Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
Elemir |
28. 8. 2007, 18:02:51 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| U Underdogs je jen jediný problém, musíš ten soubor ke stahování označit jen jednou v danou chvíli. Oni tam totiž mají limit, takže další stahování jen tak nezačne. Stáhni si jen ten iso soubor. |
| Jméno: |
Tomáš |
28. 8. 2007, 17:31:27 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| tak se omlouvám ten patch jsem jíž nalezl na těchto stránkách :-) |
| Jméno: |
Tomáš |
28. 8. 2007, 17:28:57 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| A taky mám otázku jestli yb jste mi nemohl někdo poradit proč když chci zapnout MaM 8 na mým PC tak mi to hodí error, je to tím že mám windows XP ??? |
| Jméno: |
Tomáš |
28. 8. 2007, 17:27:40 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Asi už jsem fakt otravnej, ale když se to pokouším stáhnout z Home underdogs, tak to napíše error? Nemohl by jste mi někdo znovu poradit? |
| Jméno: |
Elemir |
28. 8. 2007, 15:22:13 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| K té Železné pěsti. Původně jsem chtěl od sebe odlišit samotný hrad a celou oblast, tak jsem zavedl název Železná pěst, protože název oblast Ironfist mi přišel divný a hlavně název Železná pěst byl zaveden už v tištěné mapě. Nicméně souhlasím, že je to matoucí a opravím to i u toho cestování. |
| Jméno: |
Keeper |
28. 8. 2007, 09:58:15 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Jo a ještě mě přijde divné když máš všechny lokace počeštěné normálně jako ve hře s češtinou akorát Hrad Ironfist máš zbytečně počeštěnej na železnou pěst přijde mě to poněkud matoucí žezačátku sem vůbec něvěděl co je to za lokaci protože ze hry jsem zvyklej tomu říkat hrad Ironfist.
A nenašel by se někdo kdo umí perfektně anglicky a kdo by přesně přeložil komentář k úvodnímu videu u Might and Magic 6 abych věděl o čem se tam mluví? Protože když neumím Anglicky tak vůbec nevím o co v tom videu jde.
Sry že to tady tak spamuju ale ještě mě snad napadlo že v chrámu Baa na hradě Ironfist je v chodbě za tajnýmy dveřmi 7 nepopsaná louč která přidává 5000 zlata ale nevím jestli má cenu sepisovat všechny detaily z každé oblasti ale pro mě asi má protože hru stále hraji a tak se chci podělit s ostatnímy jestli taky tohle všechno našli. Mě například překvapily louče ve hradu v kriegspire co přidávají 15000 tak ty jsem já neobjevil až když jsem si to tady přečetl ale zase z toho není taková radost jako když na to přijde člověk haluzově sám :). |
| Jméno: |
Elemir |
27. 8. 2007, 21:58:31 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Když se podíváš do recenze, najdeš tam odkaz na stažení z Underdogs. |
| Jméno: |
Tomáš |
27. 8. 2007, 21:48:27 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| No takže torrenty jsem projel, jenže arcomage nikde, nemohl by jste někdo poradit nějak podrobněji?? |
| Jméno: |
Hawk |
27. 8. 2007, 18:38:26 |
 |
| e-mail: |
|
| |
zdravím,koupil jsem si MaM 9 a mám problém.jde o to že mé družině přibejvaj zkušenosti ale nepřibejvaj jim levely když dosáhnou potřebných zkušeností,pls poradte mi nekdo....napistě mi na muj mail: hawkhonza@seznam.cz
moc díky |
| Jméno: |
Elemir |
26. 8. 2007, 13:21:34 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Patche bych sem umístit mohl, dříve jsem se tomu vyhýbal z důvodu nedostatku místa, ale s těmi češtinami to tak snadno nepůjde, ale dám sem na ně odkazy. Vesměs jsou pohodlně dostupné z bonuswebu.
Edit: mapu Jeskyně Dragounů jsem upravil a to včetně doplnění popisku funkce obou tlačítek. Ještě jednou díky za to upozornění. Jinak ta zkratka z Ironfistu do Svobodného přístavu mi jde také, vypadá to podobně jako některé zkratky v sedmém díle. |
| Jméno: |
Keeper |
26. 8. 2007, 08:49:53 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| A co kdyby jsi sem umístil i češtiny na všechny díly a Patche aby to bylo všechno pohromadě protože si myslím že toto jsou asi nejlepší stránky co jsem o Might and Magic našel, konečně jsem si přečetl přesně jaký vliv mají všechny atributy atd. |
| Jméno: |
Elemir |
25. 8. 2007, 10:20:52 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Využití té píšťalky nenašel snad nikdo, dříve jsem po tom i pátral, ale bez úspěchu. |
| Jméno: |
Keeper |
24. 8. 2007, 10:53:01 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| A když už jsme v té jeskyni dragounů přišli jste někdo na co je je v ní ta píštalka co se tam dá najít žádné využití jsem za celou dobu hraní nenašel? |
| Jméno: |
Elemir |
24. 8. 2007, 06:37:27 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Po grafické stránce považuji za nejzdařilejší osmý díl. |
| Jméno: |
Zombi |
23. 8. 2007, 16:06:57 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Heled elemire jaky dil je podle tebe nejlepsi v grafice krome IX |
| Jméno: |
Elemir |
23. 8. 2007, 15:45:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Díky za upozornění. Podívám se na to. Tu jeskyni jsem objevil, jen jsem ji neuvedl do mapky. Podobné informace budu zatím jen sbírat, mám teď rozděláno několik jiných věcí k MaM, pak bych z toho mohl zkusit něco sepsat. Kdyby si zas něco objevil, tak dej klidně vědět. |
| Jméno: |
Keeper |
23. 8. 2007, 10:37:02 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Já jsem opravdu strašnej nadšenec do MaM 6 znám je snad nazpamět podle mě je to jednoznačně nejlepší díl a tak sem našel pár detailů který bys mohl poupravit například z Hradu Ironfist se dá rovnou pěšky dostat do Svobodného přístavu když půjdeme přesně do rohu mapy mezi močál prokletých a zátoku pašeráků tak to normálně napíše bude trvat 5 dní dostat se do oblasti Svobodný přístav možná to fungue u více lokací ale tady to funguje stoprocentně a ještě jsi asi nenašel tajnou místnost v jeskyni dragounů je zhruba mezi vchodem V a podstavecem se spínačem A a dá se do ní vstoupit z té chodby mezi nimy když se klikne na zed tak se otevřou tajné dveře a za nimy jsou dva spínače. |
| Jméno: |
Elemir |
23. 8. 2007, 06:11:34 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Máš pravdu, beru zpět, spletl jsem to s Živelnou ochranou. Ono to má podobný efekt. |
| Jméno: |
Zombi |
22. 8. 2007, 16:39:38 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Tady v seznamu neni ne? |
| Jméno: |
Elemir |
21. 8. 2007, 20:55:03 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Je to kouzlo. |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena