| Já sem k tomu přišel tak, že kámoš si to pučil od strejdy co má předplatný Levelu a pak to pučil i mě, no a pak už sem začal hrát i MaM VII, Heroes of Might and Magic IV a Crusaders of Might and Magic, jo a pokud vám grafika nevadí tak skuste sérii Legacy of Kain, je to série akčních her se skvělím příběhem, plným zvratů a skvělou atmosférou, nejkrásnější na tom je to že vlastně vůbec nevíte kdo je na dobré straně a kdo na zlé straně a která strana je vlastně ta dobrá a která zlá, ale na konci se ukáže že vše co jste si mysleli je úplně jinak. Je to pět her, já jsem hrál čtyři, první díl jsem nehrál, protože se strašně blbě schání, je strašně starej, snad z roku 1995, ale ty 4 další jsou vážně skvělý a užijete si tam i nějaký RPG prvky, sice se nedá zvyšovat úroveň postavy, ale vždy začínáte se slabým hradinou a na konci už vás hned tak někdo neporazí a kromě toho budete muset přemejšlet, ve všech hrách jsou vždy nějaké hádanky, takže opravdu vřele doporučuju, zkuste si pár her zahrát a uvidíte, že budete chtít vědět jak je to dál a zahrajete si i další jako já. Jo a abych nezapoměl, je to série o upírech, ale to vám snad nevadí, naopak je bezva prozměnu hrát za druhou stranu, proti lidem, obzvláště když lidé jsou i zlý, ale nakonec uvidíte jak to všechno je. |