Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Zombi 21. 8. 2007, 18:33:30 delete
e-mail:
 
Den bohu co to je ?
Jméno: Deva 21. 8. 2007, 18:32:53 delete
e-mail:
 
diky
Jméno: Elemir 21. 8. 2007, 16:16:41 delete
e-mail:
 
Stojí hned u brány v Arslegardu.
Jméno: Deva 21. 8. 2007, 13:22:57 delete
e-mail:
 
A kde je ten Handl?
Jméno: Elemir 20. 8. 2007, 20:36:35 delete
e-mail:
 
Ahoj, Gungnir je pro Handla v Arslegardu. Je tam takový skrytější rozhovor.

4Zombi: Čistě silou se mi ho také nepodařilo zabít, ale velmi dobře to jde pomocí kouzla Otrávený oblak. Nejprve je třeba na družinu zakouzlit magické ochrany (Den Bohů apod.) a na draka zakouzlit Prokletí, což jeho útok ještě více sníží. Když ti začne docházet mana, můžeš si vypomoci Božským zásahem. S dobrým mágem/lichem to jde na jeden Božský zásah, ale taky lze využít bugu, ono lze toto kouzlo ve hře kouzlit i vícekrát denně.
Jméno: Deva 20. 8. 2007, 20:01:23 delete
e-mail:
 
Ahoj elemire ja mam jeste jeden dotaz zas v IX kdyz najdu kopi gungnir tak komu ho mam donyst?
Jméno: Zombi 20. 8. 2007, 19:07:37 delete
e-mail:
 
Kdyz ma 3600 života to je nemozny.
Jméno: Elemir 20. 8. 2007, 06:22:21 delete
e-mail:
 
Jdi do dračí jeskyně a zabij draka. Toť vše.
Jméno: Zombi 19. 8. 2007, 20:49:53 delete
e-mail:
 
Hoj jak je ten ukol "Zabij draka" v M&M IX a prinesu tomu typkovi relikvii tak co potom?
Jméno: Prince of Persia 8. 8. 2007, 18:03:33 delete
e-mail:
 
THX
Jméno: Elemir 8. 8. 2007, 17:07:16 delete
e-mail:
 
Jsou v ubytovnách.
Jméno: Prince of Persia 7. 8. 2007, 22:45:40 delete
e-mail:
 
Tomáši zkus Torrent
Jméno: Tomáš 7. 8. 2007, 22:31:58 delete
e-mail:
 
Zdravím, mám otázku, nemohl by jste mi někdo poradit kde sehnat Arcomage plnou verzi?? popřípadě mi ji uploadnout?? byl bych velice rád, když tak pište na mail
Jméno: Prince of Persia 7. 8. 2007, 20:22:00 delete
e-mail:
 
Mám votázku...V M&M VIII když vytvořim alianci a ten chlap pak v domě obchodníků řiká že Catherine a Roland sou na Havraním Pobřeží tak mě zajímá jestli tam vopravdu někde sou....
Jméno: Johnny 6. 8. 2007, 20:36:37 delete
e-mail:
 
V MM6 - Hrad Darkmoon - neviditelá(magická) zábrana jde projít
Jméno: Elemir 6. 8. 2007, 06:34:16 delete
e-mail:
 
Ahoj, závisí to právě na té síle postavy, která se meč pokouší vytáhnout. K vytažení mečů je potřeba různá síla a je to odstupňováno podle oblastí. S tou silou 90 zcela určitě vytáhneš meče v Novém Sorpigalu a Ironfistu, tam je potřeba malé síly. Čím vyšší síly je třeba, tím lepší meč je v kameni zapíchnut. V Alamosu je pak např. v kameni zapíchnut artefakt, ale také je třeba síly okolo 200.
Jméno: Cain 5. 8. 2007, 23:18:47 delete
e-mail:
 
Ahoj, jaký účel mají v šestém dílu meče zaseknuté v balvanech, které jsou rozesety různě po krajině? Zatím (síla okolo 90) se mi nepodařilo ani s jedním pohnout.
Jméno: Elemir 1. 8. 2007, 06:32:37 delete
e-mail:
 
Nemáš zač. Ono s tím paladinem to tak bude, nejspíše jsem udělal chybu při opisu poznámek, protože magii světla se na normální úrovni naučí i lučištník, kterého jsem zřejmě prohodil se zlodějem a tím vypadl i paladin. Takže to v tabulce budu muset opravit.

4Sombre: Dungeon jako takový ne, MaM byl podle mě posledním dungeonem. Ale doporuču zkusit Morrowind nebo sérii Baldur´s Gate, Icewind Dale popř. Neverwinter Nights, je to trochu něco jiného, ale taky mě to bavilo.
Jméno: Lenulinka 31. 7. 2007, 22:28:53 delete
e-mail:
 
Díky s tím arcimágem.....ale mi se Paladin, povýšený na Hrdinu může naučit magii světla.......
Jméno: Sombre 31. 7. 2007, 00:18:57 delete
e-mail:
 
No ja som par krat presiel MM 6,7,8

a som sa len chcel spytat ci niekto nepoznate nejaky iny dungeon ktory by bol aspon trochu tak dobry ako tieto :)