly expertní, Světlo normální; jinak se na to můžeš podívat v seznamu kouzel, mám to u všech vypsané.

4Deva: Dark Mesiah neni pokráčováním. Tyhle stránky jsou jen o sáze MaM od NWC, tedy do dílu IX. Té druhé větě jsem nějak nerozuměl.
Jméno: Deva 25. 7. 2007, 21:08:40 delete
e-mail:
 
Počkej 11 díl je Dark messiach of might and magic ne? A nějake stránky cizí stěma hrama nemáš?
Jméno: Eva 25. 7. 2007, 21:02:17 delete
e-mail:
 
Jako experta jako treba svetla nebo co je nato potreba?