Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Deva | 20. 8. 2007, 20:01:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj elemire ja mam jeste jeden dotaz zas v IX kdyz najdu kopi gungnir tak komu ho mam donyst? | |||
| Jméno: | Zombi | 19. 8. 2007, 20:49:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hoj jak je ten ukol "Zabij draka" v M&M IX a prinesu tomu typkovi relikvii tak co potom? | |||
| Jméno: | Tomáš | 7. 8. 2007, 22:31:58 | ![]() |
| e-mail: | warcraft(tečka)frozen(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím, mám otázku, nemohl by jste mi někdo poradit kde sehnat Arcomage plnou verzi?? popřípadě mi ji uploadnout?? byl bych velice rád, když tak pište na mail | |||
| Jméno: | Johnny | 6. 8. 2007, 20:36:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
V MM6 - Hrad Darkmoon - neviditelá(magická) zábrana jde projít ![]() |
|||
| Jméno: | Lenulinka | 31. 7. 2007, 22:28:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Díky s tím arcimágem.....ale mi se Paladin, povýšený na Hrdinu může naučit magii světla....... ![]() |
|||
| Jméno: | Sombre | 31. 7. 2007, 00:18:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No ja som par krat presiel MM 6,7,8
a som sa len chcel spytat ci niekto nepoznate nejaky iny dungeon ktory by bol aspon trochu tak dobry ako tieto :) |
|||