Ten patch jsem stáhl z místa umístění ostatních xp patchů, proto jsem ho dal i tady mezi ně. Tímhle jsem se nezabýval (asi jsem měl ;)), ale bude to tak, vypadá to na bugfix patche 1.2. Opravim to.
K té češtině. Máš pravdu, existuje lokalizovaná verze, ale dlouhou dobu už neni v prodeji (vynechám teď ten přídavek mm9 k HoM&M 5). Namísto toho je sehnatelná anglická verze hry (řada obchodů na toto ani neupozornila) a na ní samostatná čeština neni. Účelem je tedy umožnit alespoň počeštit texty této anglické verze. Do češtiny jako takové jsem se nepustil, exportuju tu stávající. Navíc jsem to zastavil jen u těch textů, ono je to docela na hraně, ale na druhou stranu je to zatím ve fázi testování. |